Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teadlik networking

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Teadlik networking

Postitas:

Olen avastunud mitmed tuttavad, kes pigem tunduvad introverdid fb sõprade arv tunduvalt kasvanud või linkedin kontodel palju sõpru, suhtlevad erinevate inimestega. Kuigi nad pole naturaalselt peolõvid, kel 1000 sõpra
Ja see tundub nagu selline tehislik tegevus.
Olen alustamas ettevõtlusega ja endale tundub miinuseks väike tutvusringkond, sest ise ka pigem introvert. Kuidas alustada, kas kohtunud inimese lisad kohe kuskile listi. Kas on normaalne nn nn võõras inimene kohvile kutsuda
Kas on häid raamatuid networkimise kohta? Olen vist veidi silmaklappidega elanud ja arvanud, et need inimesed , influencerid ongi loomult megasuhtlejad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on normaalne nn nn võõras inimene kohvile kutsuda

Oleneb, mis eesmärgil. Teises rubriigis on mitu teemat parasjagu selle üle arutlemiseks, kuidas võõra inimesega tutvust teha.

Ülejäänud postitusest väga aru ei saanud. Kas sinu arvates majandavad ettevõtjad ainult tuttavate najal?
Enne tuleb ikka äri ja tuntus, siis tuttavate ring.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 21:18; 14.06 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on joodik vend kellel üle 2000 fb “sõpra”.
See ei tähenda midagi. Loo eraldi konto oma ettevõtlusele ja tee loose, kutsu inimesi jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee oma firma konto ja hangi sellele läbi oma toodete ettevõtluseks vajalik tuntus. Mina kustutan kohe sõbralistist kõik, kes oma võrkturundusega mind tülitama hakkavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on see võib olla (veel) vähetuntud tegevus, aga paljudes riikides on linkedini suur kontaktide arv pigem “must”, kui kuskil äris tegutsed. Mingit kunsti pole, lisadki kõik sinna listi, kellega mingilgil tasandil kontakt on olnud. Ärimaailmas pole see midagi, mille üle keegi mõtiksleks, et oihh miks Mari mind linkedinis sõbraks kutsus….facebooki kohta ei oska öelda, sest ise kasutan facebooki pigem isiklike sotsiaalsete kontaktide jaoks, ilmselgelt siis seal mul tuhandetes neid olla ei saa, samas kui teed ettevõttele oma lehekülje, siis lisa aga kõik, keda saad. Igaüks võib ise keelduda, kui ei sobi, sina ei pea teiste eest vastutust võtma:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene mingi ettevõtlusega tegeleb, siis tehakse ju tavaliselt ikka sotsiaalmeedias firmale eraldi konto, ei tehta seda oma isikliku FB konto alt, nii et ma ei tea, kuidas see sotsiaalmeedia sõprade arv kellegi isikliku kontol kuidagi tema edukust ettevõtjana mõjutab. Eks tuttavad niigi teavad, et keegi nt tegeleb catering-teenusega vmt, aga normaalne inimene ei hakka ju seda oma sõbralistis olevatele inimestele pähe määrima.

Ja tõesti, kui hakkad oma sõbralisti inimesi võrkturundusega kollitama, siis tõmbad endale ikka korralikult vee peale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Networking ei ole võrkturundus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas alustada, kas kohtunud inimese lisad kohe kuskile listi.

Kui sul on isiklik kontakt olnud inimesega (olete silmast silma suhelnud, nt kusagil konverentsil vm üritusel tutvunud), siis loomulikult võid lisada oma FB sõprade hulka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on isiklik kontakt olnud inimesega (olete silmast silma suhelnud, nt kusagil konverentsil vm üritusel tutvunud), siis loomulikult võid lisada oma FB sõprade hulka.

*Loomulikult* või? Põgusa kontakti põhjal Facebookis sõbraks lisamine ei ole küll kaugletki kõigile loomulik. Oleneb ikka inimese sotsiaalmeedia kasutamise harjumustest ja põhimõtetest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 21:18; 14.06 11:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teadlik networking

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.