Esileht Koolilaps taxify,yandex

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: taxify,yandex

Postitas:

Kas keegi lapsi trenni kuskile mujale ka taksoga sõidutab?
Mul 1 klassi laps. Olen mõelnud, et et tellin takso ja panen peale.
Edaspidi saab ka nii teha et tellin talle sihtkohta takso ja laps läheb ise minu öeldud numbriga auto peale.
Kui turvaline selline asi on? See teeks lastevanemate elu palju kergemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üsna tihti kasutan. laps lõpetab nt. nõmmel suusatamise, mina olen itaalias ja tellin talle sinna takso. või siis näiteks laps läheb eksib ära mingisse kohta minekuga ja ma tellin talle takso, mis teda õigesse kohta õigeks ajaks viib.
põhimõtteliselt võiks ja peaks talle selle äpi panema ja siduma oma pangakaardiga. siis saaks ise ka tellitud.
kasutanud olen taxified. uber, vähemalt mingi aeg tagasi, ei võimaldanud eemalt tellida.
lisaks on taxify eesti poiste firma. yandexit ei kasuta – ebameeldiv agressiivne reklaam ja venemaa firma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud. Miks ta ei peaks turvaline olema? Et taksojuht varastab lapse ära ja teeb talle liiga? See oht ju on ka niisama ilma taksota, et tänavalt keegi soovib halba lapsele.

Muidu lapsel kool-trennid kodu lähedal (saab Tallinnas trammi või bussiga liigutud mõned peatused), seega taksosõite on olnud üksikuid. Samuti 1. klassi laps.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks on ju HopKid. Nemad küsivad nt juhtidelt ka Karistusregistri väljavõtet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul viiendik sõidab ise niimoodi, minu poolt ainult pangakaardi number. Juhtide sõidustiil jätab vahel soovida ja ükskord pidi juht enne minema sõitma, kui laps tagaistmelt koolikoti jõudis võtta, aga sai ikka pidama:) Üldiselt, kui häda käes, siis kasutab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 12:13; 12.02 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar korda nädalas kasutab Uberit või Taxifyd, 8-klassi poiss

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus pakkus Taxify kaudu teenust süüdimõistetud pedofiil. Lugege tänast postimeest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase juhtumi valguses sain teada, et linnavalitsus peaks taksojuhi kontrolli ära tegema, aga paraku jäi tegemata vmt.

Ise kasutan lapse huviringi saatmiseks taksot u 2x nädalas. Elektritaksos sõidab palju naisjuhte ja vahel nad ise küsivad, et kas soovite naisterahvast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskord uurisin mina ka taksosõitu siitsamast 5 klassi lapse kohta ja ohh kus tuli siin õiendajaid, et laps viiakse selle peale kohe politseisse ja lastekaitsesse ja veel mis iganes :O

Laps viiakse kenasti sinna, kuhu ta soovinud on. Vahel küsitakse üle ka (lapselt).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 12:13; 12.02 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan tihti lapse sõidutamiseks taxifyd. Esiteks ei pea lapsel selleks raha kaasas olema, vaid krediitkaardilt läheb automaatselt raha maha. Lisaks saab onlines vaadata auto liikumist. Arvatavasti jääb sellest ka jälg maha. Nii et ei saa olla, et takso teeb kuskil mingi kahtlase vahepeatuse 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps (11.a) on minuga, siis tavaliselt tellin ise Taxify äpi kaudu ja saadan lapse taksoni ning ütlen taksojuhile, et saadan vaid lapse sihtkohta. Olen lapsele Taxify äpi ka tema enda telefoni laadinud (+ sidunud minu enda pangakaardiga) hädaolukordadeks ning mõned korrad on ta ise seda kasutanud. Viimasel juhul olen palunud sõitu alustades lapsel mulle sõnum saata juhi nimega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutame kolmandat aastat igapäevaselt hommikul ja õhtul selliselt Taxify’d. Pole probleeme olnud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 18:39; 20.02 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus pakkus Taxify kaudu teenust süüdimõistetud pedofiil. Lugege tänast postimeest.

Ja mida see pedofiil selle sõidu ajal teha saab? See 10min mis nad lapsega koju sõidavad, on iga auto pööramine ka kaardilt kenasti näha, lisaks on mulle teada taksojuhi täisnimi, auto nr jne. Lapsele ka räägitud, mis on õige ja mis vale ja kus jookseb piir. Üldiselt ei astu ta taksojuhiga isegi vestlusesse mitte, vaid istub messengeris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 18:39; 20.02 18:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps taxify,yandex

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.