Esileht Kodunurk Te ehitate omale MAJA.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Teema: Te ehitate omale MAJA.

Postitas:

Mille kuradi pärast te sinna sisse seintele laudise laote?
Sauna ehitasite tegelt või?

https://www.kv.ee/muua-kolmekorruseline-maja-rahulikus-riisipere-ale-3281029.html?nr=34&search_key=d0199a6b7c32cf1590085bc01be8de84

+7
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga mis sinu asi on? Pealkirja järel ei käi punkti.

+19
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:39; 09.10 23:35; 15.10 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nõus teemaalgatajaga. Miks sellist asja tehakse?

+14
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitusaasta: 1989. Siis oli see ilmselt päris moekas. Praegu mõjub küll pigem sauna või suvilana. Aga kellele ei meeldi ei osta või teeb ümber.

+30
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline sinu maja on, teemaalgataja?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvi sina rahumeeles rõvevalgeks, milleks ärrituda.

+11
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur asi ka, värvid üle heleda värviga ja on kohe skandianaavlik põhjamaine ilme.

 

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Igati  oma ajastule vastav.  Tundub  säästueelarvel amatöörlikult ehitatud ja madala kvaliteediga.

+1
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 23:21; 10.10 08:11; 10.10 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Igati oma ajastule vastav. Tundub säästueelarvel amatöörlikult ehitatud ja madala kvaliteediga.

Mida kõike sina fotolt ära ei näe… vot selle kommentaari peale tahaks tõesti sinu elamist näha.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laudis on köki-möki ja pole üldse oluline. Küll aga on kohutavalt koledad maja proportsioonid ja planeering. Nendega pole midagi peale hakata. Ebamugav on sellises majas elada.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:39; 09.10 23:35; 15.10 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi. Kui mehega käisime maju vaatamas ja üks valikus oli ka selline, siis ütlesin mehele, et arvaku mis tahab, aga see tuleks kipsiga üle lüüa ???? mehele aga meeldis. Siiski lõpuks ostsime teise maja, seinad tapeediga.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaamid oma maja v????

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi. Kui mehega käisime maju vaatamas ja üks valikus oli ka selline, siis ütlesin mehele, et arvaku mis tahab, aga see tuleks kipsiga üle lüüa ???? mehele aga meeldis. Siiski lõpuks ostsime teise maja, seinad tapeediga.

Tapeediga seinad on küll nüüd väga nadi . Ei pea heli ega suuremat tormi.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake ometi ehitusaastat – 1989. Siis just nii ehitatigi, mida kätte sai. Ilmselt ise ehitatud – mis võib olla nii pluss kui miinus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laud on vähemalt naturaalne ja vastupidav, kui õhukesed ja odavad plastik- või papikihiga seinapaneelid, rääkimata penoplastist, mida osad isegi lakke paigaldavad. Tegemist on heleda puidugi, mida saab alati üle värvida. Maja võiks olla ehitatud ikka kvaliteetsetest materjalidest ja puidu kasutamises pole midagi imelikku.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 07:27; 10.10 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laudissein pannakse enamasti suvila seina, sest tapeeti näiteks kütmata seisvasse ruumi ei panda.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Igati oma ajastule vastav. Tundub säästueelarvel amatöörlikult ehitatud ja madala kvaliteediga.

Mulle tundub just, et korralikult ja kvaliteetselt ehitatud.

Üleüldse, ma midagi nii hirmsat piltidel ei näinud, mida siin kirjeldatakse. Endale sellist laudisega üle löödud elamist ei teeks, aga samas, pildilt midagi väga koledat küll ei paista. Pealegi, tubades oli ju igal pool tapeet. Üldse paistis puhas ja korras elamine ja väga ilusti hooldatud aed.

Kui mulle midagi ei meeldinud, siis pigem maja väljast. See kõige esimene pilt. Kuidagi kummalise välilmusega – aknad ebaproportsionaalselt kõrgel. Teiselt poolt vaates tundus maja välimus ok olevat.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 10.10 07:38; 10.10 08:57; 10.10 09:42; 10.10 15:47; 10.10 16:04; 10.10 20:15; 10.10 21:51; 11.10 09:53; 11.10 10:01; 11.10 13:38; 11.10 13:39; 11.10 14:18; 11.10 15:32; 11.10 17:31; 11.10 19:08; 12.10 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ehitasid omale maja oma soovide järgi. Miks peab teiste maitset maha tegema? Ja ostab selle maja ka see, kellele see meeldib, teises ei pea ostma ja kuskil foorumis negatiivselt kommenteerima.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see laudis on esikkus, trepikojas ja ühes puhkenurgas… ma ei näegi nagu probleemi. Tubades kenasti toad tapeeditud ja täitsa ok.

Mulle see maja ei meeldi, jätab sellise oskamatu arhitekti soperdise mulje. Aga ilmselt kellelegi meeldib ja ostab ära.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Igati oma ajastule vastav. Tundub säästueelarvel amatöörlikult ehitatud ja madala kvaliteediga.

Mulle tundub just, et korralikult ja kvaliteetselt ehitatud.

Üleüldse, ma midagi nii hirmsat piltidel ei näinud, mida siin kirjeldatakse. Endale sellist laudisega üle löödud elamist ei teeks, aga samas, pildilt midagi väga koledat küll ei paista. Pealegi, tubades oli ju igal pool tapeet. Üldse paistis puhas ja korras elamine ja väga ilusti hooldatud aed.

Kui mulle midagi ei meeldinud, siis pigem maja väljast. See kõige esimene pilt. Kuidagi kummalise välilmusega – aknad ebaproportsionaalselt kõrgel. Teiselt poolt vaates tundus maja välimus ok olevat.

Kõigepealt elu sees ei paneks üles/laseks teha nii sita kvaliteediga pilte. Muidugi võibolla eesmärgiga sellised.

Väline lohakus  vaatab vastu igalt pildilt. Igal pool irvakil/puudu liistud, vt kuidas radikad paigaldatud, tapeet kinnisilmi pandud, katusetööd jne. Ka selline mida ei saa ajada vana maja kaela(kõverad seinad /põrandad). Suur miinus mis pikema aja peale probleeme tekitab on ventilatsiooni puudumine.  Sellest piisab, et järeldusi teha muude tehtud tööde suhtes. Ei ole seal kõik midagi nii naturaalne, papikihiga paneelid, uksed täitsa kasutusel.

 

 

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 23:21; 10.10 08:11; 10.10 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli aeg, kus eramaja seinad kaeti Püssi plaadiga, ka oli väga uhke ja populaarne materjal,  praegu tundub see puhas õudus. Ema pani nõukaajal vakstu köögi seina, sai vähemalt pesta jne.

Mina ei näe midagi hullu sellest, et seinad on heleda laudisega kaetud, enamik tuba on tapeeditud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 08:39; 10.10 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaadata juba kasvõi lülitite või pistikute asukoti, siis julgen väita, et seal majas on tehtud kapitaalremont hiljem kui 1989.

Ning tõesti, suurt kvaliteeti ma ei märka, seega maja ostjat võib ees oodata tõsised üllatused.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.10 08:43; 10.10 09:30; 10.10 10:15; 10.10 16:12; 11.10 11:37; 11.10 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole seal kõik midagi nii naturaalne, papikihiga paneelid, uksed täitsa kasutusel.

Jutt käis puidust, millega on kaetud osad seinad, laed ja põrandad ja see on naturaalne, mitte tehismaterjal.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 07:27; 10.10 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt elu sees ei paneks üles/laseks teha nii sita kvaliteediga pilte. Muidugi võibolla eesmärgiga sellised. Väline lohakus  vaatab vastu igalt pildilt. Igal pool irvakil/puudu liistud, vt kuidas radikad paigaldatud, tapeet kinnisilmi pandud, katusetööd jne. Ka selline mida ei saa ajada vana maja kaela(kõverad seinad /põrandad). Suur miinus mis pikema aja peale probleeme tekitab on ventilatsiooni puudumine.  Sellest piisab, et järeldusi teha muude tehtud tööde suhtes. Ei ole seal kõik midagi nii naturaalne, papikihiga paneelid, uksed täitsa kasutusel.

Oijahh! Pildistatud on koledasti. Radikad on valesti, liistud on irvakil, tapeet kinnisilmi pandud… Peab ikka eriline viitsimine olema märgata selliseid asju, mis reaalselt ei oma mingit tähtsust ja mis on tahtmise korral väga lihtsalt muudetavad. Siinkohal tõesti tahaks näha, milline sinu tippkvaliteediline kodu välja näeb?

Milleks kaagutada pisiasjade üle, mis reaalse ostu puhul ei mängi mitte mingit rolli? Loogiline ju, et inimene, kes ostab omale kinnisvara, paneb oma koju need tapeedid ja liistud, mis talle endale meeldivad. Või sa tahad öelda, et sina kui tipptrendi ja -kvaliteediteadlikkusega inimene, ei säti omale ostetud kodu enda maitse ja väärtuste järgi? Mina olen küll kõikides oma kodudes, kus ma olen elanud,  pannud enda maitse järgi tapeedid seina ja värvinud radikad seda värvi, mis mulle meeldivad… Sina, ilmselge tippasjatundja ja -spetsialist, tahad öelda, et ostma peaks vaid sellise kinnisvara, mis on kohe otsast lõpuni sinu maitse järgi tehtud?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 10.10 07:38; 10.10 08:57; 10.10 09:42; 10.10 15:47; 10.10 16:04; 10.10 20:15; 10.10 21:51; 11.10 09:53; 11.10 10:01; 11.10 13:38; 11.10 13:39; 11.10 14:18; 11.10 15:32; 11.10 17:31; 11.10 19:08; 12.10 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi. Kui mehega käisime maju vaatamas ja üks valikus oli ka selline, siis ütlesin mehele, et arvaku mis tahab, aga see tuleks kipsiga üle lüüa ???? mehele aga meeldis. Siiski lõpuks ostsime teise maja, seinad tapeediga.

maitsed muutuvad, meie tegime 15-20 a tagasi remonti ja panime seina kipsi (peale värv või tapeet). nüüd juba paar aastat remondime maja tubahaaval nii, et võtame kipsi maha ja paneme puidu seina ning lakime üle. puit on kohutavalt mõnus ja naturaalne, ka mööbel on enamasti täispuidust ning majale hakkab ka ring peale saama, vaid 2 tuba on veel teha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nõus teemaalgatajaga!

Vaadates kasvõi kortereid, kus on vaid mõned aastad elatud…. Ostetakse ilus uusarenduse korter ja siis muudetakse see nii maitsetuks ja koledaks, et jube.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks nende kriitikute endi maitsekaid  maju näha. Tihti on viinamarjad hapud. Mul käis kunagi soolaleivaline, kes moka otsast mainis, et temale need avatud köögi ei meeldi (meil on köök söögitoaga ühendatud). Nüüd ostis endale  korteri, kus köök on suure toa seinas.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 08:39; 10.10 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldpind
111.7 m²
Korruseid on 3.  Missugune arhitekt sellise maja tegi 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ruumid pole ju laudisega? Ja ega see nüüd pole ehitatud.
Ma käisin hiljuti sugulase pool, kes on 60+ naine ja tal on suur esik suures korteris, elab üksi ja see esik ehk pigem koridor on siis mitmeosaline, kuna kõik ruumid asuvad eraldi, ja suunduvad kolme suunda.  Siiani oli see ka laudisega, nii nagu ta kunagi laskis ammu teha korda. Nüüd rääkis, et milleks kapitaalremonti teha, ja ressursse raisata, et kõik maha kiskuda värskendamiseks. Ja värvib kõik üle selle laudis. Kutsus vaatama ja kuna puit all kvaliteetne, siis heledaks värvituna oli väga kena minu meelest. Tegi kahe tooni. Mingi helehall ja valge toon, aga mitte lumivalge.

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt elu sees ei paneks üles/laseks teha nii sita kvaliteediga pilte. Muidugi võibolla eesmärgiga sellised. Väline lohakus vaatab vastu igalt pildilt. Igal pool irvakil/puudu liistud, vt kuidas radikad paigaldatud, tapeet kinnisilmi pandud, katusetööd jne. Ka selline mida ei saa ajada vana maja kaela(kõverad seinad /põrandad). Suur miinus mis pikema aja peale probleeme tekitab on ventilatsiooni puudumine. Sellest piisab, et järeldusi teha muude tehtud tööde suhtes. Ei ole seal kõik midagi nii naturaalne, papikihiga paneelid, uksed täitsa kasutusel.

Oijahh! Pildistatud on koledasti. Radikad on valesti, liistud on irvakil, tapeet kinnisilmi pandud… Peab ikka eriline viitsimine olema märgata selliseid asju, mis reaalselt ei oma mingit tähtsust ja mis on tahtmise korral väga lihtsalt muudetavad. Siinkohal tõesti tahaks näha, milline sinu tippkvaliteediline kodu välja näeb?

Milleks kaagutada pisiasjade üle, mis reaalse ostu puhul ei mängi mitte mingit rolli? Loogiline ju, et inimene, kes ostab omale kinnisvara, paneb oma koju need tapeedid ja liistud, mis talle endale meeldivad. Või sa tahad öelda, et sina kui tipptrendi ja -kvaliteediteadlikkusega inimene, ei säti omale ostetud kodu enda maitse ja väärtuste järgi? Mina olen küll kõikides oma kodudes, kus ma olen elanud, pannud enda maitse järgi tapeedid seina ja värvinud radikad seda värvi, mis mulle meeldivad… Sina, ilmselge tippasjatundja ja -spetsialist, tahad öelda, et ostma peaks vaid sellise kinnisvara, mis on kohe otsast lõpuni sinu maitse järgi tehtud?

Võib-olla meie kes märkame neid pisidetailisid mõtleme natukene laiemalt.  Et kui pole viitsitud vaeva näha nende detailidega mida kogu aeg silma paistavad. (irvakil liistud, viltune tapeet, ripakil radiaatori torud jne.) Kas siis on vaeva nähtud ka nende asjadega mis silma ei paista. (Ventilatsioon, et toad ei hallitaks, Maja soojustus, külmasillad, elekter (näiteks kui köögis lülitad veekeetja ja pliidi sisse siis lööb kogu maja elektri välja))

Jah tapeeti võid vahetada ja see pole kallis aga ventilatsioon, soojustus ja elekter nõuavad ikka suuremaid summasid.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.10 08:43; 10.10 09:30; 10.10 10:15; 10.10 16:12; 11.10 11:37; 11.10 14:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )


Esileht Kodunurk Te ehitate omale MAJA.