Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Teate

Postitas:

Nüüd mul viskas korralikult siibrisse ja avan uuesti flirticu konto! Ma olen niivõrd sitt naine nagunii eksole , et mehe pärast ulun, kes ise teeb, mis heaks arvab ja teeb asju, mis mind kahjustavad. Aga mina olengi see ainuke idioot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 23:44; 13.06 23:49; 13.06 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav mõttekäik, mis see konto avamine sulle seal annab? Või mis see eesmärk on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bast kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav mõttekäik, mis see konto avamine sulle seal annab? Või mis see eesmärk on?[/tsitaat]

Ju ikka tutvuda. Vähemalt tutvuda kellegiga, kes mulle midagi pakub ja kellele ma ei ole nii vastumeelne, kui enda mehele ja kes minust vähekenegi aru saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 23:44; 13.06 23:49; 13.06 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui asi on väga tõsine võibolla siis peaks suhte üldse ära lõpetama, mitte kedagi kõrvalt otsima. Aga mina sind muidugi ei tunne.
Teine variant: tee endale elu huvitavaks, kohtu rohkem sõpradega, tee sporti, ole palju kodust eemal ja ignoreeri teistpoolt. Võibolla hakkab sind siis uuesti tähele panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Bast kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kui asi on väga tõsine võibolla siis peaks suhte üldse ära lõpetama, mitte kedagi kõrvalt otsima. Aga mina sind muidugi ei tunne.
Teine variant: tee endale elu huvitavaks, kohtu rohkem sõpradega, tee sporti, ole palju kodust eemal ja ignoreeri teistpoolt. Võibolla hakkab sind siis uuesti tähele panema.[/tsitaat]

Ilmselt nii peakski tegema, mitte keskenduma enda abikaasale, kes enda naise hingeelust üldse aru ei saa ja tekitab enda jutu ja käitumisega vaid kahju. Vanade heade sõpradega uuesti suhtlema hakkama. Mul on kahju, et neid üldse unarusse jätsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 23:44; 13.06 23:49; 13.06 23:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.