Esileht Hobinurk teatrietendus, mis jättis kustumatu mulje

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: teatrietendus, mis jättis kustumatu mulje

Postitas:
Kägu

nimetage, mida olete hiljuti vaatamas käinud ja soovitate julgelt

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kahjuks Isamaa Pääsukesed

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna küsiti kustumatu muljet, siis “Sersfima ja Bogdan”.  4 tundi vahtida õudust ja vägivalda on nii vaimse kui füüsilise taluvuse piir. Aga pärast seda ongi vist see tunne, mida nimetatakse katarsiseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas just kustumatu mulje, aga eelmisel aastal nähtust Enigma variatsioonid Linnateatris ja Oh, jumal Draamateatris.

Isamaa pääsukesed ei meeldinud üldse. Oli jah, häid rolle (Klenskaja), aga see pole “minu šarn” ja üldse liiga pikalt ma Kivirähku ei kannata.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mefisto

Samad sõnad, teine viis meeldis ka

Isamaa pääsukesed üldse ei meeldinud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasest ajast Mefisto. (Ja sellele sarnane ”Ma teenindasin Inglise kuningat” Endlas.) Aga 30 aasta tagant on meeles ”Lend üle käopesa” mingi vene teatri esituses.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka “Isamaa pääsukesed” ei meeldinud. Lausa imestan, et keegi kiidab.

Väga on meeldinud “Lendas üle käopesa” Rakvere teatris käisin vaatamas. Hiljuti käisin Endlas vaatamas “Mitte praegu, kallis”.  Linnateatris “Karin. Indrek. Tõde ja õigus”.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Draamateatri “Mefisto”, “Lehman Brothers”, “Väljaheitmine ehk ühe õuna kroonika”. Noosooteatri “Teises toas”, “Apelsinitüdruk”. Linnateatri “Kommuun”, “Põhjas”, “Südameharjutus”, Uus teater “Serafima ja Bogdan”.

Panin kirja need suurepärased lavastused, mis veel kavas. Varsti vaatan Noorsooteatri “Ninasarvikut”.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole küll uus tükk, aga mulle väga meeldis Vanalinnastuudio komöödia “Voodi”. Naersin nii et pisted kõhus ja pisarad voolasid. Kaks korda käisin vaatamas. Rohkem pole nii head komöödia etendust kahjuks näinud.

https://arhiiv.err.ee/seeria/voodi/lavastuslik/31/date-desc

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“minu šarn” on tõeline pärl:)

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halvas mõttes –  Mozarti “Don Giovanni” Vanemauises.  Kriitikud on küll väga vaimustuses, aga minule ja meie seltskonnale ei meeldinud Nüganeni lavastus, juurdemõeldud tegelesed, igasugune disko ja heeliumõhupallid.

“Serafimi ja Bogdani” ei läinud ma vaatama juba seetõttu, et see raamat on paras katsumus, ma ei suudaks seal tominut visualiseerida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas just kustumatu mulje, aga eelmisel aastal nähtust Enigma variatsioonid Linnateatris ja Oh, jumal Draamateatris.

Isamaa pääsukesed ei meeldinud üldse. Oli jah, häid rolle (Klenskaja), aga see pole “minu šarn” ja üldse liiga pikalt ma Kivirähku ei kannata.

Mis “minu šarn”? Mingi uus kild?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks kahjuks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis “minu šarn”? Mingi uus kild?

Ta pani ju selle jutumärkidesse, mitte ei kirjutanud rumalusest valesti. Minul on käibel väga palju seesuguseid kilde. Tavaliselt on need üle võetud minu laste sõnavarast, ajast, kui lapsed olid veel väikesed ning tegid sedalaadi naljakaid vigu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks kahjuks?

Ilmselt sellepärast, et üks osatäitja on just surnud, mistõttu tundub kohatu seda tükki laita.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks kahjuks?

Ilmselt sellepärast, et üks osatäitja on just surnud, mistõttu tundub kohatu seda tükki laita.

just, kuna see oli viimane etendus, mida nägin, siis justnimelt osatäitja jättis mulje, mitte tüki sisu ja kahjuks seda enam ei näe ja ei lähe korda need, kellele ei meeldinud, selles polnud küsimus

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga meeldis “Isamaa pääsukesed”. Vaatasin kohe, kui see välja tuli, 2018.

Väga meeldis ka “Lehman Brothers”. “Serafima ja Bogdan” meeldis, kuidas oli tehtud, asjad lahendatud. Milline täpsus kahe poole vahel mängides. Mõnede stseenide lahendused, nt kaltsunukkude peksmine ja sisu välja kiskumine.

Kui erinevad on inimeste maitsed! Keegi eespool kiitis “Ma teenindasin Inglise kuningat”. Minule täielik õudukas, 30 aasta halvemate teatrikannatuste top5-s kindlasti. Oleks pärast I vaatust ära tulnud, aga olime koos sõpradega, kes põhimõtteliselt ära ei lähe, sest nii ei sobivat. II vaatuse ma lihtsalt põrnitsesid eesistuja kukalt ja mõtlesin omi mõtteid.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keeruline soovitada. Maitsed ongi erinevad. Keegi siin kirjutas, et talle väga meeldis “Isamaa pääsukesed” ja “ma teenindasin inglise kuningat” oli täielik õudukas, siis mulle meeldisid mõlemad.  Väga meeldis Endla teatri suveetendus Põrgupõhja uus wanapagan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pangalaen ja Mõnus maatükk.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole küll uus tükk, aga mulle väga meeldis Vanalinnastuudio komöödia “Voodi”. Naersin nii et pisted kõhus ja pisarad voolasid. Kaks korda käisin vaatamas. Rohkem pole nii head komöödia etendust kahjuks näinud.

https://arhiiv.err.ee/seeria/voodi/lavastuslik/31/date-desc

Huumor ja naljasoon muutub ajas. Ma vaatasin selle ära nüüd, tänu sellele teemale. Siis oli nagu kindel nali selline hääle moondus ja sõnade venitamine nagu Paluver tegi seal. Ja see oli kindla peale minek. Ka mitmes teises etenduses oli sama. Nt seal kus on väljend -hakkasin tulema varavalges-Volkonski poolt öelduna. Ja see oli nii naljakas 25a tagasi.
Aga enam pole. Ja nagu isegi kahju on et enam nii naerda ei saa või ei oska.
Aga teema ise on väga hea. Kindlasti vaatan ära need teisedki etendused, kui nad on netist leitavad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Mefisto” Eesti Draamateatris

“Charoni koor” Vene Draamateatris

“Põrgupõhja uus Wanapagan” Endla

“Sitsi silentium” Misanzen

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole küll teatritükk, aga on keegi Estonias baletti “Alice imedemaal” käinud vaatamas ja muljed?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurbus ja rõõm kaelkirjakute elus – super. Apelsinitüdruk oli ka hea. Millised teie poolt soovitatud tükid sobiks 12-a poisile? Serafima ja bogdan ilmselt mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lehman brothers

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Komöödiad: Isamaa pääsukesed, Oi Johnny, Pangalaen, Südameharjutus, Alias

“Isamaa pääsukestega” on selline lugu, et kas  kõnetab v mitte. Ma ei soovitaks seda alla 40 a üldse, sest nad lihtsalt ei taju, mis oli nõukaaegne väikelinna kultuurimaja elu, mul aga olid sugulased väikelinnas ja vanatädi kultuurimaja juhataja, no üks ühele ma ütleks 🙂

“Oi Johnny” on nii kohutavalt klišeelikult labane, et läksin (pigem sattusin) seda lausa vahtu tahtmist vaatama, ja naernud pole ma ammu nii palju, et julgen soovitada küll.

Draamad: Muusikale, Lehmann Brothers, Väljaheitmine ehk ühe õuna kroonika, Aabitsa kukk

Mu kõige lemmikum etendus on aga “Iha jalakate all” (näitlejad Katariina Tamm, Rasmus Kaljujärv)  mida ammu enam ei mängita kahjuks.

Keegi küsis “Alice imedemaal” kohta. Ka väga meeldis, eriti kes armastab silmailu kostüümide osas – lihtsalt wow! Soovitan nii suurtele kui väikestele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle “Pangalaen” üldse ei meeldinud. Ootasin juba, millal ära lõppeb.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga meeldis ka “Lehman Brothers”.

Avasin teema ja lugesin vastuseid ja imestus muudkui kasvas, et keegi ei nimeta üht viimase aja parimat tükki “Lehman Brothers”. Aga lõpuks ikka tuli ära 🙂

Mõtlesin juba, et kas ma olen tõesti ainus, kellele see kustumatu mulje jättis.

Aga imelik küll, et seda siin nii vähe mainitakse. Kas tõesti ei meeldinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avasin teema ja lugesin vastuseid ja imestus muudkui kasvas, et keegi ei nimeta üht viimase aja parimat tükki “Lehman Brothers”. Aga lõpuks ikka tuli ära 🙂

no pole õnnestunud sobivaks ajaks pileteid saada… ju teistel sama teema

Pangalaen oli mu arust ka keskmine palagan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin Alice imedemaal vaatamas ja väga meeldis. Raamat on soovitav enne läbi lugeda (kui pole loetud).

Ja muidugi Lehman brothers oli väga hea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no pole õnnestunud sobivaks ajaks pileteid saada… ju teistel sama teema

Pangalaen oli mu arust ka keskmine palagan.

Ju ma siis olen veidi lihtsa maitsega kui selles palagani ei näinud…

Mulle meeldis seal olev sõnum kus inimene ei saa ise arugi kui manipulaator tema elu üle kontrolli võtab ja endas kahtlema paneb. Ning lõpuks elu ära rikub. Kusjuures tegu oli täiesti toimiva pereelu ja tööeluga. Seda on muide päriselus liigagi palju….

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Hobinurk teatrietendus, mis jättis kustumatu mulje