Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 268 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu

Kibestunud, solvavad, lausa teisi sõimavad käod on PK maine alla viinud. Ometi need inimesed on kindlasti ka ise emad, vanaemad, õed, tütred, sõbrannad… (ja no tglt käib siin ka märkimisväärne hulk mehi, nii et vabandage diskrimineerimise pärast 🙂 Kas nad seda mürgist palet pereringis ka näitavad?

Praegu just on ju väga populaarne teema kohatutest kommentaaridest, seal on kahjuks sellistest palju nn päris elu näiteid.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Mida ma nüüd valesti ütlesin? Mina teadsin algselt Perekooli kui n-ö emade nõuandlat, see, et siin ka ajaviite- ja suhteteemad populaarsed on, avastasin alles hiljem. Perekooli laata teadsin varasemalt samuti, aga PK pahelise mainega ma tuttav polnud.

Ja seda ma ei tea, kas PK maine on selle kahe aasta jooksul tõusnud või mitte; mulle on küll mulje jäänud, et Perekooli maine on ka praegu halb – kahe aasta eest ma sellega kursis polnud. On sul mingid uuringud või andmed või on see su isiklik arvamus??

Taolised “tümitamised” või paikapanekud ongi üks aspekt, mis siin foorumis kulmu kergitama sunnivad. Räägin mingist isiklikust kogemusest või oma vaatenurgast, aga siis tuleb ikka keegi, kes “teab paremini” või õpetab, kuidas asjad TEGELIKULT on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taolised “tümitamised” või paikapanekud ongi üks aspekt, mis siin foorumis kulmu kergitama sunnivad. Räägin mingist isiklikust kogemusest või oma vaatenurgast, aga siis tuleb ikka keegi, kes “teab paremini” või õpetab, kuidas asjad TEGELIKULT on.

Su vaatenurk on kitsas. Loe, kui jube siin kunagi oli: LINK
Treimann jooksis oma murega lausa Pealtnägijasse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hm, see on päris huvitav artikkel.
Viimasel ajal on küll õelate kommentaaride eemaldamise kiirus kõvasti paranenud, ent see fakt:
“Selgub, et Perekool on Eesti Ämmaemandate Ühingu suurim tuluallikas. Umbes pool ühingu rahast tuleb foorumi reklaamimüügist – aruande kohaselt 2014. aastal üle 70 000 euro ja 2013. aastal üle 50 000 euro. Sellest makstakse muu hulgas ka presidendi palk.”
on küll erakordselt kõnekas ja selgitab väga hästi ka seda, miks mõnda eriti õelat kägu perekoolist ei blokeerita. Kui siin kätše ei toimuks, siis ei käiks ju nii palju rahvast, eksole.
See seletab ka, miks eelmine blogijate teema sai nii kaua üleval olla ja järjest õelamaks muutuda.

Ja need andmed käivad 2015 aasta kohta. Huvitav, kuidas on lood praegu? Kust leiaks ämmaemandate ühingu tulude allikate värskemad andmed?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hm, see on päris huvitav artikkel.

Viimasel ajal on küll õelate kommentaaride eemaldamise kiirus kõvasti paranenud, ent see fakt:

“Selgub, et Perekool on Eesti Ämmaemandate Ühingu suurim tuluallikas. Umbes pool ühingu rahast tuleb foorumi reklaamimüügist – aruande kohaselt 2014. aastal üle 70 000 euro ja 2013. aastal üle 50 000 euro. Sellest makstakse muu hulgas ka presidendi palk.”

on küll erakordselt kõnekas ja selgitab väga hästi ka seda, miks mõnda eriti õelat kägu perekoolist ei blokeerita. Kui siin kätše ei toimuks, siis ei käiks ju nii palju rahvast, eksole.

See seletab ka, miks eelmine blogijate teema sai nii kaua üleval olla ja järjest õelamaks muutuda.

Ja need andmed käivad 2015 aasta kohta. Huvitav, kuidas on lood praegu? Kust leiaks ämmaemandate ühingu tulude allikate värskemad andmed?

Vabandust, aga kas sa tõesti ei tea, kustkohast sellist asja leida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kui ma teaks, siis ma ju ei küsiks, kas pole nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Majandusaasta:
01.01 – 31.12
Tasutud maksud:
2019 II kv kvartalis tasus ettevõte
riiklikke makse 5 961.41 EUR
tööjõumakse 3 581.56 EUR
Töötajate arv:
17 (seisuga 30.06.2019)

Maksustatav käive:
22 087.81 EUR (perioodil 01.03.2019 – 31.05.2019)

https://www.e-krediidiinfo.ee/80052212-EESTI%20ÄMMAEMANDATE%20ÜHING

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Majandusaasta:

01.01 – 31.12

Tasutud maksud:

tööjõumakse 3 581.56 EUR

Töötajate arv:

17 (seisuga 30.06.2019)

Maksustatav käive:

Tänan, aga siit ei tule ju tegelikult välja, kui suur osa tulust tuleb just nimelt perekooli foorumi reklaamimüügist. Mis on asi, mida ma teada tahtsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Majandusaasta:

01.01 – 31.12

Tasutud maksud:

tööjõumakse 3 581.56 EUR

Töötajate arv:

17 (seisuga 30.06.2019)

Maksustatav käive:

Tänan, aga siit ei tule ju tegelikult välja, kui suur osa tulust tuleb just nimelt perekooli foorumi reklaamimüügist. Mis on asi, mida ma teada tahtsin.

No eks telli endale siis nende eelmise aasta aastaaruanne, kasvõi sellelt minu antud lingilt. Saad enam-vähem protsendid teada.

Täiendus: nüüd lugesin eestpoolt, et “Umbes pool ühingu rahast tuleb foorumi reklaamimüügist – aruande kohaselt 2014. aastal üle 70 000 euro ja 2013. aastal üle 50 000 euro.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna eelmine blogiteema suleti, alustaks uuega- kirjutage põnevatest blogidest ja postitustest, aga ehk jätaks kõrvale selle persooni, kelle nime mainida ei tohi ja kes ei soovi, et Perekoolis temast kirjutatakse.

Mina paljusid blogisid pidevalt ei jälgi- lugema satun tihti siis, kui Perekooli blogiteemas on mõni huvitav kommentaar. Siin käivad kirjutamas ka blogijad ise ja paljud soovivad suurendada jälgijate arvu tõstes ise teemat. 26 lehekülge kommentaare oli selle piisav tõestus. Kellegi teise kohta käivaid kommentaare vist ei kustutata, aga viisakus ja konstruktiivne kriitika peaks olema elementaarsed kõigist blogijatest kirjutades.

http://www.annesmith.ee/ peamiselt blogib küll instagramis https://instagram.com/annesmithaaslaid?igshid=1pikup4g2asy1

Endisest 130kg kaaluvast “inimbarbist” pole enam midagi järgi õnneks, kui keegi veel sellele naisele stiilinõu ka annaks ja ta need kohutavad “cameltoe” retuusid ja nabasärgid ka ära viskaks, saaks temast kaunis naine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vabandust, ma ka ei tea, ehk siis hiilgad oma tarkusega? See jura, mis sa välja tõid, ei näita mitte midagi.
Pealegi, ega see ühing ainult mingi praksuva foorumiga ei tegele, neil on vast targemat kah teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuna eelmine blogiteema suleti, alustaks uuega- kirjutage põnevatest blogidest ja postitustest, aga ehk jätaks kõrvale selle persooni, kelle nime mainida ei tohi ja kes ei soovi, et Perekoolis temast kirjutatakse.

Mina paljusid blogisid pidevalt ei jälgi- lugema satun tihti siis, kui Perekooli blogiteemas on mõni huvitav kommentaar. Siin käivad kirjutamas ka blogijad ise ja paljud soovivad suurendada jälgijate arvu tõstes ise teemat. 26 lehekülge kommentaare oli selle piisav tõestus. Kellegi teise kohta käivaid kommentaare vist ei kustutata, aga viisakus ja konstruktiivne kriitika peaks olema elementaarsed kõigist blogijatest kirjutades.

http://www.annesmith.ee/ peamiselt blogib küll instagramis https://instagram.com/annesmithaaslaid?igshid=1pikup4g2asy1

Endisest 130kg kaaluvast “inimbarbist” pole enam midagi järgi õnneks, kui keegi veel sellele naisele stiilinõu ka annaks ja ta need kohutavad “cameltoe” retuusid ja nabasärgid ka ära viskaks, saaks temast kaunis naine.

Vau! Tema on küll väga tubli ja ületas oma eesmärgi kindlasti. Kui õigesti mäletan, siis kunagi blogis ju ka sellest ja soovis kaotada -60 kg; alguses ei saanud veel üldse ree peale, aga nüüd on tõesti super saavutus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vau! Tema on küll väga tubli ja ületas oma eesmärgi kindlasti. Kui õigesti mäletan, siis kunagi blogis ju ka sellest ja soovis kaotada -60 kg; alguses ei saanud veel üldse ree peale, aga nüüd on tõesti super saavutus.

Sa ajad vist Merliniga ta segamini. Tema oli see, kes tahtis välkpauk saada kohe ja ruttu maha 60kg (loomulikult ulme) ja üritas sada korda ja siis lõi käega
http://merlinsaretok.blogspot.com/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälgin teda Instas, väga suure muutuse on läbi teinud.
Ja kõvasti loomulikumaks, muidugi ka kenamaks muutunud. Riietus on nagu on, aga ta ongi alati omapärane olnud. Tubli saavutus igatahes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga lumehelbeid on viimase kahe aasta jooksul ilmselt rohkesti juurde tulnud.

See on sellest, et enne ei teatud sellist mõistet inimese kohta nagu lumehelbeke. Nüüd, kui kõik teavad otsida sellest märke, nähaksegi ka rohkem neid lumehelbekesi. Tegelikult on inimesed alati ühesugused olnud. Mõned toredad, mõned nõmedad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lapsed on tal armsad, eriti minu arvates keskmine. Minu arvates ei mõnitatud last vaid seda, et ema ei märka ja ei tegele.

Kas siis mõnitamine paneb kellegi tegelema?

Ja – pole tõendeid, et ei tegele.

Ema tegeleb seal hooti, et linnuke kirja saada. Lastega võiks koguaeg tegeleda.

Ma vaatasin nüüd ka teie pärast selle saate ära spetsiaalselt. Kaks viimast osa. Seal igatahes tegeletakse vaheldumisi kõigi lastega, ei ole niisugust asja, et keskmisega ei tegeleta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin üle pika aja Jaanika blogi (Soppinq). No täitsa lõpp, maakonnalehest otsib töömehe, kes teda üle laseb ning siis laseb sellel jural venida ka. Internet suur ja lai, tasub uurida tausta, küsida teiste kogemusi jme. Kahju kohe temast, raiskab suuri summasid sellise jura peale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See pole normaalne, et nagu üks teema kinni pandi avati kohe uus. Pole oluline, et teatud inimesi välditakse ja mõnitatakse nüüd uusi. Ma teavitasin, et eelmine teema oli ääretult ebasobiv ja seetõttu pandi kinni ka. Kui teil on midagi inimeste kohta öelda, siis fännake nende fb lehte ja kirjutage kommentaarid oma nime alt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole normaalne, et nagu üks teema kinni pandi avati kohe uus. Pole oluline, et teatud inimesi välditakse ja mõnitatakse nüüd uusi. Ma teavitasin, et eelmine teema oli ääretult ebasobiv ja seetõttu pandi kinni ka. Kui teil on midagi inimeste kohta öelda, siis fännake nende fb lehte ja kirjutage kommentaarid oma nime alt.

Siis peaks kinni panema kõik teemad, kus avaliku elu tegelastest räägitakse. Veelgi enam- enamik avaliku elu tegelasi siiski ei presenteeri oma isiklikku elu päeva ja tunni lõikes nagu blogijad ja ei küsi- mida arvate mu elust…, mida ma peaksin tegema…, millest ma peaksin kirjutama…
Instagrami-beibede teema peale oled ka kaebuse teinud? Madisoni lapseootuse teema? Pallingute abielulahutus?
Miks blogijate kohta ei tohi arvamust avaldada, aga kõigi teiste kohta tohib? Sa võid nõuda teema sulgemist, nagunii tehakse uus. Muutus toimuks siis, kui Perekool keelaks kõik teemad, mis räägivad mõnest konkreetsest isikust, aga seda ei juhtu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pugeja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kirjutage põnevatest blogidest ja postitustest

On selliseid üldse?

On ja mitte vähe.

Teile hambu neid küll keegi viskama ei hakka ja otsida ei oska käokari neid õnneks üldse.

Neis pole piisavalt närimismaterjali perekooli “blogihuvilisele”. 😁

Blogisid on kahte sorti. Intelligentsed rohkem nišiblogid, lugejaid on, aga need ei tekita põnevust ja elevust, ja meelelahutusblogid. Viimased ongi need, mis tekitavad kõmu ja soovi kaasa rääkida, ka kritiseerida. Ega neid palju ei ole. Marimellid, Mallukas, Jane, Britt, Printsess, Eveliis, Pärlikarp, rohkem kohe ei tule kuulsamaid meelde. Minu meelest ei ole selles midagi halba kui kaasa rääkida ja arutada, mis emotsioone üks või teine postitus toob esile, mõnitamist ja otsest kiusu tuleks vältida. Ei pea ka häbenema, et blogijate teemad erutavad ja pakuvad põnevust. Samasugused teemad nagu kõik need teised avalike elu tegelaste teemad.
Võimalik et on ka kolmas liik blogijaid, noored ja alustavad, kes tahavad teenima hakata ning ei saa välistada, et nemad ise on ühed suuremad blogijate teemade alustajad, lootuses, et “uute ja huvitavate” all nad perekoolis äramärkimist saavad. Kahjuks ei ole mina näiteks väga palju uusi meelelahutusblogisid leidnud, pigem kehva kirjastiiliga ja pinnapealsed, olematu silmaringiga, mis ei kutsu lugema. Nii jäävadki sõelale ikka vanad saurused.
Ma kutsun üles mitte isiklikult materdama blogijaid, vaid kaasa rääkima teemadel, millest blogitakse. See võiks olla selle blogijate teema mõte?

Please wait...
Postitas:
Pilletydruk

Huvitav küll mis siis saaks kui keegi enam ühtegi blogilehte ei avaks ega kommenteeriks. Kas äkki kaoks ära üldse blogimise mõte ja blogijate sissetulek? Tarkpead. See ongi ju paraku selle “töö” miinus, ilma kommenteerimata see asi ei töötaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“süüa teen tervislikke asju ja väldin võimaluse korral siga ja veist”

Selle asemel, et loobuda coca-colast ka kummukommidest arvab mõni, et on paks sea ja veiseliha söömisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks blogijate kohta ei tohi arvamust avaldada, aga kõigi teiste kohta tohib?

Arvamust avaldada võib, aga mõnitamine, naeruvääristamine ja isiklikud solvangud ei ole arvamuse avaldamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui teil on midagi inimeste kohta öelda, siis fännake nende fb lehte ja kirjutage kommentaarid oma nime alt.

Sa mõtle ikka ka, kui siia kirjutad! Saad aru, siinsed planktonikommenteerijad teevad seda üksnes oma suurimast südameheadusest, siira sooviga lihtsalt rumalatele blogijatele nõu anda, nende lapsi kaitsta. Valutavad südant blogijate laste pärast, tahavad kaasa aidata nende õnnelikule lapsepõlvele. Teha seda kõike heatahtlikult, viisakalt ja ainult blogijate parimaid huve silmas pidades.

Ja sina tahad, et nad esineksid oma nime all!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa mõtle ikka ka, kui siia kirjutad! Saad aru, siinsed planktonikommenteerijad teevad seda üksnes oma suurimast südameheadusest, siira sooviga lihtsalt rumalatele blogijatele nõu anda, nende lapsi kaitsta. Valutavad südant blogijate laste pärast, tahavad kaasa aidata nende õnnelikule lapsepõlvele. Teha seda kõike heatahtlikult, viisakalt ja ainult blogijate parimaid huve silmas pidades.

Oh kui sügavmõtteline ja peene irooniaga vürtsitatud postitus! 😀

Kas ma sain nüüd õigesti aru – anonüümsele kommenteerijale on lubatud ainult kaasanoogutamine ja -koogutamine, oma arvamus ja ettepanekud tuleb vaka all hoida.
Kui kirjutad oma näo ja nime alt, võid vabalt tatti pritsida ükskõik kuhu ja kelle pihta… või mis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui kirjutad oma näo ja nime alt, võid vabalt tatti pritsida ükskõik kuhu ja kelle pihta… või mis?

Oleks vähem silmakirjalik küll. Mis sul ennast ikka häbeneda, eks ju?

Sa normaalselt arutada ei oska, ilma koogutamata ja sappi/tatti pritsimata?

Kas sa ettepanekuid teha või arvamust avaldada tõesti normaalse inimesena teha ei oska?

Võib-olla peaks Perekool väikese koolituse korraldama selle kohta, kuidas ennast normaalselt väljendada, ilma mõnitamata ja solvamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks blogijate kohta ei tohi arvamust avaldada, aga kõigi teiste kohta tohib?

Arvamust avaldada võib, aga mõnitamine, naeruvääristamine ja isiklikud solvangud ei ole arvamuse avaldamine.

Sa nagu ei taha aru saada.
Miks võib solvata, mõnitada ja naeruvääristada Pallinguid, Madisoni, Kaljulaidi, Insta-beibesid jne. jne? Teemad püsivad igavesti, kommentaariumi ei suleta.
Eks ka neil kõigil on oma austajad ja vastased, aga Perekool ei pane teemadele kätt ette. Miskipärast tehakse seda vaid blogiteemades ja just neis, kus kirjutatakse sellest, kelle nime ei tohi mainida. Märkad ebaõigust kõigi teiste blogijate ja üleüldse avaliku elu tegelaste vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teil on midagi inimeste kohta öelda, siis fännake nende fb lehte ja kirjutage kommentaarid oma nime alt.

Kui sa võtaks samamoodi sõna ükskõik millise muu samasisulise teema all, kõlaksid usutavalt. Hetkel mitte- planktonina viskud oma iidoli kaitsele, aga kõigis teistes tuntud inimesi kritiserivates teemades miskipärast ei ole näha su autunnet ja võõrastele südametunnistusele koputamist.

Soovitust kirjutada sotsiaalmeedias või blogi kommentaarides, ei saa tõsiselt võtta- need kommentaarid FBs kustutatakse või ei ilmu blogis. Korduvalt proovitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitust kirjutada sotsiaalmeedias või blogi kommentaarides, ei saa tõsiselt võtta- need kommentaarid FBs kustutatakse või ei ilmu blogis. Korduvalt proovitud.

Kommentaar eemaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 268 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast