Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 234 )

Teema: Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast

Postitas:
Kägu

Ja kus nad seda siis harrastasid, kui mitte Tais? Ise ütlevad postituste lõpus, et see ei ole aset leidnud Eestis ja eetlastega.. Berliinis või? Unustagu ära. Ja Meelis vaevalt naispartnerist oleks huvitatud 😀 Samas ma ka ei imesta, kui kogu see postitus oli täielik vale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kus nad seda siis harrastasid, kui mitte Tais? Ise ütlevad postituste lõpus, et see ei ole aset leidnud Eestis ja eetlastega.. Berliinis või? Unustagu ära. Ja Meelis vaevalt naispartnerist oleks huvitatud 😀 Samas ma ka ei imesta, kui kogu see postitus oli täielik vale.

miks mitte Berliinis? Seal svingeriklubisid jms ju jalaga segada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Meelis naisega x, mina mehega y, samas voodis, seksime kõrvuti. Mis seal siis nii erilist on? Lihtsalt seks. Kellegi teisega. Oma partneri teadmisel veel pealegi.”

Nad võiks rääkida ikka nii nagu asi on. Seda ma usun, et neil seal grupikas lisaks mees on aga kas just nais või meespoole jaoks.

Tavaline eesti pere ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eveliisil on Perekooli sõltuvus, aidake palun keegi teda.

Vähe on neid temapoolseid postitusi või teistele jäetud kommentaare, kus ta ei mainiks seda “jubedat” foorumit.

Ise istub vast hommikust õhtuni siin 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eveliisil on Perekooli sõltuvus, aidake palun keegi teda.

Vähe on neid temapoolseid postitusi või teistele jäetud kommentaare, kus ta ei mainiks seda “jubedat” foorumit.

Ise istub vast hommikust õhtuni siin 🙂

Eks tema ise alustaski siin seda Marimellide swinger-muinasjuttu teemat, sest ei saanud blogis piisavalt vürtsikaid kommentaare 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eveliis õhtu saates!
Appi, mis temaga tehtud on, ta näeb 50+ vanuses.
Kõik need kallid protseduurid nooremaks küll ei tee.
Või oli see keegi teine Eveliis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveliis õhtu saates!

Millest ta seal rääkis? Miks kutsutud oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma polnud ka kindel, kas see tema aga tundub et on. Täiesti teistsugune näeb välja kui ma piltidel näinud/ettekujutanud. Või siis väga kehv valgus/meik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis saates?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh ma juba ootan, kui nende blogijate lapsed suuremaks kasvavad. Küll on tore lugeda, kuidas emme ja issi swingerdamas käivad ja see, kui issi/emme võõraga “ratsutamas” käivad. Haige klikikogumine.

Ma ei arva, et seks mingi tabuteema oleks, aga kamoon viimased selleteemalised postitused on küll liig mis liig, kui sa oled lapsevanem.

Justnimelt. Laps saab ikka eriti head väärtused ka kodust kaasa. Umbes nagu “savi, et teisi trukib, peaasi et koju tuleb.” See küll pole tervislik suhe ja mõtteviis.

Says who? 17a abielus ja algusest peale olnud lubatud sekssuhted ka väljapool suhet. Suhe abikaasaga ideaalne, käime endiselt käest kinni, magame kaisus ja tülisid ei ole. Nagu reaalselt ei ole. Seda võimalust oleme selle aja jooksul ka vaid paar korda kasutanud, ei ole nii et tahaks muudkui käia teisi proovimas. Igal paaril on vast õigus enda suhtes reegleid ise kehtestada, ei pea mingite tobedate normide järgi elama kui see ei sobi. Väga vähe on neid, kes terve elu tõesti ainult ühe kaaslasega seksivad. Väga paljud panevad koguaeg kõrvalt, aga kaaslane istub õndsas teadmatuses ja räägib suurest truudusest.

PS. Neli last, kõik normaalsed ja tublid, ei tea meie omavahelisest kokkuleppest midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh ma juba ootan, kui nende blogijate lapsed suuremaks kasvavad. Küll on tore lugeda, kuidas emme ja issi swingerdamas käivad ja see, kui issi/emme võõraga “ratsutamas” käivad. Haige klikikogumine.

Ma ei arva, et seks mingi tabuteema oleks, aga kamoon viimased selleteemalised postitused on küll liig mis liig, kui sa oled lapsevanem.

Justnimelt. Laps saab ikka eriti head väärtused ka kodust kaasa. Umbes nagu “savi, et teisi trukib, peaasi et koju tuleb.” See küll pole tervislik suhe ja mõtteviis.

Says who? 17a abielus ja algusest peale olnud lubatud sekssuhted ka väljapool suhet. Suhe abikaasaga ideaalne, käime endiselt käest kinni, magame kaisus ja tülisid ei ole. Nagu reaalselt ei ole. Seda võimalust oleme selle aja jooksul ka vaid paar korda kasutanud, ei ole nii et tahaks muudkui käia teisi proovimas. Igal paaril on vast õigus enda suhtes reegleid ise kehtestada, ei pea mingite tobedate normide järgi elama kui see ei sobi. Väga vähe on neid, kes terve elu tõesti ainult ühe kaaslasega seksivad. Väga paljud panevad koguaeg kõrvalt, aga kaaslane istub õndsas teadmatuses ja räägib suurest truudusest.

PS. Neli last, kõik normaalsed ja tublid, ei tea meie omavahelisest kokkuleppest midagi.

No siin see erinevus ongi – teie lapsed ei tea teie kokkuleppest midagi.
Teine paar aga kuulutab seda kogu maailmale ja nende laps “on sunnitud” selle aspektiga oma vanemate elust kursis olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole ammu Janeblogi lugenud, kas viimase postituse pilt petab või ootab ta jälle last? Ei avane mul vanemad postitused hetkel. Eks varsti hakkab viimase lapse emapalk läbi ka saama muidugi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eveliis õhtu saates!

Mina nägin Õhtu saates ajakirjanikku ja blogijat nimega Daki. Ajasid ehk tema Eveliisiga segamini? Või oli Eveliis ka kusagil?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Daki ja Eveliis koos saates.irw. No seda vaataks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olidki koos saates?:O Millest nad siis rääkisid koos?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olidki koos saates?:O Millest nad siis rääkisid koos?

Ei olnud koos. Selles saates, kus oli Daki, Eveliisi küll ei olnud. Ei suuda tuvastada ka, kus oli Eveliis ja kas üldse oli. Daki oli küll. Koos selle Tiiduga, kes ennast otsib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveliis oli eilses Õhtus, aga mitte otseselt saatekülaline, vaid koos paari teisega vastas küsimusele, et mida arvate meie poliitikutest vms. Rääkis kokku mingi 10 sekundit umbes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveliis õhtu saates!

Oli küll tema, kuid tõepoolest ei tundnud teda kohe äragi. Enda poolt üles laetud fotodel näeb ta hoopis teistsugune välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveliis oli eilses Õhtus, aga mitte otseselt saatekülaline, vaid koos paari teisega vastas küsimusele, et mida arvate meie poliitikutest vms. Rääkis kokku mingi 10 sekundit umbes.

Ta oli üleeile ōhtul ka*, vastas ühena rahvast mingile küsimusele. Võib olla on siis väga vana salvestusega tegu?

* Parandan, oli hoopis 5. septembril ka.

https://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=202890

47:29

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=203143

13:25 minutil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=203143

13:25 minutil.

vau… nagu hoopis teine inimene, mitte see, kes muidu piltidel

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hale on, kuidas noored inimesed kas uudishimust või mingil muul põhjusel lasevad ennast “reklaamipostina”kasutada.
Siis kui Mallukale rasedana . rasvaimu tehti mõtlesin sellele esimest korda aga Mallukas vähemalt ei lasknud näo kallale.
E kahjuks on solaariumisbjuba oma nahka kahjustanud ja ega nüüd tundub et võib hullemaks minna, mitte paremaks. Hoiatav ja äratav näide. Olen E.st 20 aastat vanem, ausalt öeldes käis ka mõte läbi mõnda protseduuri proovida, eile juhtusime teleka ette mehega kui E.näidati, hakkasin ohkima, mees ütles mulle et milles probleem, E.on ilus naine, umbes sinuvanune 🙂
Pidin siis ütlema et ilus on ta küll, aga ei ole minuvanune, tal peaks vanuse esimene number kolmega algama.
E.Sa loed kindlasti seda ise ka, loodetavasti suudad olukorda objektiivselt hinnata ja mitte tujul langeda lasta. On nagu on 🙂 aga ära enam rohkem enda peal katsetada luba. Välimus ei muuda seda, missugune ema ja kolleeg ja sõber sa oled ja oma mehe jaoks oled nagunii kõige ilusam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Janel on sünnitusjärgne deprekas.Ta peaks abi otsima.Mitte paha pärast,sest oma blogis ta ütles ka et tal mehega on keerulised ajad.Üks põhjustest arvan ma,on see deprekas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eveliisi poleks tõepoolest ära tundnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Janel on sünnitusjärgne deprekas.Ta peaks abi otsima.Mitte paha pärast,sest oma blogis ta ütles ka et tal mehega on keerulised ajad.Üks põhjustest arvan ma,on see deprekas.

Eks asi on ka selles, et enne kui mees teismeeast välja jõudis, oli tal juba kaks last, varastes kahekümnendates juba neli. Sõbrad naudivad elu, kulutavad kõik teenitud raha ainult iseenda peale, see on ahvatlev väljavaade. Pole see verinoorena ja äärmiselt piiratud ressurssidega pereelu majandamine sugugi nii lust ja lillepidu kui blogidest paistab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no peab ikka olema jäänud lugejaid krdi väheseks kui välja käiakse nüüd meeleheitest oma pere seksielu

Eks see blogmine võtab algul sõrme ja hiljem kogu käe ning muu takkapihta. Kogu aeg peab ju midagi uut ja hullemat leidma, muidu kaovad nii lugejad kui koostööd. Ja millest neil enam kirjutada on- reisikohad on igavad ja seal tegeletakse bassus joomise ja shoppamisega, Alist tellitakse mingit träna, reede õhtul juuakse kokse ja tehakse sellest videosid, plaanitakse osta maja, auto ja minna ülikooli aga plaanideks need jäävadki. Pole just haarav ja lugejaid / koostöid meelitav.
Seksiseiklused on selline lihtne, odav ja kiire meelelahutus, millest saab hiljem ka populaarse postituse ja hunniku klikke.
Laps muidugi loeb 2- 3 a pärast ja irvitab. Või tunneb häbi. Eks siis vanemad seletavad- tahtsid tasuta kohukesi, uut madratsit ja jopet- vot selle jutukese eest saidki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle tundub tõesti, et Marimellid kâivadki seal Berliinis swingerdamas. Mäletate, et ta ohkis, et pärast Berliini on ta justkui “uuesti sündinud”? Või seda, kuidas ta Berliinis kuskilt alla tahtis hüpata vms?

Ja nüüd tuleb välja, et minnakse uuele seksireisile, sest kohvikuga teenitud raha eest minnakse jälle Berliini 🙂 odavam tõenäoliselt kui Taisse jälle minna. Tõenäoliselt on eesmärk sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mõni eriala (nt psühhiaatria) spetsialist või alles omandav, saaks/võiks kommenteerida eelmainituid blogijaid?
Saan aru, et ilma kliinilise uuringuta ei ole see võimalik, aga siiski…?
Kas nartsissism, psühhoopatia/sotsiopaatia, jmt isiksusehäired ei ole võimalikud?
No nii üldiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägudele, kes JÄLLE kellegi välimust telepildi vahendusel niimoodi kritiseerivad, saab küll sirgelt panna nii nartsissismi kui psühhopaatia diagnoosi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkan üha rohkem mõistma, miks ühe õlitatud juustega 50 aastase mehe juurest naine jalga laskis, õmblusmasin kaenla all. Kui isehakanud “guru” tõrvab oma blogis üht Tõrva “ihnsat eite”, kes 30 aastat tagasi ei raatsinud talle oma aiast porgandeid anda, ja põlastavalt suhtub eluheidikutesse, kes tema arust on maetud pappkirstudes ja sitsiräbalatesse mässituna, siis vaevalt ükski empaatiat omav naine sellise juures kaua püsib. Tantratantsu tulem – “kaasaegne vaimsus oma headuse ja sallivusega” üllatab igas hetkes.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 234 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema blogijatest va. sellest kõige populaarsemast