Esileht Rasestumine ja lapse ootamine teadjamad kiitke-laitke: lamamistool vs beebikiik

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: teadjamad kiitke-laitke: lamamistool vs beebikiik

Postitas:

Mõtlen siin, mis oleks asjalikum ost. Kas osta beebikiik või lamamistool. Mulle on silma jäänud just Rainforest sarja tooted, on need end õigustanud? Tänan, kes vastata viitsivad:).

P.S Kui kellelgi peaks midagi ka pakkuda olema, jään ootama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:01; 28.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust oleks kasulikum beebikiik, kõik on ühes, saab kasutada ka lamamistoolina.ise kavatsen küll osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole mitte kumbagi kasutanud ega ei näinud vajadust selle järgi ka!Minu arust täielik raha raiskamine!Eks igaühel on oma arvamus!;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmise lapsega sai proovitud igasuguseid.
otsustasin seekord soetada hoopis kõige lihtsama – BB lamamistooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain odavalt beebikiige. Kuni aastani kasutatav, kirjas küll, et alates sünnist, kuid täislamavasse ei saa panna, kuigi idee järgi seljatoel 3 asendit. Mõtlesin ka pikalt, kas üldse osta või ajab esialgu turvahäll ka nö hoiustamise kohana asja ära (vetsu, du¨i alla vaja minna või nii). Pakuti, hind tundus soodne, võtsin ära.
Kasutanud pole veel, laps kõhus alles. Usun, et ei kahetse:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul esimesel lapsel polnud ühtegi lapse-ära-panemise-kohta ja ei tundnud ka puudust. nüüd teisel lapsel on BB tool ja enamast ei oska ka seekord puudust tunda – peaks olema turulolevatest lapse seljale sobivaim; kiigub (u pooleaastane kiigutab end juba ise); lapse ees on vidinatega kaar, võtab suhteliselt vähe ruumi ja on kerge liigutada (nt võtan ta sellega vannituppa kaasa kui pikemaks lähen); kerge väikseks kokku panna ja maale või külla minnes kaasa võtta; ilus stiilne asi pealekauba. minu silmale ja kõrvale on FP rainforest sarja tooted liiga lärmakad ja minu arusaamise järgi last ülestimuleerivad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimese lapsega oli FP vibratsiooniga tool ja osutus väga heaks meil. (PS! ei kasutanud seda lapse \”ära panemiseks\”) Läheb kasutusse ka nüüd spndiva lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksingi tooli selleks, et nt. köögis iseseisvalt toimetada. Eelmise lapsega panin turvatooli kööki lauale – pidin pidevalt kiigutama. Oli suhteliselt raske ettevõtmine…

kas kiik võtab märgatavalt rohkem ruumi kui lamamistool?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:01; 28.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kumbagi olnud. Ei soovitatud.
Mingi aeg tekkis küll lapsel soov olla meie juures, aga mitte voodis. Turvahälli ka ei tahtnud istuma panna…
Nii ostsin suure kott-tooli ja lapse sai ilusti panna nii lamavasse kui istuvasse asendisse.
Kott-tooli on olnud kasutusel meil nii elutoas (suured mehed sees istunud) kui laps on kasutanud mänguvahendina (hüppab sinna sisse).
Nüüd läheb uuele ringile…
Tulevikus läheb laste tuppa istumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eilmine kord oli ka mul tavaline lamamistool, mis ei värisenud ega midagi ja sai kiigutada ja mänguasjadega kaar. Olin rahul.
Seekord mõtlesin ka alguses kiige või lamamistooli peale, aga poes ka müüa soovitas laste kott-tooli, millele sai siis veel osta juurde kaare ja jalad, mille peal siis kiikuda saab. Kuna esimene laps on selleks ajaks 4 aastane ja kindlasti soovib ka proovida, siis sai see just valitud. hetkel veel kasutanud ei ole, aga esialgu olen oma valikuga rahul. Kotttoolil on siis ka laste rihmad olemas 🙂 (beebicenteris müügil, mujal näinud ei ole).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selle:
http://www.eurobaby.ie/Chicco_Mia_Bouncer_Dino_Food/4575_p.aspx

Laps praegu nädalane ja väga mugav on teda seal hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kodus FP beebikiik, mis siis vibreerib, laulab, kiigutab. Kõige rohkem kasu oli temast, kui lapsel olid väga tugevad gaasid. Ainult tool rahustas. Jäi seal magama, siis tõstsin voodisse ümber. Minu meelest oli väga asjalik ost. Kutt praegu 3,5-kuune ja siiani on seal hea meelega. Panen ta kiikuma näiteks vannituppa, kui ise pesemas käin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kavatsen osta : http://www.4kids.ee/index.php?id=1&action=show_product&product_id=2195

Pole küll muusikat ja vilkuvaid vidinaid, kuid meeldib tugev raam. Tundub turvaline, et kui laps suurem ,ei juhtu midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 21:17; 28.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise kavatsen osta : http://www.4kids.ee/index.php?id=1&action=show_product&product_id=2195

Pole küll muusikat ja vilkuvaid vidinaid, kuid meeldib tugev raam. Tundub turvaline, et kui laps suurem ,ei juhtu midagi.[/tsitaat]

Appi, mis hinnad. Eriti asja puhul, mille kasutusiga tegelikult nii lühike, kuna lapsed ise tüdinevad nendest kiikedest nii pea, kui roomama või käputama hakkavad (vähemalt selline on minu tuttavate kogemus).

Teemasse, siis ma kiike ei ostaks. Kui kuskil külas olen olnud, siis olen lapse kiikedesse proovinud panna, aga tüdineb varsti ära. Kodus on meil täitsa tavaline lamamistool ilma kaare või lisavidinateta (saab suht istuvasse asendisse panna, nii et nüüd, kui laps on 7-kuune, panen sinna istuma ja toimib söötmistoolina). Kui laps väiksem oli, siis lamamistooli peaaegu kasutanudki.

Kindlasti tuleks kiige või tooli ostmisel vaadata, mis on kasutamisel kaalupiirang, paljudel kiikedel on see 8 kg, mis tähendab, et nii mõnigi laps ütleb sellele juba pooleaastselt hüvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Appi, mis hinnad. Eriti asja puhul, mille kasutusiga tegelikult nii lühike, kuna lapsed ise tüdinevad nendest kiikedest nii pea, kui roomama või käputama hakkavad (vähemalt selline on minu tuttavate kogemus).

Teemasse, siis ma kiike ei ostaks. Kui kuskil külas olen olnud, siis olen lapse kiikedesse proovinud panna, aga tüdineb varsti ära. Kodus on meil täitsa tavaline lamamistool ilma kaare või lisavidinateta (saab suht istuvasse asendisse panna, nii et nüüd, kui laps on 7-kuune, panen sinna istuma ja toimib söötmistoolina). Kui laps väiksem oli, siis lamamistooli peaaegu kasutanudki.

Kindlasti tuleks kiige või tooli ostmisel vaadata, mis on kasutamisel kaalupiirang, paljudel kiikedel on see 8 kg, mis tähendab, et nii mõnigi laps ütleb sellele juba pooleaastselt hüvasti. [/tsitaat]

Hind jah krõbe, kuid 2 kuu jooksul pole ka kasutatud kuskil müügis olnud.
Tuttaval oli laps 3 aastani lamamistoolil.Niisama mängis seal, sellest ka mõte ,et oleks hea raamiga, mitte pisikesed \”torud\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 21:17; 28.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine teadjamad kiitke-laitke: lamamistool vs beebikiik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.