Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teatud veebilehe blokeerimine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Teatud veebilehe blokeerimine

Postitas:
Kägu

Kuidas ma saaksin blokeerida teatud veebilehe ligipääsu minu veebilehele?
Meil on sarnase põhimõttega lehed. Ta kopeerib massiliselt minu postitusi ja postitab need enda tehtute pähe. Mina olen nii palju vaeva näinud ja tema süüdimatult varastab ja laeb alla. Olen selle lehe ära blokeerinud, kuid kuidagi saab ta ikka minu veebilehele. Kahjuks ei tea selle veebilehe haldaja nime, et kasvõi nimeliselt blokeerida ja muidugi ei tea ka tema IP-aadressi. Kuidas ma seda teada saaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mitte siis veebilehe vaid mingit kasutajat on vaja blokkida.

sul vist lihtsam oma asjadele mingi märk peale panna.
saab panna selle peale, et kopida ei saa., aga näha saab ikka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ongi märgid peal, kuid nii et mina näen, a otseselt teised mitte, kui otsida ei oska. Oma käekirja tunnen ikka ära. Kuidas ma saan selle veebilehe haldajat teada? Ta massiliselt kopeerib mu postitusi, ja tema lehe blokeerimisest pole ka kasu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

noh teoreetiliselt – kui sa tema kodust ip aadressi tead – võid ju selle ära blokkida. aga tõenäoliselt kasutab ta internetti ka muul moel: enda telefonist, tahvelarvutist, tööandja võrgust, kohvikust, bussi- või lennujaamast, kaubamajast jne – sa ei saa ju kõiki neid võrke ära blokkida, lihtsam oleks sul hoopis endal blogimises paus teha või oma postitusi mitte avalikustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Autorikaitsega tegeleva juristiga tasuks suhelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas ma saaksin blokeerida teatud veebilehe ligipääsu minu veebilehele?
Meil on sarnase põhimõttega lehed. Ta kopeerib massiliselt minu postitusi ja postitab need enda tehtute pähe. Mina olen nii palju vaeva näinud ja tema süüdimatult varastab ja laeb alla. Olen selle lehe ära blokeerinud, kuid kuidagi saab ta ikka minu veebilehele. Kahjuks ei tea selle veebilehe haldaja nime, et kasvõi nimeliselt blokeerida ja muidugi ei tea ka tema IP-aadressi. Kuidas ma seda teada saaks?

Kes sellist udukogu nagu sina kopeeriks?
Mis lehe sa ära oled blokeerinud? Kas selle “lehe”, millega ta sinu lehte vaatab? Tavaliselt vaadatakse arvuti, tahvli vms nutiseadmega, mitte “lehega”
Kui saaksidki kedagi ära blokeerida, siis tema sõbrannat sa ju ei saa…

Või mida see “palju vaeva” nähtud inff siis sisaldab, et seda kopima peab?
Mingi lollus nagunii…
Vaevalt, et sa uusi retsepte välja mõtled ja siis keegi teine OMA toidublogisse need riputab, siis oleks see ju otsene vargus…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või mida see “palju vaeva” nähtud inff siis sisaldab, et seda kopima peab?

Mingi lollus nagunii…

Vaevalt, et sa uusi retsepte välja mõtled ja siis keegi teine OMA toidublogisse need riputab, siis oleks see ju otsene vargus…

Äkki siis oskate öelda, kes haldab lehte Elu-Life?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kki siis oskate öelda, kes haldab lehte Elu-Life?

Elu-Life peaks tema leht olema
https://www.facebook.com/janar.janar/about?lst=100000359602687%3A1072776041%3A1547322837

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/janar.janar/about?lst=100000359602687%3A1072776041%3A1547322837

Ilmselt on ta haisu ninna saanud, et teda taga ajan, sest mul tema lehte ei ava ja niisama otsides on mitu samanimelist

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teatud veebilehe blokeerimine