Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 268 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu

Ma tegelt ei usu, et Leenu ka Hedonit saadab üksi kuskile, aga tahtis Elisast hirmsasti seda vidinat ikkagi prooviks saada ja siis pidi sinna ju loo juurde luuletama… või noh, kes teab samas. Muidu tundub üsna jabur.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui isegi suurt autot ei näha

Teemaväline, aga kas oled Tartu kandist pärit? Olen sellist ütlemist vaid seal kuulnud.

Mind huvitab see tõepoolest, ei olnud mingi pahatahtlik küsimus. Elasin aastaid Tartus ja olengi sellist ütlemist “ei näha” ainult seal kuulnud. Kas see on mingi sealkandi murrak või kust see tuleb?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaväline, aga kas oled Tartu kandist pärit? Olen sellist ütlemist vaid seal kuulnud.

Mind huvitab see tõepoolest, ei olnud mingi pahatahtlik küsimus. Elasin aastaid Tartus ja olengi sellist ütlemist “ei näha” ainult seal kuulnud. Kas see on mingi sealkandi murrak või kust see tuleb?

See võib olla küll nii. Mina olen ka Tartust pärit ja kasutan samuti seda vormi. Algul ei saanud su küsimusest arugi, sest tundus nii loomulik 😀

Samuti pidi olema Tartu-pärane väljend “lähen vihale”. Mujal vist minnakse vihaseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen pärit Tallinnast. Tartus elasin ülikooli ajal. Kas see väljend oli mul juba enne või mitte, ei oska öelda.
Kui “ei näha” on kummaline siis mis oleks mittekummaline? Ei nähta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen pärit Tallinnast. Tartus elasin ülikooli ajal. Kas see väljend oli mul juba enne või mitte, ei oska öelda.
Kui “ei näha” on kummaline siis mis oleks mittekummaline? Ei nähta?

Sellises kontekstis küll. Kui isegi suurt autot ei nähta.
Teises kontekstis oleks: Kui isegi suurt autot ei ole näha

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis Jane valesti ütles? Nõustun viimase käoga, et rõhk sõnal kindlasti. Kui on 9klassi käidud siis laps otsustab kas jätkab gümnaasiumiga või läheb hoopis kutsekasse ning õpib eriala ning ka kutsekasse on võimalik gümnaasiumi osa õppida.

Sest ta ütles nagu, et 9kl on juba piisav ja kui ta edasi õppida ei soovi, siis pole sellest midagi.

16a põhiharidusega jääda??

Ei öelnud! Mis kasu on sul oma “haridusest”, kui sa lugeda ei oska? Need on harimatud, kes on küll 15 aastat koolipinki nühkinud, kuid ainult selleks, et osata oma harimatust täislausetega kirja panna. Need on sada korda häirivamad kui põhikooliga piirdunud ausad tööinimesed, kes suudavad oma tööjuhendist aru saada.

Oi tere põhiharidusega täiskohaga emme. Nimeta mõni põhiharidusega heal töökohal inimene palun?

Ma võin ise nimetada. Lõpetamata keskharidus ehk põhiharidus. Vanust 26 ja teinud juba 7a väga meeldivat tööd. Töötasu 800-1000. Hetkel piisav üksikule inimesele või ei? Minu töö ei kao kunagi ära ja sellel töökohal saab ainult edasi liikuda kui ise tahad ja suudad end tõestada.
Võimalik, et kunagi lähen ja teen oma viimase klassi ära, aga mis edasi? Panen koju seinale, et vaadake mul vähemalt keskharidus? Kui ma ei taha mitte midagi muud õppida siis milleks see paber? Olen ma siis kuidagi parem inimene?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Harimatus kasvatab ka matslikust.
“Pane lapsele dressid selga aktusele, p*hhui ju, Soomes käivad kõik nii. Mingi eelmine sajand oled vä, et ülikonna paned selga”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei pea ühtki blogijat enda jaoks populaarseks. Suurem osa neist virvendavad ka Perekoolis ja haakuvad sappa nagu takjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka neid kooli mineku riiete pilte. Okei, palav jne aga minu silmis kool ja eriti esimesse klassi minek akadeemiline üritus ja selleks on oma etikett.
Jah lasteaia lõpetamisel veel võib kanda teksaseid jne aga kooli minnes võiks olla viisakam riietus. Sinised teksad, millel mingid kirjad ka peal….ma ei saadaks last igapäevaseltki selliste pükstega kooli. Ega laps ei istu tundide kaupa aktusel, et väga palav hakkab. Aga noh, maitsed ongi erinevad. Lapsed tal armsad ja tublid ju muidu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka neid kooli mineku riiete pilte.

Palun öelge ka, kellest te räägite. Googeldasin populaarsemad meelde tulnud blogijad läbi (mallukas, marimell, jane, ebapärlikarp, eveliis, miiu jne) ja no mitte ei leidnud. Teeksite elu palju lihtsamaks, ausõna ei jõua kõiki jälgida (ja ei tea, kellel kui vanad lapsed on).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palun öelge ka, kellest te räägite. Googeldasin populaarsemad meelde tulnud blogijad läbi (mallukas, marimell, jane, ebapärlikarp, eveliis, miiu jne) ja no mitte ei leidnud. Teeksite elu palju lihtsamaks, ausõna ei jõua kõiki jälgida (ja ei tea, kellel kui vanad lapsed on).

Vihje: instagram

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vihje: instagram

Dzeini laste dziinsid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust. Jane pilte pidasin silmas kus olid kenad lapsed reas aktuse riietes ja kooli mineval pojal jalas sinised teksad kus mingid kirjad ka peal. Kui öeldi, et pole pidulik siis vabandas, et palav ju miude riietega. Viigipüks palju õhem materjal kui teksa ju…aga no midaiganes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aitäh! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja sai kuulsaks: https://estonianwithabackpack.com/2019/09/03/viisakast-riietusest/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja sai kuulsaks: https://estonianwithabackpack.com/2019/09/03/viisakast-riietusest/

Eksisin teemaga, see pidi minema “riietus ja aktus” teemaalgatajale:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveliisi postituste põhjal tundub, et ta vist elabki Perekoolis…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt sama mulje on jäänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt sama mulje on jäänud!

Peaks hea meel olema, saate tähelepanu, mida soovite ju? Muide, minu meelest on ta ka ainus blogija, kes ei varja, et loeb perekooli. Ajaviitefoorum saab teemasid blogidest, blogijad ajaviitefoorumitest. Eluring:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen tihti lugenud blogi kuussidrunit ja täna sirvisin vanasid postitusi ja jäi silma, et nii tema, kui ka ta mees on põhiharidusega. See oli täielik üllatus minu jaoks. Et ka tema. Kas tõesti võibki hariduse ja suure lastekarja vahele paralleeli tõmmata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blogija Madlike on ikka nii “so not like other girls”, et kes seda ära imestada jõuaks. Pidevalt mingi teema sellega, kuidas ta ikka ei mahu üldse ühiskonna raamidesse (ja ammugi mitte teiste naiste seltskonda), sest tema ju loeb päris raamatuid, armastab õlut, jalgpalli, rokkmuusikat, ei muretse oma kaalu ega riietuse pärast, nii et ühesõnaga on ikka nõnda “meeletult” erinev teistest naisest.

Kui nüüd Madlikese “sõbrannad perekooli lingi saadavad”, siis soovitan vaadata videot “The I’m not like other girls phenomenon”: https://www.youtube.com/watch?v=9HIZAkDbC5g 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

no peab ikka olema jäänud lugejaid krdi väheseks kui välja käiakse nüüd meeleheitest oma pere seksielu

Please wait...
Postitas:
Kägu

no peab ikka olema jäänud lugejaid krdi väheseks kui välja käiakse nüüd meelehaitest oma pere seksielu

Vabandust aga see on nii tobe kommentaar. Kui palju kordi oleme me siit lugenud spekulatsioone, kui palju on ilgutud ja küsitud ning uuritud, et rääkige ometi. Nüüd kui uurijad-käod said oma tahtmise, siis on ikka paha.
Kas tõesti on vaja lihtsalt kellegi kallal hambaid teritada kogu aeg? Vahet ei ole mis teemaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

no peab ikka olema jäänud lugejaid krdi väheseks kui välja käiakse nüüd meelehaitest oma pere seksielu

Vabandust aga see on nii tobe kommentaar. Kui palju kordi oleme me siit lugenud spekulatsioone, kui palju on ilgutud ja küsitud ning uuritud, et rääkige ometi. Nüüd kui uurijad-käod said oma tahtmise, siis on ikka paha.

Kas tõesti on vaja lihtsalt kellegi kallal hambaid teritada kogu aeg? Vahet ei ole mis teemaga?

kas teritati? see oli fakti konstateerimine- mitte kunagi pole nad vastanud sellistele küsimustele- millest järsku nii suur huvi maailmale pasundada? mh?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli tõesti üllatavalt normaalne postitus. Kuigi see viimase aasta jutt küll õige ei ole – juba palju varem nägin ma neid vastavates portaalides (milles pole muidugi midagi halba, olin ju isegi seal)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oh ma juba ootan, kui nende blogijate lapsed suuremaks kasvavad. Küll on tore lugeda, kuidas emme ja issi swingerdamas käivad ja see, kui issi/emme võõraga “ratsutamas” käivad. Haige klikikogumine.

Ma ei arva, et seks mingi tabuteema oleks, aga kamoon viimased selleteemalised postitused on küll liig mis liig, kui sa oled lapsevanem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oh ma juba ootan, kui nende blogijate lapsed suuremaks kasvavad. Küll on tore lugeda, kuidas emme ja issi swingerdamas käivad ja see, kui issi/emme võõraga “ratsutamas” käivad. Haige klikikogumine.

Ma ei arva, et seks mingi tabuteema oleks, aga kamoon viimased selleteemalised postitused on küll liig mis liig, kui sa oled lapsevanem.

Justnimelt. Laps saab ikka eriti head väärtused ka kodust kaasa. Umbes nagu “savi, et teisi trukib, peaasi et koju tuleb.” See küll pole tervislik suhe ja mõtteviis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kellest jutt???

Please wait...
Postitas:
Kägu

kellest jutt???

Marimellidest.

Mina aga ei imestaks, kui nad järgmises selleteemalises postituses ütleksid, et see oli nali. Et nad tahtsid inimeste reageeringut näha, vastukaja jne saada. Salgavad maha, nagu nad kõike salgavad. Kuigi seda on kaugele aimata, et ainult tavaseksuaalsusega nende puhul tegemist ei ole.
Võimalik ka, et ootavad eriti rämedaid reageeringuid, et siis oleks asja kohtutee jalge alla võtta.
Kolmas võimalus on aga see, et nad tõesti hakkavad kapist välja tulema ja ei viitsi enam varjata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Meelis naisega x, mina mehega y, samas voodis, seksime kõrvuti. Mis seal siis nii erilist on? Lihtsalt seks. Kellegi teisega. Oma partneri teadmisel veel pealegi.”

Nad võiks rääkida ikka nii nagu asi on. Seda ma usun, et neil seal grupikas lisaks mees on aga kas just nais või meespoole jaoks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 268 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast