Esileht Kodunurk Tatrapuder ainult hapukoorega jne

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Tatrapuder ainult hapukoorega jne

Postitas:

olen siiani söönud dippi ühisest kausist ja ei ole küll näinud, et keegi endale omaette kaussi oleks nõudnud. aga eks ole ka igasuguseid.

Kas ma rääkisin nõudmisest? On ikka lugemisoskus!
Kui sulle meeldib mitme inimesega, kellede hügieeniharjumusi 100% ei tea, samast kausist süüa, siis ütleks mina parem, et “eks ole ka igasuguseid”.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.01 14:25; 10.02 08:52; 10.02 08:59; 10.02 18:22; 11.02 15:17; 12.02 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helbe- või manna- või riisipuder ainult magusana, tort ka ainult magus. Võileivatort on minu meelest nonsenss. Mannapuder ainult moosiga, helbepuder ainult võiga.
Borš ainult hapukoorega, ilma ma parem ei söögi seda.

Moos ja mesi ainult saiaga, mitte kunagi leivaga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen siiani söönud dippi ühisest kausist ja ei ole küll näinud, et keegi endale omaette kaussi oleks nõudnud. aga eks ole ka igasuguseid.

Kas ma rääkisin nõudmisest? On ikka lugemisoskus!

Kui sulle meeldib mitme inimesega, kellede hügieeniharjumusi 100% ei tea, samast kausist süüa, siis ütleks mina parem, et “eks ole ka igasuguseid”.

Dipikastme kasutamise elementaarne reegel on, et suus käinud asja ühisesse kastmenõusse ei torgata. Kui sellest kinni peetakse, võib ka üks kauss olla.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 12:51; 10.02 21:06; 11.02 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen siiani söönud dippi ühisest kausist ja ei ole küll näinud, et keegi endale omaette kaussi oleks nõudnud. aga eks ole ka igasuguseid.

Kas ma rääkisin nõudmisest? On ikka lugemisoskus!

Kui sulle meeldib mitme inimesega, kellede hügieeniharjumusi 100% ei tea, samast kausist süüa, siis ütleks mina parem, et “eks ole ka igasuguseid”.

Dipikastme kasutamise elementaarne reegel on, et suus käinud asja ühisesse kastmenõusse ei torgata. Kui sellest kinni peetakse, võib ka üks kauss olla.

Vot mina isiklikult ei oska süüa nii, et ma hammustades isegi huultega toitu ei puuduta. Teiste inimeste söömisoskustes pole kohe üldse kindel. Seega minu jaoks ainuvõimalik lahendus – oma dipikauss.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.01 14:25; 10.02 08:52; 10.02 08:59; 10.02 18:22; 11.02 15:17; 12.02 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina isiklikult ei oska süüa nii, et ma hammustades isegi huultega toitu ei puuduta. Teiste inimeste söömisoskustes pole kohe üldse kindel. Seega minu jaoks ainuvõimalik lahendus – oma dipikauss.

Nutikas lahendus: kastad igat asja ainult ÜHE korra – enne, kui sa selle üldse suu lähedale tõstnud oled. Abiks on, kui dipitavad asjad on piisavalt lühikesed jupid, mis nagunii ühe ampsuga nahka pannakse, siis ei teki teistelgi kiusatust.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 12:51; 10.02 21:06; 11.02 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina isiklikult ei oska süüa nii, et ma hammustades isegi huultega toitu ei puuduta. Teiste inimeste söömisoskustes pole kohe üldse kindel. Seega minu jaoks ainuvõimalik lahendus – oma dipikauss.

Nutikas lahendus: kastad igat asja ainult ÜHE korra – enne, kui sa selle üldse suu lähedale tõstnud oled. Abiks on, kui dipitavad asjad on piisavalt lühikesed jupid, mis nagunii ühe ampsuga nahka pannakse, siis ei teki teistelgi kiusatust.

Abiks on – igale sööjale oma kauss. Muid alternatiive mina ei soovi ja ei hakka katsetama ka.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.01 14:25; 10.02 08:52; 10.02 08:59; 10.02 18:22; 11.02 15:17; 12.02 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka neid dipitavaid juurikaid ei puudu. Enamus inimesi ei oska niimoodi süüa, et pistavad oma juurika ühe korra kastmesse ja siis suhu. Enamus dipivad oma üht riba paprikat tubli kolm korda sinna sisse, teinekord lakuvad ainult kastme ära ja dipivad uuesti.
Verivorst ketšupiga, pohlamoosiga tuleb siuke lehmakaka maitse, majoneesi haruharva ja kui, siis ainult praekartulile, puder sobib ainult soolasena, tee sisse suhkrut ei pane, pelmeenid ikka hapukoorega, heeringas hapukoorega ja sibulaga, tatart ei armasta ühelgi kujul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka neid dipitavaid juurikaid ei puudu. Enamus inimesi ei oska niimoodi süüa, et pistavad oma juurika ühe korra kastmesse ja siis suhu. Enamus dipivad oma üht riba paprikat tubli kolm korda sinna sisse, teinekord lakuvad ainult kastme ära ja dipivad uuesti.

Verivorst ketšupiga, pohlamoosiga tuleb siuke lehmakaka maitse, majoneesi haruharva ja kui, siis ainult praekartulile, puder sobib ainult soolasena, tee sisse suhkrut ei pane, pelmeenid ikka hapukoorega, heeringas hapukoorega ja sibulaga, tatart ei armasta ühelgi kujul.

Kus sulle muidu lehmakakat pakuti, et selle maitset nii hästi tead?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tatar ainult praetult ja hapukoorega.
Pelmeenid ainult koos hapukoorega.
Leivasupp ainult piimaga nagu mannavahtki.
Ühegi supi sisse ei tohi hapukoort panna.
Piimasupp köögiviljadega – isegi mõte ajab iiveldama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelmeenid ainult hapukoorega, praemuna peab olema maitseaineteta ja ainult ühelt poolt praetud, praekartul ainult soolaga, keedukartulid soolata keedetuna. Neid ainult..versioone on mul palju, loetelu läheks pikaks ja ei tule kõik meelde kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina söön verivorsti ainult hapukoorega, pohlamoosiga ainult hädapärast ja ketsupiga mitte kunagi!

Verivorst ketshupiga?? Pole kuulnudki!

Minul on jälle nii, et teatud asju ma koos üldse ei söö: näiteks ei söö ma kunagi sooja toidu juurde toorsalatit või muidu värskeid lõike (sooja toidu juurde ikka soe lisand, toorsalatit söön sel juhul eelroaks). Minu jaoks vastuvõetamatu, et kastme sees ujub mingi soustine kurk või kapsas. Ka ei söö ma värsket kraami hapukoorega: jällegi mõeldamatu mõnus värske aedvili hapukoorega üle kallata. Suppidele-praadidele ei pane kunagi hapukoort “maitseks”, sest soe hapukoor haiseb nii ebameeldivalt (jällegi minu jaoks).

Muud tuntumad kooslused, nagu hernesupp sinepiga või ulukiliha kadakamarjamarinaadis/ -kastmes on ok, aga mitte ilmtingimata must be.

Mina ei suuda suu sisse ka pista verivorsti kui pole ketšupi hapukoore segu, sellega koos maitseb verivorst imeliselt. Puhlamoosiga ei maitse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Verivorst peab nõretama toorsuitsupeekoni rasvast, olema sitikmustax kypsetatud & seejärel toatemperatuurile jahtunud. Mingeid moose ega möginaid pole tarvis. Kui, siis pisut pihlakaid & peterselli või basiilikut koos vorstiga ahju, sedagi pigem dekoratiivsel eesmärgil.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moosisai või meesai AINULT piimaga! Ekstra küpsis koos marmelaadikommiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelmeenid rohke hapukoore ja ülivähese törtsu ketšupiga. Õrn magus mekk teeb pelmeenid täiuslikuks.
Verivors meeldib mulle kõige rohkem pohlamoosiga, aga hädapärast käib ketšup ka. Majonees tundub verivorstiga vastik. Selline rahuliku maitsega asi nagu verivorst vajab ikka kärtsu lisandit. Söön enamasti ilma lisandita.
Putru ma parema meelega ei söö üldse, aga kui, siis ka võisilma ja soolaga.
Tatar on parim hakklihakastmega. Hapukoorega kannatab ka, aga üldiselt mulle selline saepuru laadne toit ei maitse. Läbikasvanud liha ja sibulaga sobib ka hautada tatart. Täitsa söödav saab.
Ja seenekaste meeldib mulle läbikasvanud liha ja sibulga. Nii maitsev saab. Aga kuna ma seenehull, siis mul vahet pole, kuidas see kaste on tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söön verekäkki piimas hautatult – muidu jääb kuiv. Praen sibulat ka juurde (enne praen koos käki viiludega need).

Hapukoor käib alati pelmeenide ja borshi juurde.

Ma arvasin, et te see meie pere kiiks verikäkki piimas hautada. Mu mees oleks ära minestanud kui esimest korda seda nâgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et te see meie pere kiiks verikäkki piimas hautada. Mu mees oleks ära minestanud kui esimest korda seda nâgi.

Rate this item:Submit Rating00

Mu vanaema hautas piimas, mu vanemad samuti, lapsepõlvest saati sai nii söödud. Maitses väga hästi. Aga praegu meeldib mulle siiski rohkem võis natuke krõbedaks praetuna, kõrvale hapukoore-mädarõikakaste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.01 13:00; 10.02 10:30; 10.02 10:39; 17.02 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljaviljahelbe putru ei söö ma kunagi magusana. Ainult soolaga(veidi ikka suhkurt ka) ja võisilmaga.

Tatart(keedetud, sõmer, see vist siis ongi nagu puder tangudest?) söön vaid ketšupiga. Ja verivorsti ka ketšupiga. Pohlamoosiga ei maitse.

Kas taluvõid lisate pudrule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Verivorst mandariinidega. Piimasupp suhkru ja võiga. Kartulisalatisse ei sobi õun ega sibul. Kartulimaitseaine välistatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle maitseb tatrapuder ainult võiga ???? kui peekonit ja sibulat on juurde praetud, on superluks, aga ilma söömata küll ei jää. samas üks laps sööb mul ka ainult hapukooresalatiga (tomati v kurgi).

Proovisin ka täna esimest korda tatart peekoni ja sibulaga. Lisaks peale panin hapukoort.

Väga hea oli. Ma ei tea, miks ma seda ennemalt vaid ketšupiga söönud olen.
Hapukoorega on palju parem 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 12:26; 30.01 18:11; 26.02 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt taldrikule rohelise salati padi, midagi rukolaga sobib suurepäraselt.
Prae pannil või sees sibularõngad klaasjaks ja aseta hetkeks kõrvale.
Prae pannil verikäkiviilud krõbedaks.
Aseta käkid salatipadjale.
Vala peale praetud sibulad ja kaunista palsamveiniäädikakastmega.

I-me-hea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Tatrapuder ainult hapukoorega jne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.