Esileht Koolilaps Teated klassijuhatajalt

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Teated klassijuhatajalt

Postitas:
Kägu

Kas suudate ette kujutada, et kunagi me käisime kooli uksel olevat teadet vaatamas ja selles ei olnud midagi ületamatut! Nüüd ei suudeta arvutimängude vahel e-kooli avada…

Kuule mammut kust sa siia ära eksisid?

Mammutid surid teadupärast välja. Paistab, et sellised äbarikud, kes isegi e-ajastul infot hankida ei suuda, koolevad kiiremini kui mammutid.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavitused on kõik vaikseks pandud sest kui kõigi viie inimese telefonide teavitused muudkui piiksuvad, siis lõpuks ei reageeri keegi.

Teavitused ei pea ju tingimata heliga olema. Ja isegi kui ei ole e-kooli äppi, siis saab ju tellida teavituse meilile, kui sinna mingi teade on tulnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavitused ei pea ju tingimata heliga olema. Ja isegi kui ei ole e-kooli äppi, siis saab ju tellida teavituse meilile, kui sinna mingi teade on tulnud.

Minu jaoks oli infomüra liiga palju, vahel kolme lapse kohta tuli päevas neid teavitusi kümmekond, eriti kui lapsevanemad hakkasid e- kooli vestluste all mingeid arutelusid korraldama. Minu jaoks on lihtsam kord päevas üle vaadata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teavitused ei pea ju tingimata heliga olema. Ja isegi kui ei ole e-kooli äppi, siis saab ju tellida teavituse meilile, kui sinna mingi teade on tulnud.

Minu jaoks oli infomüra liiga palju, vahel kolme lapse kohta tuli päevas neid teavitusi kümmekond, eriti kui lapsevanemad hakkasid e- kooli vestluste all mingeid arutelusid korraldama. Minu jaoks on lihtsam kord päevas üle vaadata.

Lihtsalt vihjan, et teavitusi saab sisse ja välja lülitada – ei pea jääma e-kooliga liitumisel tehtud valiku juurde 🙂  Kooliaasta lõpus teavitused sisse ja kooliaasta alguses jälle välja oleks minu valik sellises olukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan: kas e-kool ei lase teavitusi tüübi järgi valida? Nt õpetaja teadetel on teavitus sisse lülitatud, aga teiste lapsevanemate kirjadega ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Teated klassijuhatajalt