Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teab keegi kas veel sellel nädalal on soomes ka allahindluskampaania??

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Teab keegi kas veel sellel nädalal on soomes ka allahindluskampaania??

Postitas:
Kägu

Oskab keegi öelda, kas Soomes poodides on veel alla hindusi? Minek oleks homme 19.01.
Huvitaks just jumbo ja itäkeskus. Üritasin nende kodulehti vaadata , aga sealt targemaks ei saanud.
Samas sooduspoes robinhood on kyll ale.
Aitähh:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Teab keegi kas veel sellel nädalal on soomes ka allahindluskampaania??

jah, on küll.

Mine kindlasti, sest kuuldavasti võetakse nüüd Els vastu seadus, et rohkem allahindluskampaaniaid ei tohigi teha, tänu siis kreeka näitele, et inimesed tarbivad juba mõttetult ja raha läheb raisku. See on siis viimane allahindlus nüüd.

Ilmselt see maailmalõpu asi ka muidugi, aga ses suhtes osta kokku niiaplju kui saad, sest …

…võidab see, kellel on surres ROHKEM (allahinnatud) asju!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

milleks olla nii sarkastiline?
Sina ju ei tea mis põhjusel ma sinna lähen?
Uurisin lihtsalt maad, kas oleks mõtet ka mõnda poodi sisse hüpata, kuna lapsele oleks vaja ka praegue hooaja kaupa. Ja miks mitte osta seda soodsamalt ja teistsuguseid kui igal teisel lasteaia lapsel.??
Aga kui see oli hoopis nali, siis… 🙂 tänks:)

Please wait...
Postitas:
talent

Lasteaialapsel on vist üsna ükskõik, mis tal seljas on? See ikka vanematele rohkem…

13.14 – jutt kumala õige!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ai te kadedad meeleheitel koduperenaised.. kui endal ei ole võimalik minna ega vajadust, milleks siis sellised egoistid olla..??

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lasteaialapsel on vist üsna ükskõik, mis tal seljas on? See ikka vanematele rohkem…

13.14 – jutt kumala õige![/tsitaat]

Minu arvates on see kohutav arusaam, et lasteaialapsel on ükskõik mis tal seljas on!!!
Järgnev on ainult minu arusaam aga minu arvates on laps nagu väga vana inimene, keda peab hooldama. Sinu kätes on nii lapse kui hooldatava uhkus. Kas lased vanainimesel, kes enda eest hoolitseda ei saa, rokasena ja koledana teiste silme alla sattuda või korrastad teda ning muudad ka välimuse väärikaks. Mis sa arvad, kumb meeldiks vanainimesele? Ja ei ole mõtet öelda, et ta nagunii ei saa aru.
Samuti laps – ta ei saa ise ennast väärikalt riietada, pesta jne, SINA aitad tal seda teha. Sina muretsed talle puhta vee ja puhtad riided.
Ja miks mitte neid riideid allahindluste ajal osta? Uue hooaja riided tähendavad ka mitte alati viimaseid mudeleid vaid hooaeg kui aastaaeg. Kevad tuleb, eelmise kevade riided juba kulutatud või nagu laste puhul kõige reaalsem – väiksed. Paljalt peaks laps ringi jooksma või äkki vanemate voodilinast tooga ümber haakima talle? \”Tal ju ükskõik\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

14.30— vähemalt on perekoolis ka mõni inimene, kellel mõistus veel omal kohal!!
Jutt jumala õige!!!!

Please wait...
Postitas:
talent

Oot, mis imelikud näited? Ärand asja üle võlli keera.
Rokastest riietest pole peale sinu keegi rääkinud. Teemaalgataja rääkis mingitest \”teistsugustest\” riietest.

Jumala eest, ostke või kõik tühjaks, aga seda ju 13.14 kägu ütlebki – Võidab see, kellel…..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina tahaksid käia tööl samasuguste riietega nagu sinu 3 kolleegi? Ei soovi ju,.:)
Sa ei tunne end imelikult kui kellegil on poejärjekorras seistes sama jope mis sul?
Ilmselt sellest teemaalgataja rääkiski.
Et lasteaias ei oleks viiel lapsel ühesuguseds riided, kuhu peab nime sisse kirjutama ja siis ikkagi on need omavahel sassis…
Arvan,. et soov erineda teistest on meil kõigil..:)

Please wait...
Postitas:
talent

Ausalt öeldes on küll teised prioriteedid, kui riides. Kui kolleegidel samad asjad, siis mõtlen, et näe, neil ka hea maitse.

Kas tõesti pole võimalik osta erinevaid riideid väikelastele? mitte, et keegi mujale ostlema ei võiks minna, laske käia. Pidasin silmas, et mudilasele on eristumisest olulisem mängimine ja see, mis tal seljas sel hetkel on, on rohkem lapsevanematepoolne vajadus erineva järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt öeldes on küll teised prioriteedid, kui riides. Kui kolleegidel samad asjad, siis mõtlen, et näe, neil ka hea maitse.

Kas tõesti pole võimalik osta erinevaid riideid väikelastele? mitte, et keegi mujale ostlema ei võiks minna, laske käia. Pidasin silmas, et mudilasele on eristumisest olulisem mängimine ja see, mis tal seljas sel hetkel on, on rohkem lapsevanematepoolne vajadus erineva järgi.

[/tsitaat]kle talent (v kah asi), sa käid jumalast närvidele siin PK viimasel ajal. mida sa ajad totaalset jama siin igas teemas? miks sa vötad söna asjades, millest sa midagi ei jaga?

töötan lasteaias ja väidan sinu väitele \”mudilasele on eristumisest olulisem mängimine ja see, mis tal seljas sel hetkel on\” vastupidist – tydrukutel al. 3 eluaastast on YLIoluline, mis neil seljas on. nt tuleb hommikul laps ryhma ja teatab esimese asjana, et nää, mul on uus kleit. emme ostis. onju ilus. ta vöib nt oma Hello Kitty embleemi pluusil terve päev silitada. ta on edev ja vägagi teadlik sellest kui eristub millegagi teistest ja tal midagi teistmoodi (ilusamat tema meelest) seljas on. eriti köditab teda see kui sellele eristumisele tähelepanu pööratkase. kas sul enda lapsepölv on meelest läinud v? nähtavasti

sul pole lapsi, seda aru saada. milleks sa siin seletad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

…nagu ikka perekoolis tavaks, üks küsib aia kohta, teised hakkavad aiaaugust rääkima. Ja ei ühtegi mõistlikku vastust küsimusele.

Please wait...
Postitas:
talent

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]
kle talent (v kah asi), sa käid jumalast närvidele siin PK viimasel ajal. mida sa ajad totaalset jama siin igas teemas? miks sa vötad söna asjades, millest sa midagi ei jaga?

töötan lasteaias ja väidan sinu väitele \”mudilasele on eristumisest olulisem mängimine ja see, mis tal seljas sel hetkel on\” vastupidist – tydrukutel al. 3 eluaastast on YLIoluline, mis neil seljas on. nt tuleb hommikul laps ryhma ja teatab esimese asjana, et nää, mul on uus kleit. emme ostis. onju ilus. ta vöib nt oma Hello Kitty embleemi pluusil terve päev silitada. ta on edev ja vägagi teadlik sellest kui eristub millegagi teistest ja tal midagi teistmoodi (ilusamat tema meelest) seljas on. eriti köditab teda see kui sellele eristumisele tähelepanu pööratkase. kas sul enda lapsepölv on meelest läinud v? nähtavasti

sul pole lapsi, seda aru saada. milleks sa siin seletad?[/tsitaat]

Sa oled see naljakas mõttetu närvipundar, kes tasuta veini ei saa Tallinkilt ja selles mind süüdistab? Hood tunduvad samad olema.
Mina ajan su närvi? Tohid sa siis üldse lastega töötada, kui sa nii ebastabiilne oled? Minu arvates lihtsaim moodus on vältida ja mitte lugeda/ vastata, aga sa ju ise otsid kontakti.

Ma ei mäleta, mida ma 3-aastasena väärtustasin. Riietega eputamine tuli hiljem.
Tänan huvi tundmast, laps on olemas.

Imelikult kurjad ja närvilised inimesed käivad siin viimasel ajal. Nii, kui ei oma stamparvamust, saad vastu vahtimist. Huvitav kohe…
Aga paugutage edasi, mul paks nahk ja nimetud käod tõesti mu päeva ei riku, ükskõik, kuidas püüate.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul talent tundub olevat verbaalne kõhulahtisus. Ükstapuha kus teemas ma vaatan, igal pool sa muudkui vaidled ja esindad nö. vastaspoolt. Mõtetu energiakulu minuarust. Ise kisud kismasid esile. Igav sul jah? :))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin eelmisel nädalal ja ALEd on täies hoos. Eks osad asjad on otsas, kuid kindlasti leiab lahedaid asju.
Kui päris aus olla, siis on mul suht suva, mida \”talendid jm taolised\” arvavad. Ausõna, see on nende probleem.

Please wait...
Postitas:
talent

IGAS TEEMAS? Kohe nii ongi? Üldistamine on rohkem igavlevate turutädide rida.
Näen, et ka sina otsid ISE kontakti. Miks küll, kui ma sindki võin nakatada kõhutõppe?
Vaata, minul on minu arvamus ja sinul on sinu arvamus ja muudel tundmatutel kägudel on jälle teistsugused arvamused. Eeldad sa, et kõik peaksid kattuma? Lähed endast välja, kui keegi teistmoodi arvab? Saa aru, et sellepärast ongi maailm huvitav koht elamiseks, et see nii eritahuline on. Mina esindan vastaspoolt? No tõesti! See on ikka küll kummaline mõte. Ma kannan ikka fooliumist mütsikest, et keegi autosugessiooni teha ei saaks ja mõtlen täitsa oma peaga. Ma ei saa midagi teha, kui meie arvamused ei kattu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Irw.. talent. Kuule, ma kirjutasin et ükstapuha kus teemas ma vaatan! Sina vist järeldasid kohe et ma vaatan kõiki teemasid. No tegelikult pole nii, seega üldistasid sina. Ega ma kontakti ei otsi, aga no silma hakkab sinu plärtsumine. Ja no minu pärast võidki sa vaidlema jääda, siis jätkubki teemades juttu kauemaks. Kusjuures, sa jätad ise kuidagi sellise närvilise mulje kui keegi teistmoodi arvab kui sina. Aga no see selleks. Peace sulle nüüd, mina sinuga vaielda ei viitsi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

sry, ma üritasin nalja teha, aga näed mis välja tuli…

minu poolest ostke ja ostelge, lihtsalt mõistuse piires 🙂

Please wait...
Postitas:
talent

\”\” Ükstapuha kus teemas ma vaatan, igal pool sa muudkui vaidled…\”\”

IGAL POOL… jne.

Vat, mina kirjutan OMA ARVAMUSE ja EI VAIDLE KELLEGAGI. Vaidlema tuleb keegi, kellele minu arvamus ei meeldi. Ongi kõik.
Sina mind ei sega. mina sind küll. Kes siis närviline on?

Olgu-olgu. Ma olen tõesti printsipiaalne inimene ja mul ON iga asja kohta arvamus, see ei pruugi üldsusega kokku sobida. Ei heiduta.
Vaidlemine või ka asjade arutamine/ oma seisukohtade väljendamine, kuidas kellelelgi, on õige meeleolu ja seltskonna olemasolul väga tervendav. Siiski – silmast-silma, et näha emotsioone, miimikat jne. Siin paraku see puudub ja iga vastupidisele arvamusele tuleb heal juhul inin, halvemal lausa inetusi näkku.

Kena jätku!

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teab keegi kas veel sellel nädalal on soomes ka allahindluskampaania??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.