Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teate kui naljakas asi nüüd siin perekoolis on seoses uue süsteemiga

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Teate kui naljakas asi nüüd siin perekoolis on seoses uue süsteemiga

Postitas:
Kägu

Tegin siis ka selle uue registreerimise, kus vaja nüüd panna ainult sünniaeg ja kõige naljakam on see, et minu andmete juurde andis võõra nime ja meiliaadressi. Ma ei ole tegelikult Mailis Kiisk, nagu siin perekoolis kirjas on. Aga vahet pole, nüüdseks on siis mu nimi Mailis Kiisk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Teate kui naljakas asi nüüd siin perekoolis on seoses uue süsteemiga

Naljakas võib see Sulle ju olla ning süsteem kahtlemata on vigane ja kiivakas, aga oleks siiski kena, kui Sa arvestaksid, et tõenäoliselt viskas süsteem Sinu ette mõne teise kasutaja PÄRIS ees- ja perekonnanime, mille avaldamisest (sealhulgas isegi mitte selle avaldamisest, et inimene üldse on Perekooli kasutaja) ei pruugi too inimene üldse huvitatud olla. Mina küll ei tahaks mingist niisugusest postitusest oma päris ees- ja perekonnanime lugeda!

Nii et väga mõtlematu oli Sinust see nimi siin avaldada ja oleks kena, kui Sa selle kustutaksid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Naljakas võib see Sulle ju olla ning süsteem kahtlemata on vigane ja kiivakas, aga oleks siiski kena, kui Sa arvestaksid, et tõenäoliselt viskas süsteem Sinu ette mõne teise kasutaja PÄRIS ees- ja perekonnanime, mille avaldamisest (sealhulgas isegi mitte selle avaldamisest, et inimene üldse on Perekooli kasutaja) ei pruugi too inimene üldse huvitatud olla. Mina küll ei tahaks mingist niisugusest postitusest oma päris ees- ja perekonnanime lugeda!

Nii et väga mõtlematu oli Sinust see nimi siin avaldada ja oleks kena, kui Sa selle kustutaksid.[/tsitaat]
Miks ma peaksin selle teema kustutama, kui süsteem on mu nimeks andnud Mailis Kiisk nime?

Please wait...
Postitas:
talent

Eesnimi:
talent

Perekonnanimi:
talent

Email:

Harjumaa Hiiumaa Ida-Virumaa Järvamaa Jõgevamaa Lääne-Virumaa Läänemaa Pärnumaa Põlvamaa Raplamaa Saaremaa Tartumaa Valgamaa Viljandimaa Võrumaa Tallinn Tartu Pärnu Rakvere Võru Muu
Telefon

Sünniaeg *

Liitu perekooli uudiskirjaga

Ma olen sihuke. Ja sisse saan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et tõenäoliselt on tegemist päris inimese nimega – ega see süsteem ei saanud Sull pakkuda omast peast mingit täiesti suvalist tähekombinatsiooni. Sinu kätte on eksituse tõttu sattunud võõra inimese nimi ja info, et ta on Perekooli kasutaja, no see selleks. Aga seda nime ja infot kogu Perekoolile seepeale avalikustama tormata, on juba kas mõtlematu või siis sihilikult ebaeetiline. Kas raske oleks siis see nimi postitusest välja jätta või millegi suvalisega asendada?

PS. Kustutasin ka oma postitustest tsitaadid, et juhuks kui Sul peaks südametunnistus koju jõudma ja Sa teise inimese nime oma postitusest eemaldad, ei jääks see minu tsiteeringute kaudu ikkagi avalikuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesnimi:
Mailis

Perekonnanimi:
Kiisk

Email:
mailis.kiisk@mail.ee

Vot sellised huvitavad andmed on minul perekoolis.

Please wait...
Postitas:
kitah

sa nagu ikka ei taipa, mida sa valesti teed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle jah ikka veel kümme, kakskümmend või lausa sada korda. Äkki keegi ikka veel ei saanud aru ega jätnud seda ees- ja perekonnanime endale meelde.

Please wait...
Postitas:
kitah

kas see peaks olema seesama idiootlik trollija? mida sa järgmiseks välja mõtled? nagu moded teatasid, su postitused on teravdatud tähelepanu all, niiet pea hoogu, kui ei taha bänni saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kitah kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas see peaks olema seesama idiootlik trollija? mida sa järgmiseks välja mõtled? nagu moded teatasid, su postitused on teravdatud tähelepanu all, niiet pea hoogu, kui ei taha bänni saada.[/tsitaat]
Minu postitused küll teravdatud tähelepanu all ei ole, sest et ma ei tea mis teil siin perekoolis vahepeal toimunud on, kuna olin terve päeva ilma internetita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võiks selle trolli juba ära bännida küll(kui on seesama)
Põhjust oleks nagu küllaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Võiks selle trolli juba ära bännida küll(kui on seesama)
Põhjust oleks nagu küllaga.[/tsitaat]
Ei saa aru, millest jutt.

Please wait...
Postitas:
Perekooli moderaator

Saatke kasutajanimi ja eposti aadress millega olete oma kasutaja registreerinud www-abi@perekool.ee Uurin milles võib viga olla.

Tundub et tegemist on ainulaadse juhtumiga ja teisi kasutajaid see ei mõjuta.

Perekooli IT

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen hirmus loll, aga mitte midagi ei saa aru. Misasja see perekool annab? Sa sisened ja ta annab sulle sinu nime? Ma pidin ise sisestama. No paned nt nimeks et Buratino Pikknina sündinud 3.3.1933, milles probleem? Misasja see sulle annab? No meiliaadressi andis ka, aga selle sa olid ju ise sisestanud kunagi enne juba.Kui lähed võõrast arvutist, siis ta jah, ananb sulle selle murka või pauka, kes enne selle arvutiga perekoolis surfas. Mis on nõme, kui tegu on jagatud arvutiga, aga mina mingit delete nuppu ei näinud. Pmst, kui käisid selle arvutiga perekoolis, siis nii kui uuesti pereka leheküljele läksid, jõllas sulle vastu lk, kus oli suurelt su kasutajanimi ja email ja see oli nagu aamenkirikus ilma mingi deliidivõimaluseta. Ma loodan, et nad parandasid selle lõpuks ikka ära.

Please wait...
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

Minu postitused küll teravdatud tähelepanu all ei ole, sest et ma ei tea mis teil siin perekoolis vahepeal toimunud on, kuna olin terve päeva ilma internetita.[/tsitaat]
ja tulid hakkasid kohe lollusi tegema? no igasugustele ka nett antakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja tulid hakkasid kohe lollusi tegema? no igasugustele ka nett antakse.[/tsitaat]
Hullumajas on töötajate streik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

Hullumajas on töötajate streik.[/tsitaat]
streik on ikka organiseeritud tegevus(etus), see, mis siin viimasel ajal toimub, on anarhia. ullumaja puhvetisse kõik napooleonid, leeninid, hitlerid ja kägujaanid kogunenud ja netivad kuis jaksavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

streik on ikka organiseeritud tegevus(etus), see, mis siin viimasel ajal toimub, on anarhia. ullumaja puhvetisse kõik napooleonid, leeninid, hitlerid ja kägujaanid kogunenud ja netivad kuis jaksavad.[/tsitaat]
Perekool ongi selleks parim koht kus nettida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

Perekool ongi selleks parim koht kus nettida.[/tsitaat]
ja sa ka, selle asemel, et varrukaid triikida, tormasid kohe netti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga mina panin eesnimeks – eesnimi ja perekonnanimeks – perekonnanimi. systeemile sobis kyll

Please wait...
Postitas:
talent

Krt.. mul kustus kõik ää, a ma tahtsin teemaalgatajale öelda, et kõik on võimalik veel. Ilus, niikut muinaasjudt!

http://www.youtube.com/watch?v=59F1nXa0PT4&feature=related

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore, saime teada, et keegi on siiski oma pärisnime ka siia pannud

Please wait...
Postitas:
kitah

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Krt.. mul kustus kõik ää, a ma tahtsin teemaalgatajale öelda, et kõik on võimalik veel. Ilus, niikut muinaasjudt!

http://www.youtube.com/watch?v=59F1nXa0PT4&feature=related [/tsitaat]
see on veel parem 😀 ma oleks ka võind siis oma nimeks panna Puna Mütsike 😀

Please wait...
Postitas:
talent

Saadanas, nüid kiskus viltu, kitah. Tahtsin selle lingitada SINU tehtud teemasse.

Sori?

Please wait...
Postitas:
talent

See kolm leivakorukest ja \”lap-padadubai…\” ei olnud seoses su …khm… ruudulise kuuvaatega.
Ma niisama.
Hoopis teises külas, noh…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tegin siis ka selle uue registreerimise, kus vaja nüüd panna ainult sünniaeg ja kõige naljakam on see, et minu andmete juurde andis võõra nime ja meiliaadressi. Ma ei ole tegelikult Mailis Kiisk, nagu siin perekoolis kirjas on. Aga vahet pole, nüüdseks on siis mu nimi Mailis Kiisk.[/tsitaat]Tegelikult Mailis Reps.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tegin siis ka selle uue registreerimise, kus vaja nüüd panna ainult sünniaeg ja kõige naljakam on see, et minu andmete juurde andis võõra nime ja meiliaadressi. Ma ei ole tegelikult Mailis Kiisk, nagu siin perekoolis kirjas on. Aga vahet pole, nüüdseks on siis mu nimi Mailis Kiisk.[/tsitaat]
Lihtne variant on see, et tegemist töö- vm mitme kasutaja käes oleva arvutiga ning keegi on eelnevalt Perekooli või kuhugi mujale Mailis Kiisa nimelise kasutaja teinud. Kui aga Perekoolis on nüüd 2 Mailis Kiiska, on adminnidel nuputamist ja andmebaasi remonti nii et kipitab. Igatahes oleks viisakas teema kustutada ja PK adminnide poole otse pöörduda. Praegune teemaalgatus on nagu pubeka vigin

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teate kui naljakas asi nüüd siin perekoolis on seoses uue süsteemiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.