Esileht Kodunurk Tavaliste korterelamute välisseina materjal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tavaliste korterelamute välisseina materjal

Postitas:

Tere .. mul on suur mure .. sooviksin hakata paigaldama oma korterisse õhksoojuspumpa .. aga kuna mul elavad siin ümberringi peaaegu kõik venelased 😀 siis pole kellegi poole pöörduda. Mure siis selline, et ehk oskate öelda või oma armsatelt meestelt küsida, et mis materjalist on need kõige tavalisemad kortermajad tehtud? Ehk mis on nende välisseina materjal? Mul pole tõesti ehitusest mitte mingit aimu ja ei kujuta ette ka mis see materjal olla võib ..

Ja kui keegi targem oskab või teab, võib soovitada ka mõnda normaalse hinnaga ja normaalset firmat nende pumpadele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nöps kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere .. mul on suur mure .. sooviksin hakata paigaldama oma korterisse õhksoojuspumpa .. aga kuna mul elavad siin ümberringi peaaegu kõik venelased 😀 siis pole kellegi poole pöörduda. Mure siis selline, et ehk oskate öelda või oma armsatelt meestelt küsida, et mis materjalist on need kõige tavalisemad kortermajad tehtud? Ehk mis on nende välisseina materjal? Mul pole tõesti ehitusest mitte mingit aimu ja ei kujuta ette ka mis see materjal olla võib ..

Ja kui keegi targem oskab või teab, võib soovitada ka mõnda normaalse hinnaga ja normaalset firmat nende pumpadele :)[/tsitaat]

Enne kui hakkad siin midagi paigaldama, pead saama kokkuleppele naabritega. Ei ole see asi ikka nii, et võtan kätte ja muudkui panen. Sedasi saavad toimida ainult eramajade omanikud. Kui naabrid on nõus selle müraga, mis kaasneb, siis ok Ärge tulge ka ütlema, et see ei tee mingit häält.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea siis nii kurjalt vastama 🙂

Jah, ma tean millist müra see tekitab 🙂 aga kuna elan nurga korteris ja soov oleks see panna just sinna nurga seina juurde ja all kedagi ei ela ja üleval elab soomes töötav härra kes on harva kodus, siis väga probleemi pole 🙂 õnneks on maja ka selline, kust miski väga läbi ei kostu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahet pole, kes ja kus elab, kuid kortermajja ÕSP paigalduseks on vajalik KÕIGI naabrite kirjalik nõusolek ja ühistu luba, sest seda paigaldades muudad sa maja välisilmet. ei loe, et elad maja nurgas ning teised on kaugemal.
vastasel juhul võid varsti hakata oma ÕSP maha harutama, kui mõni naaber kaebab. ja kui ka praegu ei kaeba, siis ehk aasta pärast ostab keegi uus sinna majja korteri ning kui talle ei meeldi, siis nõuab selle mahavõtmist ning sul tuleb seda teha, kui sul poel ette näidata kõikide naabrite nõusolekut

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea siis nii kurjalt vastama 🙂

Ei vastanud üldse kurjalt vaid püüdsin sulle selgeks teha, millega sul tuleb arvestada. Kui tahad omale paigaldada õhksoojuspumpa, siis kõigepealt pead naabrite nõusoleku saama ja siis alles seina materjali uurima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Tavaliste korterelamute välisseina materjal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.