Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 598 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu

Kuna eelmine blogiteema suleti, alustaks uuega- kirjutage põnevatest blogidest ja postitustest, aga ehk jätaks kõrvale selle persooni, kelle nime mainida ei tohi ja kes ei soovi, et Perekoolis temast kirjutatakse.

Mina paljusid blogisid pidevalt ei jälgi- lugema satun tihti siis, kui Perekooli blogiteemas on mõni huvitav kommentaar. Siin käivad kirjutamas ka blogijad ise ja paljud soovivad suurendada jälgijate arvu tõstes ise teemat. 26 lehekülge kommentaare oli selle piisav tõestus. Kellegi teise kohta käivaid kommentaare vist ei kustutata, aga viisakus ja konstruktiivne kriitika peaks olema elementaarsed kõigist blogijatest kirjutades.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kirjutage põnevatest blogidest ja postitustest

On selliseid üldse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On selliseid üldse?

On ja mitte vähe.
Teile hambu neid küll keegi viskama ei hakka ja otsida ei oska käokari neid õnneks üldse.
Neis pole piisavalt närimismaterjali perekooli “blogihuvilisele”. 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jajah, iga mõne aja tagant tehakse uus teema, et kuulda “uutest, huvitavatest blogijatest” ja “üldse mitte selleks, et suuri staare mõnitada”.
Teadagi, mis tegelikult soovitakse ja mis suunas see teema läheb.

Teisel teemal, mis minu tähelepanek on: kui mõni blogija kritiseerib Perekooli, ütlevad kõik lugejad kui ühest suust, et Perekoolis käivad vaid tropid ja nemad sinna kunagi sattunud ei ole. Ometi on nad alati varmalt blogijatele erinevate teemade linke saatmas. Täitsa “juhuslikult” sattusid peale. Raske uskuda, oleme ausad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et see teema läheb siin ka ruttu kinni, et teiesugused omale lõpuks elu hangiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et see teema läheb siin ka ruttu kinni, et teiesugused omale lõpuks elu hangiks.

Olen ka selle poolt, et blogijate materdamine võiks lõppeda, kuid ütle mulle, mis see sinusuguste hobi parem on, igapäevaselt teiste elust lugeda? On’s sul siis kuidagi rohkem oma elu või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lihtsalt aru ei saa kuidas oma perest, sh lapsed äriprojektiks tehakse ja siis nutusilmadega edasi blogitakse. Lihtsalt arusaamatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina lihtsalt aru ei saa kuidas oma perest, sh lapsed äriprojektiks tehakse ja siis nutusilmadega edasi blogitakse. Lihtsalt arusaamatu.

Laste avalikkuse ette viskamine neid peresid ju toidab ja riietab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimesed ja ikka veel vaja laste kallal edasi kiskuda! Loodan ka, et see teema pikalt üleval ei püsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et varsti enam mitte! Lastekaitse võiks huvi tunda, kas ja kui palju oma tupsununnukesi ja nende tegemisi kajastatakse ja kas laste õigused on tagatud kirjutades avalikus ruumis (aga seda ju blogi on ) öisest voodimärgamisest jne

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen ka selle poolt, et blogijate materdamine võiks lõppeda, kuid ütle mulle, mis see sinusuguste hobi parem on, igapäevaselt teiste elust lugeda? On’s sul siis kuidagi rohkem oma elu või?

Kelle elust ma igapäevaselt loen? Ma pole kunagi ühtegi blogijat jälginudki, sest mind ei huvita võõraste inimeste tegemised. Mulle ei meeldi lihtsalt enese ego upitamine teiste maha tegemise arvelt. Minu meelest on piinlik ja häbiväärne, et täiskasvanud kedagi taga kiusavad ning sellisele tegevusele tuleks piir panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et varsti enam mitte! Lastekaitse võiks huvi tunda, kas ja kui palju oma tupsununnukesi ja nende tegemisi kajastatakse ja kas laste õigused on tagatud

Järjekordne “lapsekaitsja” maski taha varjuv kiusaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loodan, et varsti enam mitte! Lastekaitse võiks huvi tunda, kas ja kui palju oma tupsununnukesi ja nende tegemisi kajastatakse ja kas laste õigused on tagatud

Järjekordne algharidusega tupsumemme

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Tupsuemmede” netikiusamiseks nende laste kaudu on kõrgharidus kindlasti vältimatult vajalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Tupsuemmede” netikiusamiseks nende laste kaudu on kõrgharidus kindlasti vältimatult vajalik.

Aga teise inimese lahterdamiseks pole vaja nagu näha? loe enda harimiseks Lastekaitseseadust ja Laste õiguste konventsiooni, abiks dr. Google

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga teise inimese lahterdamiseks pole vaja nagu näha?

Ei tea. Sulle paistab igatahes meeldivat, haridustasemest hoolimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga teise inimese lahterdamiseks pole vaja nagu näha?

Ei tea. Sulle paistab igatahes meeldivat, haridustasemest hoolimata.

noh kes nüüd netikiusaja on 😀 kui juhitakse tähelepanu, et kõike pole sobilik kirjutada siis sina kohe tutti kinni kargamas nagu väike nähvits

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimesed ja ikka veel vaja laste kallal edasi kiskuda! Loodan ka, et see teema pikalt üleval ei püsi.

Milliste laste? Ma pole kordagi näinud, et keegi nt. Hedoni kohta ühe halva sõna ütleks. Jane laste kohta pole ka midagi paha öeldud, va. kord, kui üks neist tuppa kakas, hunniku vaiba alla peitis ja emme sellest postituse tegi stiilis- meie vahva väike koomik tegi natuke nalja. Aga see oli ka kriitika ema suunas, mitte väikelapse vastu.
Eveliisi, Henry jpt. lastele pole ka keegi liiga teinud.

Ehk peaks emad natuke kriitikameelt omandama ja järgi mõtlema, mida oma laste kohta kirjutada ja mida mitte. Lapsi eksponeeritakse küll kogu raha eest, nende arvelt saab nänni ja nunnumeetri põhja lüüa, lugejaid ja klikke juurde. Aga kui keegi leiab, et laps vajaks abi või suunamist, siis on kohe tegu kiusu ja kiskumisega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No eks ta laseb aga kõik “eemaldada”, tundub et nagu päris isiklik foorum juba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võtke oma õhtused rohud ära ja minge magama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

On selliseid üldse?

On ja mitte vähe.

Teile hambu neid küll keegi viskama ei hakka ja otsida ei oska käokari neid õnneks üldse.

Neis pole piisavalt närimismaterjali perekooli “blogihuvilisele”. 😁

Olen sama meelt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimene ise laotab oma lapsed ja elu netti aga kommentaarideks on oodatud vaid ” Issand sa oled kõige ägedam üldse”. Teeb halapostituse, et saada oma planktonitelt selliseid kommentaare.
Ega inimesed teevad ju oma järeldused tema enda jagatud info põhjal. Ärgu olgu siis külatola, ei tule ka pahasti ütlemist.

Lapsed on tal armsad, eriti minu arvates keskmine. Minu arvates ei mõnitatud last vaid seda, et ema ei märka ja ei tegele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimene ise laotab oma lapsed ja elu netti aga kommentaarideks on oodatud vaid ” Issand sa oled kõige ägedam üldse”. Teeb halapostituse, et saada oma planktonitelt selliseid kommentaare.

Ega inimesed teevad ju oma järeldused tema enda jagatud info põhjal. Ärgu olgu siis külatola, ei tule ka pahasti ütlemist.

Lapsed on tal armsad, eriti minu arvates keskmine. Minu arvates ei mõnitatud last vaid seda, et ema ei märka ja ei tegele.

Kas siis mõnitamine paneb kellegi tegelema?
Ja – pole tõendeid, et ei tegele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teisel teemal, mis minu tähelepanek on: kui mõni blogija kritiseerib Perekooli, ütlevad kõik lugejad kui ühest suust, et Perekoolis käivad vaid tropid ja nemad sinna kunagi sattunud ei ole. Ometi on nad alati varmalt blogijatele erinevate teemade linke saatmas. Täitsa “juhuslikult” sattusid peale. Raske uskuda, oleme ausad.

Minu tähelepanek on hoopis selline, et ükski blogija oma jutu järgi Perekoolis ei käi 😃 ja siin toimunust teavad nad väidetavalt tõesti ainult blogilugejate poolt saadetud linkide kaudu. Küll aga teavad need blogijad väga täpselt, mida nende kohta Perekoolis kirjutatud on ja justkui poolkogemata järgneb siinsele teemale pikk “Mulle see Perekool üldse korda ei lähe ja mõnitage palju jaksate” blogipostitus.

Või kui Perekoolis mainitakse, et blogija võiks rohkem oma lastega tegeleda, siis kohe puhtjuhuslikult tulebki tal kange tahtmine lastega koos süüa teha, joonistada vm ühist või muidu arendavat tegevust toimetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siis mõnitamine paneb kellegi tegelema?

Ja – pole tõendeid, et ei tegele.

Ema tegeleb seal hooti, et linnuke kirja saada. Lastega võiks koguaeg tegeleda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ema tegeleb seal hooti, et linnuke kirja saada. Lastega võiks koguaeg tegeleda.

Ma saan aru, et nimetatud pere ema on suur staar, kelle iga sammu mõned perekooli käod usinasti jälgivad, aga kas teil on tõesti ülevaade absoluutselt kõigest, mida ta teeb, 24/7?

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Olen Malluka blogi lugeja, samas ka Perekooli külastaja. Blogilugeja olin juba varem, PK avastasin enda jaoks alles kaks aastat tagasi, kui otsisin nõu ja tuge teistelt enneaegselt sündinud laste emadelt. Minu pere näiteks teab, et Mallukat loen, aga Perekoolis käimist olen varjanud. Miks? Sest see tundub häbiväärne, äkki kõik mõtlevad, et käingi siin sellepärast, et sappi pritsida ja end teiste arvel upitada. Kuigi minu ajendid on hoopis muud. Eelistan lugeda teemasid, mis haakuvad minu elu ja kogemustega, mulle meeldib ka mõelda, et ehk suudan tõesti kedagi aidata. Kibestunud, solvavad, lausa teisi sõimavad käod on PK maine alla viinud. Ometi need inimesed on kindlasti ka ise emad, vanaemad, õed, tütred, sõbrannad… (ja no tglt käib siin ka märkimisväärne hulk mehi, nii et vabandage diskrimineerimise pärast 🙂 Kas nad seda mürgist palet pereringis ka näitavad? Ma ei oska seda ette kujutada! Käid kirjutad kommentaare nagu “ta laps on retakas” või “ta tegeleb [lastega vaid selleks, et] linnuke kirja saada” (viimane näide siitsamast pärit) ning järgmisel hetkel lähed naeratad mesimagusalt oma mehele või paitad oma lapse pead. Kas vastik tunne sisse ei jää? Kas sellise inimese ussitanud südamik ühel hetkel väljapoole paistma ei hakka? Hirmus mõelda, et meie keskel on nii palju õelaid inimesi ja mis veel hullem – nad ise leiavad oma õelusele alati vabanduse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kibestunud, solvavad, lausa teisi sõimavad käod on PK maine alla viinud.

Sa teatad, et oled siin olnud 2 aastat. Ja siis väidad, et “sõimavad käod on maine alla” viinud.

Pealtnägija rääkis juba aastal 2015, et see on kõige õelam foorum.
Millest sa inimene jahud?
Pigem on see maine tõusnud. Aga lumehelbeid on viimase kahe aasta jooksul ilmselt rohkesti juurde tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kokku võttes – siinsete materdajate probleemi algpõhjus on see, et jubedalt tahaks “planktoniks” saada, aga nende “õpetavaid” kommentaare ei avaldata. Selleks siis Perekoolis kibestumuse väljaelamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 598 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.