Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 598 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu

Ta vist võttis sellise nime algul, mis juba oli olemas, seda pesupiltidega blogi pean silmas

Et pesupiltidega blogija võttis nimeks paksuke, kuigi tegelikult oli see praegune paksuke juba olemas? Ei olnud ju.

Mind üldse häirib, et see paksuke end blogide ja blogimisega seostab. Blogi pole nagu ollagi…

Ei, see lingitud oli enne olemas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle lingitud blogi tutvustuses on kirjas, et 1 lapse ema, teine paksuke on öelnud mu meelest et temal lapsi pole, kuskilt postitusest on meelde jäänud- siis ei saa see tema olla

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa jätkuvalt aru. Ise lingid vale blogi ja siis kinnitad, et see ei saa tema olla? Ei saa jah, seda ma sulle seletangi, et see sinu lingitud blogi ei ole selle praeguse paksukesega mitte kuidagi seotud

paksukeseblog.wordpress.com ja paksukeseblogi.wordpress.com on erinevad aadressid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära ennast vastu ööd nüüd üles ärrita

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi,kas tõesti keegi ei pööra oma naisele tähelepanu ja nüüd on vaja otsida internetist (avalikult) meest/mehi kes siis prouale tähelepanu pööraks.Sest ma ei taha väga uskuda,et mingile suvalisel mehele meeldib mingi blogi kus põhiteemaks on lapsed.Imelik värk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ma olen õigesti aru saanud, et Mallukas ja Henry võitsid üle fb-s Paksukese tehtud blogijate kommuuni? Mul on Paksukesest kahju, mulle ta meeldis, aga tundub, et kõik kes Mallukale ei meeldi, tuleb tal ja tema Co`l kõrvaldada. Kurb.

Kommentaar eemaldatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ma olen õigesti aru saanud, et Mallukas ja Henry võitsid üle fb-s Paksukese tehtud blogijate kommuuni? Mul on Paksukesest kahju, mulle ta meeldis, aga tundub, et kõik kes Mallukale ei meeldi, tuleb tal ja tema Co`l kõrvaldada. Kurb.

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab halvustavalt rääkida kellegi kohta, kelle isikut isegi ei teata. :’D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab halvustavalt rääkida kellegi kohta, kelle isikut isegi ei teata. :’D

Kammoon, tema loodud tegelaskuju kuvand kannatab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Tundub tõesti nii. Olin väga üllatunud, et minu kommentaar kustutati, sest ma ei halvustanud ega öelnud midagi peale selle, et olen pannud tähele sarnasust kahe blogija/instagrammeri vahel ehk et võimalik, et üks ja sama inimene?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt kustutatakse kommentaare kui siia tulevad teised blogijad end välja elama ja perekooli materdama! Kellegi eraelu ei ole TEIE asi. Samuti kui inimene soovib olla ANONÜÜMNE siis äkki austaks seda ja jätaks juba selle teema? Üle viskab juba see, kuidas käituvad täiskasvanud inimesed. Need samad blogijad, kes tegid teisi maha enda väljamõeldud juttudega on ise avalikkuse ees toredad ja head kuid seljataga järjest keeravad teistele ja arutavad kinnistes gruppides teiste elusi ja mõnitavad. Ükski täiskasvanud inimene ei käitu nii. Ja mis ajast perekooli foorum blogijate foorumikas sai? Äkki perekooli leht jääks ikka pere asjade jaoks, klatsi ja laimu võite kodus omavahel arutada mitte avalikes kanalites!!! Loodan, et ühel päeval karma tasub Teile heldelt 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt kustutatakse kommentaare kui siia tulevad teised blogijad end välja elama ja perekooli materdama! Kellegi eraelu ei ole TEIE asi.

Mina küll blogija ei ole, olen blogilugeja. Ja mis ajast avalikud blogid eraasjad on? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt kustutatakse kommentaare kui siia tulevad teised blogijad end välja elama ja perekooli materdama! Kellegi eraelu ei ole TEIE asi.

Mina küll blogija ei ole, olen blogilugeja. Ja mis ajast avalikud blogid eraasjad on? 😀

Eee..kas antud blogija blogib enda eraelust? On siin mingit arukat vestlust olnud? Inimesed räägivad ja arutavad siin asju, millest neil endal pole aimugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Turundaja käib perekooli foorumis anonüümselt kommenteerimas? Okei. Ja ebaseaduslik tegevus on mis? Enda sõpradele enda postituste jagamine? Siis on ebaseaduslikud KÕIK grupid kus jagatakse blogipostitusi jne ka ju, lugejate arvud ju feik siis 😅😅 huumor.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Turundaja käib perekooli foorumis anonüümselt kommenteerimas? Okei. Ja ebaseaduslik tegevus on mis? Enda sõpradele enda postituste jagamine? Siis on ebaseaduslikud KÕIK grupid kus jagatakse blogipostitusi jne ka ju, lugejate arvud ju feik siis 😅😅 huumor.

mul pole tegelikult soovi sattuda sõnasõtta, aga vastan veel vaid üks kord. perekooli foorum ongi n-ö anonüümne keskkond (, kus vajadusel saab ju isiku tuvastada), niiet loomulikult võin minagi seda võimalust kasutada. ma tegelikult vastasin oma esmase kommentaariga ühele eelpool olevale küsimuse. ei algatanud miskit halvustavat ega solvanud kedagi. kuna aga teatud teema kuulutati tabuks, siis sekkus moderaator.

instagram suhtub teie kirjeldatud asjadesse päris tõsiselt. motiiv on vale sellel teguviisil. laias laastus võib öelda, et erinevus on selles, et kui jagad teatud seltskonnale oma blogipostitusi, siis manipuleerid enda keskkonnaga. IG on aga võõras keskkond ja seal on teised reeglid ja algoritmid. ebaseaduslikkuse võtmes räägin just kaasnevatest tegudest, mitte gruppide/chattide eksisteerimisest kui sellisest

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
5.2.2. Kui kasutajana olete rahulolematu moderaatori tegevusega, siis palun kirjutage e-aadressil info@perekool.ee.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsige “Tõstku käsi, kes blogiintriigi tahab”, dr. Google aitab 😀

Aitab äkki, Jaanika

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsige “Tõstku käsi, kes blogiintriigi tahab”, dr. Google aitab 😀

Juba pealkirja järgi ütleb ära, kelle stiil see on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma loen seda teemat ja mõtlen, et palju peaks mulle maksma, et hakata blogijaks. See summa peaks olema ülisuur, et oleks nõus laskma oma eraelu kõigil arutada. Aga tundub, et enamik on sellega nõus ka tasuta kohupiimakreemide ja Nivea šampoonide eest. Ja siis ikka vigisevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et Marimellid on ise omale kommentaare kirjutanud seksitrip2 postituse alla :D. Võrreldes esimese ja teise postituse kommentaaride erinevust. Kui nii on, siis ikka hale 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et Marimellid on ise omale kommentaare kirjutanud seksitrip2 postituse alla :D. Võrreldes esimese ja teise postituse kommentaaride erinevust. Kui nii on, siis ikka hale 😀

Jagan su tundeid 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 598 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.