Esileht Koolilaps … suurte bluetooth kõlaritega

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: … suurte bluetooth kõlaritega

Postitas:

Lapsevanemad, kui te ostate oma tibukestele suure helitugevusega bluetooth kõlarid, siis palun harige neid natuke selle koha pealt ka, et tänaval ei ole viisakas neid kõlareid valjusti mängitada. Teistel inimestel võib-olla pole huvi osa saada nende labastest pleilistidest ja kõrvaklapid on juba tegelikult leiutatud.
Täna tegelesid tänaval kolm suurte koolikottidega umbes kümneaastast täiesti kasvatamatut poissi aktiivse pillipiinamisega ja minu viisaka ütlemise: “Palun ärge segage teisi inimesi oma muusikaga, pange vaikseks, kui võõraid on lähedal” peale keerasid nad selle kõlari hoopis valjemaks, irvitasid ja vist ka hüüdsid sõimusõnu.

Mis veel hullem, kuna nad tulid ju koolist, oli see kõlar neil ilmselt seal juba kaasas, nii et vaesed õpetajad. Kasvatage oma tibukesi. Juba enda huvides – muidu olete nendega teismeliseeas ise püsti hädas ja politseis püsikülalised.

+33
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 19:27; 07.03 23:27; 07.03 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleksid ju võinud tattnoka käest kõlari ära võtta ja vastu maad tükkideks visata

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, jäin mõtlema, mida ise sellistega teeksin…ega ei oskagi midagi peale hakata.
Füüsiliseks minna ei saa, vanemaid ju ei leia ja kas need oma võsukestest hoolivadki nii palju, et neid kasvatada?
Märkuse teeksin kindlasti, aga jah, sellised ainult irvitavad näkku.
Ma seda NL aega mitte üheski olulises aspektis tagasi ei taha, aga sealt oleks vaja mõnda käredat sõjaveterani, kes nagad paika paneb juba oma karmi olekuga.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, boomer.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt ka kutsuksin poltisei. Grupist ühele-kahele see ikka hirmutaks võibolla mõistuse pähe, ülejäänud niikuinii parandamatud.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme küll, mind ka häirivad, aga katsun ignoreerida. Lapsed teevad laste-asju, m.h. lollusi. Võtan seda elutõena.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei häiri sellised asjad ja ei kasva neist seepärast ka pätte. Aga sinust on kasvanud vihkamist ja sallimatust täis vanamutt.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei häiri sellised asjad ja ei kasva neist seepärast ka pätte. Aga sinust on kasvanud vihkamist ja sallimatust täis vanamutt.

Ma juba olen. Ei salli ka neid kõlaritega tüüpe, kahjuks nad kunagi midagi head ei kuula ka. Ei mingeid valgeid roose ega mati nuudet, isegi rammsteini ei ole. Mõnel tuleb üldse mingi totaalne kakofoonia, piiksud ja peeretused sealt, tänapäeva noorte ajaviide ilmselt. Eriti paha variant on selline asi ühistranspordis. Muidugi võiks auto osta, eks ole, minusugused tigedad vanamoorid ja kasvatamatud noored ongi seal bussis ja noh, asotsiaalid ja joodikud ka aeg-ajalt ja siis sööme seal vastastikku üksteisel närve.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, boomer.

Sa võid oma lollakat fraasi loopida ‘right left and centre’, kuid meie maal tegelikult neid buumereid ei ole. Tee endale mõiste tähendus kõigepealt selgeks.
Aga 59-aastase inimesena mäletan hästi, et vanasti jalutasid mölakad/vene pätid ringi transistorraadiotega. Ei midagi uut päikese all. Tehnoloogia areneb, pätid ja mölakad on igavesed.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, jäin mõtlema, mida ise sellistega teeksin…ega ei oskagi midagi peale hakata.

Füüsiliseks minna ei saa, vanemaid ju ei leia ja kas need oma võsukestest hoolivadki nii palju, et neid kasvatada?

Märkuse teeksin kindlasti, aga jah, sellised ainult irvitavad näkku.

Ma seda NL aega mitte üheski olulises aspektis tagasi ei taha, aga sealt oleks vaja mõnda käredat sõjaveterani, kes nagad paika paneb juba oma karmi olekuga.

heh, see sinu “sõjaveteran” jalutas ise oma nooruses tänaval lärmava ja ragiseva transistorraadioga. 😉

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli juhus, kus kolm noormeest kuulasid väljuhäälset “põmm-põmm” muusikat oma krappidest. Mu “väheke loll” mees palus mind tantsule ja mis tuju mind sel hetkel tabas, pole ka teada. Igal juhul veel suurem loll haaras oma mehel kätest ja nii me siis noorte ees vehkisime. Ega kaua aega ei läinud, natuke jõllitati meid, krapid pandi kinni ning mindi minema.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi sellised noored olid juba minu noorusaal so. 20 aastat tagasi. Küllap ka enne seda 😀
Siis polnud bluetooth kõlareid vaid olid niisama “sangad” õlal.
Nii et pole miskit uut siin ilmas.
Sellegipoolest kodune kasvatus on abiks ikka, et kuidas võiks kaasinimestega arvestada 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleksid ju võinud tattnoka käest kõlari ära võtta ja vastu maad tükkideks visata

Ma ei lasku sellisele tasemele. Ma ei ole nagu sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 19:27; 07.03 23:27; 07.03 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võiks auto osta, eks ole, minusugused tigedad vanamoorid ja kasvatamatud noored ongi seal bussis ja noh, asotsiaalid ja joodikud ka aeg-ajalt ja siis sööme seal vastastikku üksteisel närve.

Minusugusel tigedal vanamooril on auto olemas, aga ma hoolin meie planeedist natuke liiga palju selleks, et iga väikest juppi autoga sõita. Tahan jalutada – ilma, et kasvatama jõmpsikad mulle oma umpatumpat üle tänava tümistaksid.
Kõrvaklapid on juba leiutatud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 19:27; 07.03 23:27; 07.03 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karma. Pubekana panib maki akna peale üürgama, imestan, et naabrid kordagi märkust ei teinud. Aga vanasti oli ka parem musa, ehtsate pillidega ja puha, ehk neile meeldis isegi. ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps … suurte bluetooth kõlaritega