Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 555 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu

ühtlasi kirume lehekülgede kaupa advokaati assistenti

See on nüüd küll kerge liialdus, sa ei leia?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teema pidi olema kõigist teistest blogijatest, mitte Mallukast ja mida me teeme – räägime AINULT Mallukast ja ühtlasi kirume lehekülgede kaupa advokaati assistenti, kes ilmselt ei ole blogija ja ei peaks asjasse puutuma.

Nii nõus. Ma saan aru, et Mallukas ei ole selles süüdi, aga nii kopp on ees, et iga teema muutub vaid tema personaalteemaks, juurde natuke Marimellide peksmist. Räägime sellest teemas KA TEISTEST BLOGIJATEST. Ei pea silmas seda, et kedagi peaks peksma, materdama ja sõimama, vaid seda et räägimegi blogijate tegemistest üldisemalt natukene. Maailm ei keerle ümber Malluka. Kallid Malluka fännid ja “fännid” tehke tema kohta eraldi teema kui teisiti ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kust sa võtad, et see teisel kohal olev blogi on?

Instas jagasid mingit turunduskonverentsi reklaami, kus Mees-Marimell ka sõna võtab.

Meelis on ennekõike tuntud kui pereblogi marimell.eu ühe looja ja sisu kirjutajana. Olles koos abikaasaga viimased viis aastat kirjutanud blogi, mis on statistikalt hoiab teise loetuima blogi tiitlit Eestis, võib ta kindlalt väita, et teab kuidas inimesi enda lehele meelitada ja neile seal head sisu pakkuda.

Marimellid on kõige suuremad bluffijad. Pole keegi teinud mingit uuringut blogide loetavuse kohta ja sellise välja mõeldud tiitliga reklaamida üritust, on ka väga eksitav. Paar aastat tagasi tehti neist ka artikkel, kus nad tõsimeeli väitsid, et nende blogi külastas esimese aataga 8 miljonit inimest, mis FB grupis täielikult maatasa tehti ja nimetati sellist eneseupitamist läbi valede, kelmuseks. Paluti ka tõestust, et annaks korraks ligipääsu blogi statistikale, siis lihtsalt pandi naerumärke ja hakati aiaaugust rääkima. See perekond teab väga hästi turundustermineid, mida profid kasutavad ja loobivad isegi neid igasse suunda. Samas pole neil aimugi nende tähendusest. Tehakse skandaalseid postitusi, et nende suurema loetavusega müüa reklaampostitusi, mis kedagi ei huvita.

Positiivsel noodil: vlogimine sobib neile minu arust väga hästi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hahaha, 8 miljonit? Päriselt? 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://marimell.eu/sotsiaalmeedia-kangelane-marileen-albers/

😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

😂

Oh jah, hull lugu, kui külastatavuse loendamisest aimu pole 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates on nad siiamaani vaid tasuta kohupiima blogi, mis 50 tuhandest ta räägib?

😂

Oh jah, hull lugu, kui külastatavuse loendamisest aimu pole 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://youtu.be/V5W4YK_ZVtc

Väga otsekohene ja huvitav video Marimellidelt, kuigi mina pigem ei nõustu ja ei samastu nende seisukohtadega.

Mõtlen siis just seda alguse osa, et umbes ikka tuleb võõrastega suudlemist ette, eriti kui purjus oled. Pigem ma siis ei jooks nii palju, kui tean, et purjus peaga meeletusi tegema hakkan. Svingerdamise fänn ma samuti ei ole. Tundub kuidagi liiga awkward. Et teoorias võib see ju erutav tunduda, aga reaalsuses vast mitte nii väga.

Aga jällegi – kui neil on omavahel sellised kokkulepped ja neile sobib, pole teistel vast midagi öelda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Isikliku kinnisvara korral ei ole Sul kuu ajaga korter müüdud ja uude valmis sisse kolima (ostetud)

Vabalt võib olla. Eriti kui on nii aktiivne kinnisvaraturg nagu praegu. Tutvusringkonnaski ühed müüsid just 2 nädalaga korteri maha.

Ja on ka ühe päevaga kortereid müüdud 😀 Just hiljutine kogemus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marimellid peavad end mõjuisikuteks :))) nii armas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Terve postitus oli stiilis “Te ei kliki meie jogurtipostitustele, niu niu, nii raske on kirjutada, viu viu, me kõvad suunamudijad, nii raske on soga teile pähe määrida, nuuks”

Kunagi oli suht loetav eluline blogi, nüüd ainult reklaam, enda haipimine tähtsamaks kui on ja halamine oma kodusoetamiseks. Klikke vähemaks jääb, kirjutavad mingeid haigeid seksijutte ja jälle sama surnud ring toodetest ja koduostust hakkab pihta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule jääb arusaamatuks Henry blogi suur toetajaskond. Jälgin tema FB lehte, seal on mõnikord lühikesed muhedad jutusutsud ja kommentaarides huvitav arutelu, aga blogis on 90% puhas reklaam ja postitused eriti naljakad ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõtlen kogu aeg sama. Ise vist panin tema lehele “like”, siis kui see suur kaalualandamise challenge algas paar aastat tagasi. Äkki olin tema “tiimis” isegi. Aga ma pole mitte ühtegi blogipostitust läbi lugenud. Loen ka neid naljakaid kahekõnesid vaid. Eks naistele läheb ta peale kuna on kodukeskne mees.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga näed, käid, vaatad ja loed ning neist mõjutatuna postitad siia nii, et keegi teine ka oma tee nendeni leiaks. Tuleb välja, et ongi päris mõjukad isikud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga näed, käid, vaatad ja loed ning neist mõjutatuna postitad siia nii, et keegi teine ka oma tee nendeni leiaks. Tuleb välja, et ongi päris mõjukad isikud.

Nojah, nii see on. Ise olete nad mõjuisikuteks teinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

marimellid tegitd täna postituse kus näitavad, kui suur on nende jälgijaskond. Mul jäi ausalt nagu suu lahti – esiteks ülbus blogis ja teiseks blogi ei ole neile elatusallikas vaid lisatöö, no et tasuta staffi saada. Aga ma ei saa aru, miks see meespool siis tööle ei lähe? Ma naq arvasin, et ta tegeleb blogiga ja selle ei tööta.

Ma ei saa ikka aru, miks see naine sellise äpuga koos on. Ta vääriks niipalju paremat meest. Sellise naise võtaks koos lapsega suht paljud edukad mehed.

Lugesin Jane üht viimast postitust, kus räägib liigsest kaalust. Ausalt – kogemata juhtusin peale aga vajutasin selle peale kohe follow. Kuna tundsin seal ennast ära, kui vahepeal juurde võtsin – nagu high five – tunde tekitas kohe =)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ma ei saa aru, miks see meespool siis tööle ei lähe?

Ta võimed, oskused ja haridus on tavalise töö jaoks liiga head, aga juhtivaid kohti millegipärast ei pakuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sirelin on aru saanud õnneks, et on omadega nö augus ja vist üritab terveneda. Samuti tundub, et Kixiga koos jälle 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sirelin on aru saanud õnneks, et on omadega nö augus ja vist üritab terveneda. Samuti tundub, et Kixiga koos jälle 🙂

Vähe vale teema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

marimellid tegitd täna postituse kus näitavad, kui suur on nende jälgijaskond. Mul jäi ausalt nagu suu lahti – esiteks ülbus blogis ja teiseks blogi ei ole neile elatusallikas vaid lisatöö, no et tasuta staffi saada. Aga ma ei saa aru, miks see meespool siis tööle ei lähe? Ma naq arvasin, et ta tegeleb blogiga ja selle ei tööta.

Ma ei saa ikka aru, miks see naine sellise äpuga koos on. Ta vääriks niipalju paremat meest. Sellise naise võtaks koos lapsega suht paljud edukad mehed.

Lugesin Jane üht viimast postitust, kus räägib liigsest kaalust. Ausalt – kogemata juhtusin peale aga vajutasin selle peale kohe follow. Kuna tundsin seal ennast ära, kui vahepeal juurde võtsin – nagu high five – tunde tekitas kohe =)

Mina olen see, kes vaatas,et see on rasedakõht.

Mallukas läheb puhkama, keskmine laps jääb maha. Vaatasin,et keegi fännidest oli juba kommenteerinud, et vaene laps.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mallukas läheb puhkama, keskmine laps jääb maha. Vaatasin,et keegi fännidest oli juba kommenteerinud, et vaene laps.

Minu meelest just positiivne, et laps saab isaga kodus 1:1 aega vahelduseks. Tema vanusele lapsele igal juhul etem kui stressirikas reis ema ja õdedega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma Marimelli viimasest postitusest ei lugenud ülbust välja, pigem selline tavapärane Marimell, nii nagu nad ikka kirjutavad vms.
Jane on muidu tubli inimene küll, aga nagu varasemaltki on siin kirjutatud, siis kõik, mis ütleb, mõjub fassaadina. On ju korduvalt ja korduvalt rääkinud ja kirjeldanud asju ja siis hiljem selgub, et kõik on ilustatud. Kurb, aga kui oled ikka mitu korda lugejaid tillist tõmmanud ja valet ette söötnud, siis lugejatele see ei meeldi. Usaldust on kerge kaotada ja raske, kui mitte võimatu, taastada. Halb mekk jääb külge.
Aga lõpetuseks, et me ei jääks siin ainult nendest põhiblogijatest jahuma ja seletama, siis kordan üleskutset – jagage oma jälgitavaid blogisid või uusi avastusi. 🙂
Mulle endale meeldib puhta pime blogi ja murrame stigma Karmen. Nad on hästi elulised ja nendega ei saa küll ise suhestuda, kuna nendes blogides seisavad noored naised silmitsi hoopis teistsuguse elukorraldusega, väga huvitav lugeda. Ja no huumor on pimedal Kail ka muidugi kuldaväärt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest just positiivne, et laps saab isaga kodus 1:1 aega vahelduseks. Tema vanusele lapsele igal juhul etem kui stressirikas reis ema ja õdedega.

Vahelduseks jah, aga see on järjest juba teine reis, kuhu seda last kaasa ei võeta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule jääb arusaamatuks Henry blogi suur toetajaskond. Jälgin tema FB lehte, seal on mõnikord lühikesed muhedad jutusutsud ja kommentaarides huvitav arutelu, aga blogis on 90% puhas reklaam ja postitused eriti naljakad ei ole.

Vanasti oli lõbusam.
Sama lugu Mallukaga – nad on pärast reklaamirahade lepingute saamist väga igavaks muutunud. Mallukas oli hiljuti intrigeeriv teema – täiesti tuim ja igav tekst.
Raha rikub inimesi ja blogisid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahelduseks jah, aga see on järjest juba teine reis, kuhu seda last kaasa ei võeta.

Minu meelest ta seletab ju, et miks kaasa ei võeta ja tundub ka loogiline, kui ikka jonnib kogu aeg, siis miks kõigi puhkust ära rikkuda, ta ei jäta teda üksinda ju koju vms+palju see kahene ikka aru saab ja mäletab pärast sellest. Ja ei öelnud seal keegi, et vaene laps, mida sa kisud üles asja, mida ei ole. Hoopis üks kirjutas, et nüüd kohe hakatakse ütlema, et ta vihkab seda last – ilmselgelt oli tal õigus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kunagi Malluka heiterid tegid draamat, et ta keskmine laps on selline vihatud vms. Et temast on pildid alati sellised, kus ta jonnib või on räpane. See oli nii jaburalt naljakas teemaalgatus 😀

Ma arvan, et Mallukas ja Kardo võiksid hoopis kahekesi minna reisile mõneks ajaks, saaksid kõigest sellest lapsemajandusest ja blogist eemale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii väikese lapse jaoks ei ole “järjest” määrava tähtsusega, tema jaoks toimus eelmine reis nii ammu, et ta ei pruugi mäletatagi, et see üldse toimus. Jään oma arvamuse juurde, et sõna “vaheldus” on siin kontekstis sobiv.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mallukas hoiab end kirjutamisel meelega tagasi, ta on ju seda korduvalt öelnud, sest kui ta kirjutab jälle midagi kriitilist, intrigeerivat või avameelset, siis tuleb sealt pasarahe ja halvimal juhul järjekordne kohtukeiss 😀 tal ei jäägi muud üle kui mainstream jama kirjutada, aga eks see blogi kaua nii enam ei püsi ka enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mallukas hoiab end kirjutamisel meelega tagasi, ta on ju seda korduvalt öelnud, sest kui ta kirjutab jälle midagi kriitilist, intrigeerivat või avameelset, siis tuleb sealt pasarahe ja halvimal juhul järjekordne kohtukeiss 😀 tal ei jäägi muud üle kui mainstream jama kirjutada, aga eks see blogi kaua nii enam ei püsi ka enam.

No kui inimene oskaks huvitavalt kirjutada ilma kedagi solvamata ehk siis ei tuleks kohtu kutseid ja pasarahet. Aga ilma ju ei tule klikke.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jane on armas noor naine, kes veidi liiga tõsiselt võtab netielu. Ta on sünnitanud last ja loomulikult keha muutub, eriti nii vähe aega peale sünnitust. Ta võiks hinnata seda, et on loomulikuna väga ilus, pole vaja mingeid pikendusi jms. Ta nagu kaotanud ära ennast sinna laste vahele…isegi mehega koos olemist ei oska nautida. Nii see suhe nässu lähebki kui ütleb, et lastega lõbusam.

Triinuliis on igavaks muutunud. Oli armas naine aga nüüd mingite kunstlakaga wannabe Barbie. Miks tal küll ilma selle kunstjurata enesekindlust pole. Seetõttu, et lühike?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 555 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast