Esileht Sünnitus Tavaline korrigeeriv pesu pärast sünnitust?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tavaline korrigeeriv pesu pärast sünnitust?

Postitas:

Kas tavaline korrigeeriv pesu toimib sama hästi pärast sünnitust kui “”spetsiaalsed” sünnitusjärgsed püksid? Minu loogika järgi ei tohiks neil vahet olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 20:04; 02.02 04:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult! Ma pakun, et pareminigi. Kui lisada toote kirjeldusse “sünnitusjärgne”, saab müüja lihtsalt 20 eurot rohkem küsida. Samas püütakse teha kõik hirmus öko ja naturaalne, nii ei jää korrigeerivatest omadustest midagi järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja: mõtlesin täpselt sama asja ise 🙂

et miks peaks ostma mitukümmend eurot kallimad korrigeerivad püksid, kui ilmselt on see lihtsalt osavalt turundatud, sildiga “rasedusjärgne”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 20:04; 02.02 04:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun soovitage, kust oleks kõige mõistlikum korrigeerivaid pükse osta? Googeldasin ja ette hüppasid täiesti tundmatud epoed. Ja enamuses on XL, XXL suurused. Need sobivad tegelikult väiksematele ka? Minu loogika ütleb, et valima peaks oma tavapärase suuruse järgi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need xxl ja xl on hiinast aliexpressist tellitud: tavalised s ja m meie mõõdustikus; telli ise otse sealt, sama hinnaga saad 5 paari.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (tavasuurus 38, sünnitusjärgselt 40) tellisin omal ajal korrigeerivad püksid Sportsdirectist. Maksid vist 6 eurot ja aitasid kõhu kenasti sees hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need xxl ja xl on hiinast aliexpressist tellitud: tavalised s ja m meie mõõdustikus; telli ise otse sealt, sama hinnaga saad 5 paari.

See ei vasta enam ammu tõele. Kümmekond aastat tagasi oli jah see probleem, et hiinlaste XL oli meie S mõõdus aga nüüdseks on nad ammu oma mõõte korrigeerinud. Alati tasub mõõdutabelit ja klientide tagasisidet vaadata, aga mina pideva tellijana võin öelda, et 99% vastavad tooted Euroopa suurustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi tingimata sama olla. St tavalise korrigeeriva pesu eesmärk on lihtsalt, et riided paremini istuksid. Tõmbab pekid sisse. Sünnitusjärgne peaks väidetavalt soodustama emaka kokkutõmbumist jne. EHk siis vähemalt teoorias, võiks ta natuke teisiti survet avaldada, rohkem vaagnapiirkonnale, kui taljele. Iseasi, kas see tegelikult nii on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevus tekib ainult siis kui keisrilõikega sünnitad – nimelt haavakoht tuleks vabaks jätta ja seega korrigeerivad püksid peaksid olema võimalikult madala värvliga (aga mis kasu nendest siis üldse on?). Ma olen kõhu sissetõmbumise hõlbustamiseks nn tavalist ümber piha käivat ‘korsetti’ kasutanud (apteegis müüakse, viimati ostsin maksis ca 6 eurot). Kuna käib ümber keskkoha, siis sobib ka keisrilõike puhul (lõikekoht on üsna all, bikiinijoonel). Aga mingil erilisel sünnitusjärgsel pesul ei näe mõtet – vanasti tõmmati tavaline lina ümber kõhu ja samamoodi tõmbus kõht sisse. Tegelikult tõmbub kõht sisse ka ilma igasuguste abivahenditeta – eriti hästi esimeste sünnituste puhul. Kui juba neli-viis korda sünnitatud, siis korrigeeriv pesu aitab vähem kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Tavaline korrigeeriv pesu pärast sünnitust?