Esileht Kodunurk teatribinokkel

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: teatribinokkel

Postitas:
Kägu

Tavalise teatribinokli suurendus on 3x. Kas binokliga, mille suurendus on 8x, on viimasest reast etendust halb või suisa võimatu vaadata? Olen kimbatuses, millist binoklit osta?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Binoklit saab ju timmida.

Võibolla mingi mereväes kasutatav profibinokkel  on teatris tõesti overkill, aga selle 8x võid küll osta. Peaasi, et palju ruumi ei võtaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitmerealine saal see sul on? 🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu telefon zuumib 40 korda. Milleks sulle binokkel – vaata läbi telefoni. Samas, siis võiks juba kodus telekast etendust vaadata.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu telefon zuumib 40 korda. Milleks sulle binokkel – vaata läbi telefoni. Samas, siis võiks juba kodus telekast etendust vaadata.

Telefonid kästakse välja lülitada. Kui nägemine on kehv, prillid eriti ei päästa, mõtledki binokli peale.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

8x näen naabrite toimetamisi hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu telefon zuumib 40 korda. Milleks sulle binokkel – vaata läbi telefoni.

See pole ilmselt kellegile enam üllatus, et perekoolikale on ka teatris pidevalt helisev telefon lausa käe külge kleebitud. Oma “teemat” peab ju 24/7 jälgima ja miinuseid, plusse lugema.

Kõik vist siiski pole sellised.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu telefon zuumib 40 korda. Milleks sulle binokkel – vaata läbi telefoni.

Üks kohutavamaid asju, mida teatrikülastaja saab teha, on teatrisaalis (või kinosaalis) telefoniekraani hoidmine sisse lülitatud olekus.

See ju helendab hämaras saalis ja häirib teisi saalis viibijaid.

(Teine kohutav asi on enda ülelõhnastamine. )

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks mitte lihtsalt ettepoole piletid osta?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ettepoole ostmine eeldab pikemat planeerimist ning välistab igasuguse spontaansuse. Pealegi võib mõnes saalis ja mõnel etendusel olla ka hinnavahe kuni 5 korda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ettepoole ostmine eeldab pikemat planeerimist ning välistab igasuguse spontaansuse. Pealegi võib mõnes saalis ja mõnel etendusel olla ka hinnavahe kuni 5 korda.

No ma ei tea, ma pigem maksan teatrinaudingu eest rohkem kui et istun kohal, kust midagi ei näe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei teagi. Aga ikka kommenteerid vaid endast lähtuvalt.

Mõni otsustab piletiostu vahetult enne sündmust. Mõnel on hobi selline, et vaatab kõik asjad ära; siis on see rahasumma juba oluline. Jne. Iga asja puhul ei pea pulmas kohe “pruut” olema. Inimesed on erinevad ja see on väga ok.

+2
-2
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Kodunurk teatribinokkel