Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 554 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aa ok, seda ma ei teadnud, et ta numbrit jagas ja õhutas. Ei olnud tema tegemistega just kursis, mäletan vaid mingit paariaastast juhtumit kui ta sellest kirjutas. Vabandan, aga siiski leian, et see 20 000 on alusetu, saan aru, et 2 000 euri nii koolirahaks, aga 20 000…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kust see 20 000 jutt üldse tuli? Blogis ju kirjas, et nõuab kahjutasuks 5000.
Kas mingi peene kunstiline liialdus jälle?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See 5 000 jutt oli kaks aastat tagasi, nüüd on nõue 20 000 euri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei õigusta kuskilt otsast selle KÜ naise käitumist, aga…

Vastik ja õõõõvastav (meie meedia lemmiksõna) asi on see, et M-il endal ikka veel ülbust ja uhkust üle jääb. Lugedes tema viimast postitust, kus väidab, et 5 a tagasi oligi “tiinekas” ja kasutas selliseid sõnu, mulle tundub küll, et miskit pole selle “pika aja” jooksul muutunud.

Postitus on ikka väga upsakas ja mõnitavas toonis kirjutatud.

Ta peaks praegu tagasihoidlik ja alandlik olema, aga kus sa sellega. Temal on veel õigust ülegi.

Juba tema vabandused kohtus, stiilis “aga teised sõimasid ju ka!”

4-aastane laps toob selliseid vabandusi.

Mul oli ka ausalt kole lugeda kuidas ta seda abikaasat mõnitas ja alandas oma blogis. Piinlik lugeda, sellel mehel ka ju tuttavad, sugulased, sõbrad ja siis kirjeldatakse nagu mingit inimvaret. Väga piinlik. Need inimesed pole mitte tema blogijatest “vaenlased” kes oskavad relativeerida vaid tavalised inimesed kellele kohtusse minek on suur asi. Mitte ei yolota instas enne et mida ma selga panen kohtusse, lähen veidi pulli tegema, saan igal juhul õiguse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuskohast ta abikaasat mõnitas? Too palun faktid, see oli tema poolt väljakäidud emotsioonid, äkki nüüd see abikaasa nõuab veel raha lisaks. Töötan advokaadibüroos assistendina ja tean millest räägin, kus on mõnitused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on absurdne, et selle eest ei saa keegi karistust kui elusolendid teadlikult ja tahtlikult kinni müüritakse ning surema jäetakse, aga selle eest kui keegi julgeb välja öelda, mida ta sellistest inimestest arvab, lüüakse kohe risti.

Umbes sama lugu oli minister Kuusikuga, keda on põhjust kahtlustada oma naise korduvas väärkohtlemises, aga kes keskendus hoopis sellele, et kui keegi seda tema kohta öelda julges, sai rünnaku osaliseks.

Ei ole Malluka fänn, lihtsalt ei salli silmakirjalikkust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest on absurdne, et selle eest ei saa keegi karistust kui elusolendid teadlikult ja tahtlikult kinni müüritakse ning surema jäetakse, aga selle eest kui keegi julgeb välja öelda, mida ta sellistest inimestest arvab, lüüakse kohe risti.

Umbes sama lugu oli minister Kuusikuga, keda on põhjust kahtlustada oma naise korduvas väärkohtlemises, aga kes keskendus hoopis sellele, et kui keegi seda tema kohta öelda julges, sai rünnaku osaliseks.

Ei ole Malluka fänn, lihtsalt ei salli silmakirjalikkust.

Justnimelt, ma ka ei ole fänn, aga ikka saan puid alla. Milleks? Vaatame antud olukorda realistlikult milles teda süüdistatakse, keegi ei mõtle paha pärast. Tänases olukorras tehakse talle liiga, perekool ka ju sõimas seda naisterahvast ebatsensuursete sõnadega. Jääme antud loo puhul neutraalseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuskohast ta abikaasat mõnitas? Too palun faktid, see oli tema poolt väljakäidud emotsioonid, äkki nüüd see abikaasa nõuab veel raha lisaks. Töötan advokaadibüroos assistendina ja tean millest räägin, kus on mõnitused?

Keda sa seal assisteerid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Advokaati, ja mitte just vähetuntavat, teen lisatööd õpingute kõrvalt. Kas sind huvitab advokaadihärra nimi? Seda ma kindlasti siin foorumis ei kajasta või mis sinu probleem on? Kui tahad millestki lähemalt rääkida v solvata, siis lase käia, ootan! Juhul kui tahad blogijat solvata, siis tee seda tema kommentaariumis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hästi ei usu, et kohus 20 000 välja mõistab. Eks oleneb kohtunikust ka, aga kolme päeva rahustite ja telefonil kõne katkestamise nupu mitteleidmise eest on see liiga palju. See looks pretsedendi, et tulekski kedagi teadlikult provotseerida netis midagi vihaga halvasti ütlema ja voilà – 20 000 arvel. Ka Korolev ei saanud 20 000 per nokka.

Aga eks näis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Advokaati, ja mitte just vähetuntavat, teen lisatööd õpingute kõrvalt. Kas sind huvitab advokaadihärra nimi? Seda ma kindlasti siin foorumis ei kajasta või mis sinu probleem on? Kui tahad millestki lähemalt rääkida v solvata, siis lase käia, ootan! Juhul kui tahad blogijat solvata, siis tee seda tema kommentaariumis.

Jah huvitab küll selle büroo nimi kus selline volatiilne assistent töötab, eriti tuntud advokaadi juures. Usun et tuntud advokaati ka huvitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Mis võiks kindlasti laste sünnipäeva laual olla?”

vastus: eks ikka see mant, mida tasuta saab koostööpartneritelt

Mul kuskil ajusopis meenub, et sellest samast sünnipäevast on nad juba varem kirjutanud (aasia söök täiskasvanutele, kõrrejoogid ja jogurtid lastele jne). Sellest isetehtud tordist kirjutasid alles paar postitust tagasi… Valio ähvardas jogurtitest ilma jätta, kui alla kahe korra nädalas ei reklaami? Kõige naljakam on üldse see, kui täiskasvanud inimese sõnavarasse kuuluvad sõnad nagu “näkane”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah huvitab küll selle büroo nimi kus selline volatiilne assistent töötab, eriti tuntud advokaadi juures. Usun et tuntud advokaati ka huvitab.

Perekooli kägu on närvi läinud, aga vot ei ütle, saad rahus magada? Mul on tööleping, milles on konfidentsiaalne punkt ( juhul kui sa sellest aru saad ). Õnneks ullikestega iga päev koostööd tegema ei pea. Räägi lähemalt mis sinu probleem on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli kägu on närvi läinud, aga vot ei ütle, saad rahus magada? Mul on tööleping, milles on konfidentsiaalne punkt ( juhul kui sa sellest aru saad ). Õnneks ullikestega iga päev koostööd tegema ei pea. Räägi lähemalt mis sinu probleem on?

Pole üldse närvis. Magan ka rahulikult. Edu sulle “tuntud advokaadi assistent”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole üldse närvis. Magan ka rahulikult. Edu sulle “tuntud advokaadi assistent”.

Tõesti naljakas asi, mille peale närvi minna.

Blogide lugemine ja Perekoolis kirjutamine kahjustab teie tervist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on tööleping, milles on konfidentsiaalne punkt ( juhul kui sa sellest aru saad ).

Kas sa ise ikka saad aru?
Kas töölepingu punkt on konfidentsiaalne või on tegemist hoopis konfidentsiaalsuse punktiga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on tööleping, milles on konfidentsiaalne punkt ( juhul kui sa sellest aru saad ).

Kas sa ise ikka saad aru?

Kas töölepingu punkt on konfidentsiaalne või on tegemist hoopis konfidentsiaalsuse punktiga?

Jumal aita seda “tuntud advokaati” kui selline assistent.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm, tavaliselt on assistendid ilma juriidilise hariduseta sekretärid, seda enam on nad “kursis” kõikide asjadega, mida kommenteerida 🙂 seda ei tee ükski assistent, kui oma töökohta ei soovi kaotada PK kommenteerimise tõttu ! Mul mehe vennanaine lõpetas ka “juriidilise hariduse koos gümnaasiumi haridusega” Tallinna Majanduskoolis, nüüd teeb copy-paste paberitest täituri büroos 😛

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina Malluka blogi lugeja ei ole. Kuid tänu faktile, et tema tegevuse tõttu said linnupojad päästetud, kuulub talle mu jäägitu lugupidamine.
Mulle meeldivad kõik inimesed, kellele meeldivad loomad. Näitab, et neil on hea süda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina Malluka blogi lugeja ei ole. Kuid tänu faktile, et tema tegevuse tõttu said linnupojad päästetud, kuulub talle mu jäägitu lugupidamine.

Mulle meeldivad kõik inimesed, kellele meeldivad loomad. Näitab, et neil on hea süda.

Ei pruugi üldse nii olla. Mul kõrval majas elab ka üks “loomahull”. Päästab hulkuvaid kasse, korjab linnupoegi koju aga oma laps on paljas ja näljas, lastekaitse peab silma peal .Joob ka nagu loom. Intrigant ja muidu vastik inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohoh,see assistendi kisma on palju põnevam kui ükskõik milline blogi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ikka mitte “vähetuntud” või ” vähetuntavat”. See on minu küsimus assistent.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ikka mitte “vähetuntud” või ” vähetuntavat”. See on minu küsimus assistent.[/quote]

Ta on “kursis” kõikide asjadega, ikkagi “mitte vähetuntud advokaadi” assistent 🙂 nemad käivadki siin korra järgi valvamas ja enne “ja” sõna panevad koma 😀 no muud kirjavahemärkide puudumised on lubatud, ikkagi advokaadihärra assistendid !

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mis faktile? ei saanud nad midagi “tänu” tema tegevusele. see kisakära oli kõik hiljem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta on “kursis” kõikide asjadega, ikkagi “mitte vähetuntud advokaadi” assistent 🙂 nemad käivadki siin korra järgi valvamas ja enne “ja” sõna panevad koma 😀 no muud kirjavahemärkide puudumised on lubatud, ikkagi advokaadihärra assistendid !

Sinul pole küll põhjust oma kirjaoskusega kiidelda!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on küll ülekohtune kui Mallukalt tõesti see 20 000 euri välja nõutakse.

võibolla siis oleks mõttekam mitte solvata teisi inimesi avalikult ja selle eest karistamatult pääseda- ühesõnaga teha mida tahan ja mitte millegi eest vastutada

Jah? Äkki siis siinsed Malluka sõimajad jätaks ka edaspidi mõne lolluse kirjutamata?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ikka mitte “vähetuntud” või ” vähetuntavat”. See on minu küsimus assistent.

Ta on “kursis” kõikide asjadega, ikkagi “mitte vähetuntud advokaadi” assistent 🙂 nemad käivadki siin korra järgi valvamas ja enne “ja” sõna panevad koma 😀 no muud kirjavahemärkide puudumised on lubatud, ikkagi advokaadihärra assistendid ![/quote]

Appi kui kohutav kommentaar assistendi pihta

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema pidi olema kõigist teistest blogijatest, mitte Mallukast ja mida me teeme – räägime AINULT Mallukast ja ühtlasi kirume lehekülgede kaupa advokaati assistenti, kes ilmselt ei ole blogija ja ei peaks asjasse puutuma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teema pidi olema kõigist teistest blogijatest, mitte Mallukast ja mida me teeme – räägime AINULT Mallukast ja ühtlasi kirume lehekülgede kaupa advokaati assistenti, kes ilmselt ei ole blogija ja ei peaks asjasse puutuma.

Nii nõus. Ma saan aru, et Mallukas ei ole selles süüdi, aga nii kopp on ees, et iga teema muutub vaid tema personaalteemaks, juurde natuke Marimellide peksmist. Räägime sellest teemas KA TEISTEST BLOGIJATEST. Ei pea silmas seda, et kedagi peaks peksma, materdama ja sõimama, vaid seda et räägimegi blogijate tegemistest üldisemalt natukene. Maailm ei keerle ümber Malluka. Kallid Malluka fännid ja “fännid” tehke tema kohta eraldi teema kui teisiti ei saa.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 554 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast