Esileht Hobinurk Teatripiletid praegu

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Teatripiletid praegu

Postitas:

Kõik teatrid teevad allahindlusi, poole hinnaga, sõbrahinnaga, mida iganes.

Aga kui vaatan paari etendust, mida külastada soovin, siis on kirjas “Välja müüdud”.

Kus loogika on? Kui etendused on välja müüdud, siis miks tehakse massilisi allahindlusi? Kus trikk on?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 02:13; 02.11 10:24; 02.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohas need massilised allahindlused on?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 07:29; 02.11 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et sa tahad paari hetkel populaarset lavastust minna vaatama. Täitsa usun, et suurt tungi enamusele lavastustele praegu pole. Ise ka ei osta praegu pileteid. Samas tean, et Lehmann Brothers on lootusetult välja müüdud. Kui poleks seda juba näinud, siis sellele üritaks ise ka pileteid saada. Kui on superhea asi, siis on see ka praegu välja müüdud. Keskpärased lavastused on aga alla hinnatud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:27; 02.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on need alla hinnatud keskpärased lavastused?
Minu meelest kas pileteid on või ei ole, aga hinnad on ikka samad.
Olen väga huvitatud soodsama hinnaga piletitest. Vahepeal võib ka tagasihoidlikumaid etendusi vaadata, et pärast jälle pärleid hinnata oskaks ????

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 07:29; 02.11 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohas need massilised allahindlused on?

Krahlil on “sünnipäev”, Theatrumil “sõbrahind”

Keskpärased lavastused on aga alla hinnatud.

Näiteks “Pigem ei” Krahlis ei ole vist keskpärane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 02:13; 02.11 10:24; 02.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allahindlusi/kampaaniad on erinevatel teatritel eelnevatelgi aastatel olnud. Isegi olen sügiseti niimooodi soetanud eelnevatel aastatel soodsamaid pileteid (sel aastal lihtsalt ei tihanud  niimoodi ette soetada, sest veel kevadisest ajast nägemata lavastused olid ootel). Seega need nähtud allahindlused ei pruugi kõik olla konkreetselt koroonast tingitud “raskema ajaga”.

Välja müüdud  lavastused võivad paljuski olla need kevadised lavastused. Meil kaks kevadel (juba talvel enne koroonat ostetud piletid) ärajäänud lavastuste aegasid pakuti sügisesse  ja ära jäi ju üle  kahe kuu jagu lavastusi ehk annab sügisel neid “järgi teha”.

Loogiline on ka see, et väga head (ja kõikide poolt kiidetud) lavastused ongi kiirelt välja müüdud, sest siiski inimesed tahaksid saada positiivseid elamusi (eriti juba pikaleveninud koroonaga soetud “piirangutes”) ja teiste poolt kiidetud asi on kindla peale minek ja seetõttu müüakse kuskile kiirelt piletid välja. Mõnel teisel lavastusel ei pruugi nii head minekut olla ja nö järgnevad lavastuse ajad (mitte kevadiste piletitega lavastused) pole nii välja müüdud ja  seepärast tehaksegi ka allahindlusi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim viis viiruseid levitada ja saada on minna teatrisse või kinno. Mitu tundi kinnises ruumis. Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 11:05; 02.11 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohas need massilised allahindlused on?

Krahlil on “sünnipäev”, Theatrumil “sõbrahind”

Keskpärased lavastused on aga alla hinnatud.

Näiteks “Pigem ei” Krahlis ei ole vist keskpärane.

Käisin Von Krahlis “Pigem eid” vaatamas. Olen suur teatrisõber ja Krahl väga sümpatiseerib, aga see etendus oli siiski lati alt läbijooksmine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim viis viiruseid levitada ja saada on minna teatrisse või kinno. Mitu tundi kinnises ruumis. Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Palun selgita – kui see on parim viis, siis kuidas on juhtunud, et siiani pole mitte ükski haiguskolle Eestis alanud teatrist ega kinosaalist, küll aga töölt, pidudelt ja isegi matustelt? Olen minagi ettevaatlik inimene ning kavatsen minna teatrisse maskis, aga ma ei jaga sinu arvamust, et seal kuidagi ohtlikum oleks kui kaupluses või tööl.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 02:13; 02.11 10:24; 02.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim viis viiruseid levitada ja saada on minna teatrisse või kinno. Mitu tundi kinnises ruumis. Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Teatris või kinos ei levi suurt midagi, sellest on ka juba aru saadud. Inimesed istuvad sirgelt üksteise kõrval, mitte keegi ei köhata ka.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Millises teatrisaalis vent tavaliselt ei toimi? Teatrites, kus mina käinud olen, on seda  ventilatsiooni rohkem kui küll.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kino on küll ohutu paik. Kinosaalid on tühjad, vähemalt Tallinnas. Suures saalis istub paarkümmend inimest, saali peale laiali.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:27; 02.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Millises teatrisaalis vent tavaliselt ei toimi? Teatrites, kus mina käinud olen, on seda ventilatsiooni rohkem kui küll.

Viimati käisin Draamateatri väikses saalis 3 k. Seal oli selline leil, et eluisu võttis ära. Estonias on ka alati hullult palav.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 11:05; 02.11 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Millises teatrisaalis vent tavaliselt ei toimi? Teatrites, kus mina käinud olen, on seda ventilatsiooni rohkem kui küll.

Lisan “Vanemuise” väikse maja palava saali. Oh õudust, kui veepudel on ununenud kaasa võtta alguses (vaheajal õnneks saab juba osta)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Millises teatrisaalis vent tavaliselt ei toimi? Teatrites, kus mina käinud olen, on seda ventilatsiooni rohkem kui küll.

Viimati käisin Draamateatri väikses saalis 3 k. Seal oli selline leil, et eluisu võttis ära. Estonias on ka alati hullult palav.

õhutemperatuur ja ventilatsioon ei ole omavahel küll nii üksüheselt seotud, et kui on soe, siis õhuvahetuse arvelt. kodus võib sul nii olla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:19; 10.11 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim viis viiruseid levitada ja saada on minna teatrisse või kinno. Mitu tundi kinnises ruumis. Tavaliselt neil vent seadmed ka ei toimi korralikult.

Just nimelt. Käisin septembris Rakvere Teatri väikse maja etendusel. Etenduse tutvustuses oli öeldud, et kasutatakse lavasuitsu. Ma ei tea, kas neil oli see masin rikkis või mis, aga saal oli juba enne etenduse algust suitsu täis, kuigi see koht, kus oleks pidanud lavasuits olema, oli teise vaatuse lõpus. Tegelikult tuli kaks vaatust olla selle suitsu sees, ventilatsioon ei tõmmanud seda välja ei etenduse ajal ega vaheajal, kusjuures vaheajaks kästi kõigil saalist välja minna – oleks arvanud, et korraldatakse mingi tuulutamine, aga ei midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti isegi  nii ohtlikul ajal ei suuda kultuuri naudisklemisega vahet pidada?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti isegi nii ohtlikul ajal ei suuda kultuuri naudisklemisega vahet pidada?

no aga kui te peate vahet, siis me võime ju südamerahus teatris käia? ongi pool täituvust või alla selle. (tegelikult küll ei ole, nädal tagasi ei olnud linnateatri etendusel ühtki vaba kohta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:19; 10.11 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti isegi nii ohtlikul ajal ei suuda kultuuri naudisklemisega vahet pidada?

Ei suuda jah, sest näitlejad ja garderoobitädi tahavad ka süüa osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Hobinurk Teatripiletid praegu