Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teatrietendused ja koroona

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Teatrietendused ja koroona

Postitas:

Kelle poole ma reaalselt pean pöörduma , et piletiraha tagasi saada. Vanemuisesse kirjutades, käsevad mul otse etenduse korraldajale kirjutada.
Lihtsalt 40 € on minujaoks ka raha, mina ka ei saa hetkel tööl käia ja sissetulekut teenida.
Kirjutasin korraldajale, ei vasta. Fb-s aga on aktiivne. Kirjutab et kõik etendused lükatakse oktoobrisse. Mul ei ole nii või naa oktoobris võimalik teatrisse minna. ( isiklikud põhjused)
Lihtsalt tahan oma piletiraha tagasi. Kas seadusega nad ei peaks seda tagastama ? Vihale ajab juba

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 17:14; 16.03 19:19; 16.03 20:21; 18.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu selle poole, kellelt ostsid pileti.
Siis oota, võib ju arvata, et pöördujaid on hetkel palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu selle poole, kellelt ostsid pileti.

Siis oota, võib ju arvata, et pöördujaid on hetkel palju.

No pilet on ostetud piletilevi.ee-st. See on nagu nõiaring. Piletilevi käseb mul otse korraldajale kirjutada.seda käseb ka vanemuine teha. Olen kirjutanud korraldajale- tema ütleb lihtsalt et etendus toimub ja toimub ta oktoobris..
Lihtsalt mul on ju õigus oma raha tagasi saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 17:14; 16.03 19:19; 16.03 20:21; 18.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vihane mingi 40 euri pärast, samal ajal on meil riigis eriolukord ja inimesed haigestuvad!? Mõtle nüüd uuesti…

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt 40 € on minujaoks ka raha, mina ka ei saa hetkel tööl käia ja sissetulekut teenida.

Ära ole nii väiklane. Sa otsustasid ju pileteid ostes, et sul ei ole seda raha muuks vaja? Siis nii ongi, sul ei ole seda raha vaja. Elamusest jääd ilma, mitte rahast. Kõigil on väga raske ja kõik nõuavad midagi, ja ühekorraga. Elu on meil vist liiga hea olnud.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt 40 € on minujaoks ka raha, mina ka ei saa hetkel tööl käia ja sissetulekut teenida.

Ära ole nii väiklane. Sa otsustasid ju pileteid ostes, et sul ei ole seda raha muuks vaja? Siis nii ongi, sul ei ole seda raha vaja. Elamusest jääd ilma, mitte rahast. Kõigil on väga raske ja kõik nõuavad midagi, ja ühekorraga. Elu on meil vist liiga hea olnud.

Kuidas sa tead, et piletit ostes teemaalgataja olukord hoopis teistsugune ei olnud kui praegu? Sa ei tea ju kas tal hetkel tööd on või mitte? Eks ostuotsus oli tehtud ju vastavalt hetkeolukorrale.
Minul on neti teel ostetud pilet aprilli lõpuks Vanemuise etendusele ja sain hiljuti meili info -“Piletid tagastatakse, kui ürituse staatus on „tagasiost“ ning tagasiost on avatud.” Ja lubatakse seda automaatselt teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt 40 € on minujaoks ka raha, mina ka ei saa hetkel tööl käia ja sissetulekut teenida.

Ära ole nii väiklane. Sa otsustasid ju pileteid ostes, et sul ei ole seda raha muuks vaja? Siis nii ongi, sul ei ole seda raha vaja. Elamusest jääd ilma, mitte rahast. Kõigil on väga raske ja kõik nõuavad midagi, ja ühekorraga. Elu on meil vist liiga hea olnud.

Kuidas sa tead, et piletit ostes teemaalgataja olukord hoopis teistsugune ei olnud kui praegu? Sa ei tea ju kas tal hetkel tööd on või mitte? Eks ostuotsus oli tehtud ju vastavalt hetkeolukorrale.

Minul on neti teel ostetud pilet aprilli lõpuks Vanemuise etendusele ja sain hiljuti meili info -“Piletid tagastatakse, kui ürituse staatus on „tagasiost“ ning tagasiost on avatud.” Ja lubatakse seda automaatselt teha.

Eriti tore kui siin öeldakse ” ära ole vihane mingi 40€ peale”
Sorry aga hetkel mul pole tõesti tööd, selle koroona pärast .
Ostsin samamoodi aprilli lõpu etendusele, aga minu etendus lükati obtoobrisse. Sorry aga mul on ka raha elamiseks vaja, ja see 40 € mis ma maksnud olen , sooviksin tagasi saada

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 17:14; 16.03 19:19; 16.03 20:21; 18.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsid Piletilevist Vanemuise etendusele? Või mingile etendusele, mis toimub Vanemuise majas, aga korraldaja on keegi teine ja saal on lihtsalt Vanemuiselt renditud? Siis tõesti saab ainult korraldaja küsimuse lahendada.
Vanemuise enda etendustele (läbi Piletilevi) ostetud piletite kohta saatis Vanemuine juba eelmisel nädalal kirja, et kas soovite vahetada kinkekaardi vastu või kui tahate raha tagasi, saatke arvelduskonto number.
Siiani on küll kõik firmad, kellele meil on tehtud ettemaks üritustele, mis jäävad kindlasti ära, pakkunud võimalust nii edasi lükkamiseks (reisibürood) kui ka kinkekaardi ostuks või raha tagasimakseks (teatrid).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätan mai alguses pulmad ära,(registreerimine ainult pereringis). Maksma läheb natuke rohkem kui 40€…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kolmas pool, st korraldaja ei ole vanemuine, siis peadki nendega kontakteeruma. kui nad on andnud piletilevile teada, et etendus toimub oktoobris, siis ei ole piletilevil alust sulle automaatselt raha tagasi kanda. nende etenduste eest, kus korraldaja on etenduste ärajäämisest teatanud, kannab piletilevi automaatselt raha tagasi. kui sul on asi edasi lükatud ja sa tahad selle peale piletist loobuda (sul on see õigus), siis pead tõesti otse ja ainult korraldajaga suhtlema. keegi teine sind aidata ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt 40 € on minujaoks ka raha, mina ka ei saa hetkel tööl käia ja sissetulekut teenida.

Ära ole nii väiklane. Sa otsustasid ju pileteid ostes, et sul ei ole seda raha muuks vaja? Siis nii ongi, sul ei ole seda raha vaja. Elamusest jääd ilma, mitte rahast. Kõigil on väga raske ja kõik nõuavad midagi, ja ühekorraga. Elu on meil vist liiga hea olnud.

No kust võtad sina need õigused siin inimesi paika panna

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootasin teatrikülastust, kahjuks maikuus neid etendusi pole.
no mina sain sellise kirja nt.
Valitsuse otsuse kohaselt jäävad tänasest kuni 1.maini kõik etendused ja teatris toimuvad muud üritused ära.
Tehtud broneeringud tühistatakse automaatselt.
Soovi korral vahetatakse ärajäävatele etendustele ostetud piletid ümber Vanemuise kinkekaartide vastu või ostetakse tagasi. See toimub perioodil kuni 31. detsember 2020. Tagasimaksed teostatakse ülekande teel.
Juhul, kui Te piletite vahetust ei soovi, saatke palun oma arveldusarve number, kuhu saab raha tagasi kanda.
Oma soovist andke teatrile teada e-posti teel aadressil kassa@vanemuine.ee. Vabandame, kui vastamine ja ülekanded viibivad – anname endast parima.

Loodame peatselt teatris kohtuda!
Teater Vanemuine

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Vanemuise piletid läbi Piletilevist ostetud ja ma sain teate, et raha makstakse automaatselt tagasi, aga sellega läheb aega:

Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jäävad ära Vanemuise etendused 13.03 – 30.04.
Piletid tagastatakse, kui ürituse staatus on „tagasiost“ ning tagasiost on avatud.
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad.

Ei näe probleemi, lihtsalt natuke kannatlik tuleb olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljapäeval enne tööpäeva lõppu sain Piletilevilt samasisulise kirja ja täna oli raha tagasi kantud. Nii et nad tegutsevad. Korraga kõike ja kõigile ei jõua. Lihtsalt see (Võru) etendus oli üks esimesi, mis läks eelmisel nädalal tühistamisele (ja etenduse andja tegi oma otsuse kiiresti). Ühe kontserdi piletid kehtivad sügisel (vahetuse/tagasiostu võimalust pole) ja teine kontsert lükati juunisse tagasiostu võimalusega. Nii et võimalusi on palju ja erinevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Vanemuise piletid läbi Piletilevist ostetud ja ma sain teate, et raha makstakse automaatselt tagasi, aga sellega läheb aega:

Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jäävad ära Vanemuise etendused 13.03 – 30.04.

Piletid tagastatakse, kui ürituse staatus on „tagasiost“ ning tagasiost on avatud.

PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad.

Ei näe probleemi, lihtsalt natuke kannatlik tuleb olla.

Sa pole ehk mu teemasse korralikult süvenenud. Minu etendus ei ole vanemuise oma etendus. Sellepärast ei osta vanenuine seda tagasi. See etendus millelt mina piletid ostsin, rendib ruumi lihtsalt vanemuises. Korraldaja pole vanemuine.
Aga jah, sain korraldajaga jutule et ma ootaks veel. Et nad annavad teada asjadest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 17:14; 16.03 19:19; 16.03 20:21; 18.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha piletiraha tagasi, las jääb teatrile toetuseks, neil on keeruline praegu. Täna ostsin ajakirjanduse toetuseks kaks tasulist artiklit ka, mida ma muidu kunagi ei tee. Saan aru, et need mõned eurod kellelegi töökohta ei taga, aga rohkem minu võimuses ei ole ka – siis vähemalt niigi palju. Olge terved!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on piletid külalisetendusele. Müün tagasi ja annetan selle raha Kingitud Elule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teatrietendused ja koroona