Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teeks pausi

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Teeks pausi

Postitas:

Perekooli foorumis pole enam üldse fann. Enne sai ikka aru, kui tegid teema või kommenteerisid kas on palju mõttekaaslasi või on minu mõte täielik kaos ja feik.Nüüd on tuim kritseldamine ja aru ei saa, kas olen PAHA või siiski SUPPERHEA. Mõtlesin, et üleskutse foorumit paar nädalat või kuu eirata oleks väga asjakohane. See saadaks sõnumi portaali omanikule, et külastatavus väheneb, reklaami lugejate hulk väheneb ja järelikult on vaja midagi muuta. Uurides, et millal vähenema hakkas ja märgates, et see toimus miinuste kaotamise ajal on ju imelihtne oma tehtud viga parandada. Teoreetiliselt peaks ka reklaamiostjad selliste langevate vaataja tulemuste korral nõudma tulemuste parandamist või …
Mis mõtted foorumlastel liiguvad? KAs poolt või vastu, liitute või mitte ajutise eemaldumisega? MA ei suuda otsutada, kas olla kaks nädalat või kuu eemal või peaks lausa kaks kuud eemal olema, et mõjusam oleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 14:47; 15.12 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära provotseeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 14:48; 15.12 14:55; 15.12 17:03; 15.12 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 14:49; 15.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üldiselt ei miinusta vaid annan sõnalisel teel teada, mis mulle ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll ei viitsi koguaeg kirjutada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 14:49; 15.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära provotseeri.

WATT??!!
MA enam vähem seda arvasingi, et kohe leidub KEEGI, kes nii võiks öelda ja ma tean ka KES see on! MA arvan, et paljud aimavad OIO

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 14:47; 15.12 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole kohe 10 aastat eemal, siis kindlasti mõjub. Kõik näevad, et üks Kägu puudu. Tänapäeval ei saa suurtest üleskutsetest enam asja. Olen kindel, et pooltele kasutajatele meeldib, kui miinustada ei saa ja nemad sinu algatusega kaasa ei tuleks. Ja Perekoolile nagunii alternatiivi eriti ei ole, nii et ma ei usu, et sa kuu aegagi eemal suudaksid olla, kui sa juba sellise algatuse tegid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

WATT??!!
MA enam vähem seda arvasingi, et kohe leidub KEEGI, kes nii võiks öelda ja ma tean ka KES see on! MA arvan, et paljud aimavad OIO

Mode loomulikult, onju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 14:48; 15.12 14:55; 15.12 17:03; 15.12 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 aasta pärast näeme…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on tuim kritseldamine ja aru ei saa, kas olen PAHA või siiski SUPPERHEA.

Eks selle miinustamise keelamise peale oli oodata selliseid postitusi. Näpud sügelevad, aga midagi teha ei saa. Kirjutada ka on nõme. Ja ei oska nagu ka.

Aga kui kohaneda ei oska, ole eemal. Elu ei salli tühja kohta ning sinu eemalolekust ei juhtu mitte midagi.
Kõige parem oleks, kui sa jääksidki eemale.

Ma arvan, et külastatavus tõuseb kirjutamisoskusega kodanike arvelt. Kolme sinusuguse asemel liitub 6 uut, kes varem vblla tundsid end noa selga löömise pärast siin halvasti.
Sinu jaoks oli normaalne, et tegid postituse ja vaatasid miinust või plussi taguvate kanade tulemust. See oligi sinu jaoks see kas “paha või superhea”.
Nüüd pead oma arvamust väljendavaid postitusi kah lugema ja sulle miskipärast tundub, et tulemus on kallutatud. Sest kirjutajad võimutsevad.

Enne said mulle 156 miinust selle jutu eest panna, nüüd ei saa enam.
Tõeliselt kahju sinust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 15:56; 15.12 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaotage siis juba see Kiidan nupp ka ära. Mis mõte sellisel “häppi-LIKE-ländil” üleüldse on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõned ei suuda ilma oma “miinuseta” isegi hommiku kohvi nautida. Need ajukääbikud on siin niigi vähemuses, seega kiidan heaks seda!
Kuigi pean mainima et see perekooli moderaatorite värk tundub kahtlane ja arusaamatu. Viimasel ajal liigub mingi moderaator ringi kes pehmelt öelda “imelik” on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 16:18; 15.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi pean mainima et see perekooli moderaatorite värk tundub kahtlane ja arusaamatu. Viimasel ajal liigub mingi moderaator ringi kes pehmelt öelda “imelik” on.

Ei ole teda küll kohanud enam peale seda korda, kui ta siin ülekäte läks ja ilmselt ka ülemuselt peapesu sai. See oli mitu nädalat tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 14:48; 15.12 14:55; 15.12 17:03; 15.12 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole teda küll kohanud enam peale seda korda, kui ta siin ülekäte läks ja ilmselt ka ülemuselt peapesu sai. See oli mitu nädalat tagasi.

Ehk täpsustad?
Mis ta tegi, mis “ülekäte oli”?
Ja kes on need ülemused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 15:56; 15.12 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see fann on nagu fan ehk ventilaator või siis funn nagu naljakas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk täpsustad?
Mis ta tegi, mis “ülekäte oli”?

Ei, ei viitsi, miks ma peaksin?

Ja kes on need ülemused?

Pole õrna aimugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 14:48; 15.12 14:55; 15.12 17:03; 15.12 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh..siis mis asja möte oli? Et nagu said oma teemades liiga palju miinuseid vöi liiga palju neg kommenteid? Come on, möned inimesed tulevad siia kord nädalas cat fighte lugema, neid ei huvita teie “töelised probleemid” a la “mees petab” ja “laps on haige”. Igav. Kes seda jura lugeda viitsib. Naised koos avaldamas arvamusi, see on pönev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh..siis mis asja möte oli? Et nagu said oma teemades liiga palju miinuseid vöi liiga palju neg kommenteid? Come on, möned inimesed tulevad siia kord nädalas cat fighte lugema, neid ei huvita teie “töelised probleemid” a la “mees petab” ja “laps on haige”. Igav. Kes seda jura lugeda viitsib. Naised koos avaldamas arvamusi, see on pönev.

No ja on kohal see vaimuhaige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 16:18; 15.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see miinuste kaotamine sobib. Olen kirjaoskaja ja suudan ka verbaalselt väljenduda, kui mulle miski ei meeldi. Ja kui ei viitsi, siis järelikult polegi põhjust vastu vaielda.
Kirjaoskamatud tahavad siin tabamatuid tasujaid mängida, aga vaenukägude verejanu ei peakski rahuldama.
Kui midagi vaielda on, siis kirjuta, kui midagi vaielda ei ole, siis jääbki vaidlemata. Aga miinusekäod tahaksid lihtsalt anonüümselt ja vaikides kedagi tampida, see on see peamine põhjus. Mitte teemaalgataja poliitkorrektne selgitus, kuidas ta tahab teada, kas ta on paha või hea. Pigem tahab ikka ise teada anda, kes paha on. Headust saab siin ju praegugi hinnata, milles küsimus. Kui sul ikka null kiitust on, siis nii ongi. Milleks sul on vaja teada, kui mitu kägu täpselt kiitmata jättis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, juba pea pool aastat muudkui üks Teie hoiatamine ja manitsemine käib – lugege kasutajatingimusi, ärge valetage, ärge provotseerige, ärge esinege moderaatorina, ärge, ärge, ärge.

Nüüd aitas.

Teema lukku ja teemaalgatajale bänn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest loogikast aru, et “enam ei tea palju mõttekaaslasi on”. Ilmselt need sarimiinustajad, kes ise siin, vihatäpid silme ees, sadu miinuseid kütsid, tõesti igatsevad “vanu, häid” aegu.

Ülimalt lihtne ju: kui saad palju plusse, on sul järelikult mõttekaaslasi. Kui ei saa, siis ehk nii väga ei ole. Minu arust see miinustamise puudumine just elavdab foorumit ja laseb inimestel oma vastandlikke mõtteid välja kirjutada, vanasti laksisid lihtsalt tuimalt nõus = pluss, ei ole nõus = miinus.

Ei liitu mina miskise eemaldamisega, aga head teed sinule minna. Kuigi olen enam kui kindel, et ka sina ei tee seda – provotseerid vaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teeks pausi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.