Esileht Beebi ja mitmikud Teeb pisut kurvaks..:(

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Teeb pisut kurvaks..:(

Postitas:

Olen siin korrusel viimaseid nädalaid, siis juba kolin väikelapse rubriiki. Alles sai käidud rasedates. Vahel teeb nii kurvaks, et laps nii ruttu kasvab. Päevad ja nädalad mööduvad kosmilise kiirusega. Alles ta sündis, alles olid need väga rasked nädalad uue ilmakodanikuga ja siis tundus küll, et aeg venib ja venib ja hull koolikuaeg ei saagi mööda. Targemad lohutasid, et püüa sedagi aega nautida, nii kuidas saab, sest aeg läheb liigagi ruttu lapsega. Ma siis ei uskunud. Aga nüüd on küll selline tunne, et tahaks aja peatada. On meie esimene ja viimane laps ja kuidagi kahju on.
Kuidas teil sellega lood?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juba ammu alla kolinud,kuid käin siin ikka.laps on 3,8a jah nii ruttu see aeg lendab.kuid mina ikka mõtetes planeerin teist last ka.ikka tahaks ka tüdrukut et oleks komplekt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina avastasin Perekooli alles siis, kui esimene laps oli pea aastane. Teise lapsega oli siis juba ooteajal rasedate foorumit ja praegu siis paralleelselt nii beebi- kui väikelapse rubriigid ja see on väga vahva, et need teemad ikka suht erinevad on ja ise siis koos nendega kasvad. Aja kiiruse mõttes ütlen ausalt, et esimese lapsega ei läinud aeg üldse kiirelt aga nüüd tõesti paneks heameelega pidurid peale… eks kahega ju rohkem tegemist ka aga no esimesega ei jäänud ka sugugi aega üle aga ikkagi läksid esimesed kuud väga aeglaselt. Ja ära ole kurb, väikelaste foorum on ka vahva ja saab nii nalja kui rumalust, igav ei hakka:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates võiks beebi foorum olla kuni 2-aastaseks saamiseni, sest tegelikult on alla 2-aastane ikka täielikk titt. Lapsevanemad kahjuks ootavad sageli sellest pisikesest tegelasest liiga palju. Eriti Eestis. Mujal maailmas lastakse lastel kauem väikesed olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka kohe aastane, esimene laps. Praegu on juba päris mõnus tegelena. Beebina oli raske,kuna enamus ajast beebid magavad, aga ta magas ainult vaikuses ja teatud tingimustes, seega ringi palju ei saanud käia, kohe oli lapsel uni sassis. Nüüd saame juba koos asju teha ja toimetada. Ja talle tohutult meeldib külas olla ja uute inimestega tutvuda. Ise arvasin kunagi, et beebi aeg on see kõige armsam ja mõnusam, aga just nüüd kasvades on temaga aina põnevam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Teeb pisut kurvaks..:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.