Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema ainult IQ110+ kägudele

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Teema ainult IQ110+ kägudele

Postitas:
Kägu

Proovime kord rahulikult, hinnanguteta ja argumenteeritult arutleda aktuaalsel teemal. Tõukume viimasest sündmusest, mis kütab kirgi. Vabaduse väljakul korraldati meeleavaldus teemal “Kõigi õigus abielule”. Üks meeleavalduse läbivaid skandeeringuid kõlas: “Abielu vastu!”

Ma ei saa aru loogikast, mille alusel nõutakse ühest küljest abielu kõigile ja teisest küljest protestitakse abielu vastu üldse. Mida siis õieti taotletakse, kas abielu ära kaotamist või seda, et kõik võiksid abielluda? Kuidas selline taotlus võiks välja näha üksikisiku peas – kas konkreetne indiviid, kes eitab abielu, saab samal ajal võidelda abieluõiguse eest?

Kägudel, kelle IQ on vähem kui 110, palun südamest diskuteerida mõnel teise teema all.

+8
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tähtsust on üldse abielul? Palju huvitavam on võidelda vabaduse eest, aga kas seda vaja kellelegi on, see pole oluline. Nii et olles abielupoolt kui vastu, on mõlemad olemuselt vabadusvõitlused.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru loogikast, mille alusel nõutakse ühest küljest abielu kõigile ja teisest küljest protestitakse abielu vastu üldse. Mida siis õieti taotletakse, kas abielu ära kaotamist või seda, et kõik võiksid abielluda?

Minu meelest kõik nende teemad (vähemalt väga paljud) ongi sellised, et loogika puudub.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on asendustegevus.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägudel, kelle IQ on vähem kui 110, palun südamest diskuteerida mõnel teise teema all.

Sinu teema on ju surmigav neile, kel IQ üle 80-ne.

Miks peaks pikalt ja lehekülgede kaupa arutlema selle üle, et kas juhuslikult kokku aetud lapsed koordineerivad oma plakatite sisud omavahel läbi või mitte?

Selge see, et igaüks lajatas nagu pähe tuli, mida siin veel teematada on?
Ja ei saanud selle organiseerimisega hakkama ka see nende homoühing.

Või tõesti, reaalselt arvad, et lapsed said enne üritust kokku, arutasid asja läbi ja enamus neist siiski olid kohe nõus ettepanekuga rahvale ja ajakirjandusele väike etteprogrammeeritud vimka visata, et “kirjutame oma sõnumitesse ikka vastuolu ka sisse, siis meist räägitakse kauem”…?
Ajuvaba ebareaalsus.

Need seal kohapeal ei teadnud sedagi, kus nad on, miks nad üldse on ja mis nende nimed on.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Süda on lihas. Üle 110 ikuuga võiks teada.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed ei mõtle sageli oma loosungeid ja petitsioone läbi. Emotsioonid on laes ja tegutsetaksegi emotsioonide pinnalt. Need inimesed, kes asjad läbi mõtlevad kipuvad reeglina olema vähem emotsionaalsed, ega võta üldse meeleavaldustest osa.

Abielu kui selline on oluline kultuuriline sümbol. Kuna see enam mingit turvalisusega seotud sisulist hüve ei anna, ei ole abielul enam muud sisu kui see, mille teatud kultuuritaustas üles kasvanud inimene sellele sümbolile ise annab. Abielu edastab teatud üldsuse poolt arusaadavaid signaale – näiteks soovi kõigile teada anda, et see on inimene, kellega ma praeguse arvamuse kohaselt tahan elu lõpuni koos ühist teed käia, kes on piisavalt “väärt”. See väärt olemine näiteks kultuuritausta tõttu tõstab mingil määral naise seltskondlikku staatust, mitte niivõrd mehe oma. Kui sa oled kasvanud üles teadmisega, et homosuhted on vuih ja rõve, siis vanemas eas oma vaateid muutma on võimelised vähesed. Alateadvusesse on see ” vuih ja rõve” sisse sööbinud. Nooremate seas on homofoobiat tunduvalt vähem, sest nad on lapsest peale elanud ühiskonnas, kus filmides ja raamatutes on homoseksuaalsus normaalsus. Kui siis teise sümbolina on abielu sinu jaoks midagi võimast ja igavikulist ja puhast, siis sa ei taha, et see sümbol rikutakse ära millegagi, mis on “vuih ja rõve”. Mitte mingit sisulist mõtet sellel kõigel pole, lihtsalt alateadlik vastumeelsus, mida püütakse selgitada otsitud põhjustega, a la, et homoperes kasvavad lapsed on õnnetumad kui heteroperes, kuigi mingeid fakte seda arvamust toetamas ei ole. On ainult emotsioonid. Kui praegused noored saavad vanaks, kaob praegune vastasseis tõenäoliselt iseenesest ära. Samas ei maksa alahinnata alateadlikke kultuuritaustaga seotud tundeid, need mõjutavad meie kõigi elu ja otsuseid väga oluliselt ja inimesed, kes on kasvanud jälestama homosuhteid, ei suuda plaksust seda jälestust kinni keerata. Eriti markantne on see, kui lapse enda vanemad näiteks keelduvad oma lapsega suhtlemast, saades teada, et ta on homoseksuaal. See näitab, kui oluline on kultuuritaustaga sisse kodeeritud suhtumine, et isegi lapse ja vanema vaheline side ei suuda sellele vastu saada. Need inimesed, kes homosid jälestavad näiteks ei tunne, et nad on julmad, vaid tunnevad, et on julmus neid sundida aktsepteerima midagi, mis on “vuih ja rõve”. Tegelikult on õigus mõlemal, mõlema suhtes toimub nö vaimne vägivald, sest nendele olulisi väärtuseid ei austata. Ja vahel on nii, et kõigile sobivaid lahendusi polegi olemas, vahel aitab selliste vastasseisude vastu aeg, seda siis kui aja jooksul järk- järgult mingi sümboli tähendus muutub (teadliku tööga saab seda muutust suunata ja kiirendada).

Muuseas ajalooliselt oli homovihkamisel mõte sees, sest siis arvati, et see soodustab rohkemate ja rohkemate mittereproduktiivsete inimeste teket, et inimesed kasvavad homoks ja siis sureb rahvas välja pikkamööda. Nüüd me teame, et sama protsent homosid on ühiskonnas alati olnud ja heteroseksuaalsete suhete hulka ja seegz ka laste hulka homode hulk ei mõjuta. Laste hulka mõjutab naiste haridus.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun korralikku testi. Ma ei tea oma IQ-skoori.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sellele õnnetule kooseluseadusele oleks vastu võetud ka rakendussätted, siis me ei peaks praegu abielu teemadel ükdse arutlema. Paraku on nii, et abielu siiski annab abielupaarile teatud seaduslikud hüved ja õigused, mida registreeritud kooselu antud hetkel ei anna. Miks selline vahettegemine vajalik on, teavad vaid need, kes nende rakendussätetega pidurdavad.

Kuigi ma ei tahaks abielumõistet laiendada samasooslistele paaridele, siis mina tänases olukorras ei näe muud võimalust, kui sellel referendumil hääletada selle vastu, et defineerida abielu kui üksnes mehe ja naise vaheline liit. Kuidagi peavad ka samasoolised paarid saama seaduse toe ja kaitse. Kui selleks on vaja nende registreeritud kooselu abieluks nimetada, mis parata…

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahendasin praegu huvi pärast selle: FreeIQTest.info

Tulemus tuli minu tavalisest keskmisest isegi tiba kõrgem: 86.
Pakun, et teemaalgataja saaks seal mingi 50.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain sama testiga 109… Täiesti keskpärane tulemus ja seega kommenteerida pole õigust 😀

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain sama testiga 109…

109 said sa pärast teist pudelit veini ja öösel pool üks.
Ma sain hiljem samuti 120, aga see selleks.

Aga teemaalgataja tulemust ootaks küll.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas võiksite mulle selle viimase ülesande ära seletada?

♠♆♥☺♣♄♦@

♦☺♠♣♄@♆♥

☺♣♄♦@ ♠♆♥

@♠♆♥☺♣♄♦

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris hea test oli, andis skooriks 140 ja ütles, et olen gifted.

Ma ei saa päris täpselt aru, mida TA küsib. Oli see üldse küsimus?

Viimase sündmusena kütab kirgi hoopis rahvaalgatus.ee lehel olev petitsioon, mis on kogunud  praeguseks peaaegu 23000 toetusallkirja. Kuna sõnum on taasesitamist võimaldavas vormis, siis on allakirjutanud (nende hulgas ka mina) selgelt petsitsiooni sisuga nõus ja algatuse teinutega ühel meelel. On sel siis praegu tegelikult vahet, missuguse tekstiga plakatit kandsid nädal tagasi Vabaduse väljakule kogunenud (hea)meeleavaldajad üksikisikutena?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka võin, tegelikult kui neid vaadata, siis need vidinad on pea kõikidel variantidel samas järjekorras, välja arvatud ühel. Ehk siis vastus on number 2.

Võtame esimese ♠♆♥☺♣♄♦@… poti, hark, süda, naerunägu, risti, h-täht, ruutu, @-märk..

Võta kolmas ☺♣♄♦@♠♆♥, samas järjekorras aga lihtsalt algab erinevalt…muidu on ikka ju poti, hark, süda, naerunägu, risti, h-täht, ruutu, @-märk.

Võta neljas @♠♆♥☺♣♄♦, algab erinevalt, aga järjekord on sama, ikka seesama poti, hark, süda, naerunägu, risti, h-täht, ruutu, @-märk

Ainult teisel ei ole järjestust poti, hark, süda, naerunägu, risti, h-täht, ruutu, @-märk..

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

♠♆♥☺♣♄♦@

♦☺♠♣♄@♆♥

☺♣♄♦@ ♠♆♥

@♠♆♥☺♣♄♦

Vaata kujundite järjestust. Küsimus, milline järjestus ei sobi. Kui hakkad nt smileyst alates jälgima – ülevalt teine rida on smiley kõrval “poti” teistel on “ruutu” jne

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh! Nüüd tundus see nii lihtne! Kuigi mõlemad vastajad seletasid erinevalt 😀

Kolmes reas olid nii ♠♆♥ kui ka  ♣♄♦, ainult teises reas polnud selliseid komplekte.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. Palun korralikku testi. Ma ei tea oma IQ-skoori.

Krdi vigane test, next nupp haihtus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

♠♆♥☺♣♄♦@

♦☺♠♣♄@♆♥

☺♣♄♦@ ♠♆♥

@♠♆♥☺♣♄♦

Kõigis ridades on järjestus sama, ainult teises on erinev.

Sain 141, arvan, et muud panin õigesti, ainult neid anagrammi ülesandeid ei osanud – ja see pole mingi õige IQ test, kus keeleoskus ja sõnavara loevad. Oleks anagrammid eestikeelsed olnud, oleks mu skoor ilmselt mingi 160 olnud.

Liiga tõsine test see küll ei ole.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh! Nüüd tundus see nii lihtne! Kuigi mõlemad vastajad seletasid erinevalt

Ei seletanud ju. Samamoodi seletasid. Rääkisid järjestusest.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Test

content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/16037345907071041917269.gif

:-{

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liiga tõsine test see küll ei ole.

Ole nüüd, see on Maailma Kõige Tõsisem IQ Test. ☺

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain, et olen Liivimaa parim ratsutaja.

+2
-1
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema ainult IQ110+ kägudele