Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teema kaaperdamine või lappamaminek

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Teema kaaperdamine või lappamaminek

Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/mis-on-teiega-elus-juhtunud-mida-te-ealeski-ette-poleks-kujutanud/page/5/#post-2988727

Palun, kas saaks need pikad lehekülgedepikkused koolitusetsitaadid lappama läinud teemast ära koristada. Korduvalt on neile kahele vaidlejale märku antud, et nende postitused enam ammu juba ei oma midagi ühist antud teemaga, aga nad jauravad aina edasi, lohistades kaasa kilomeetriseid tsitaate, mis ajavad teema asjatult ja kuritegelikult pikaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Vastavad kommentaarid ja tsitaadid on teemast eemaldatud.

Perekooli Moderaator

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisanud oleks tsitaatide eemaldamisest ometi, postitused ise võinuks ju jääda? Mis mõttes kitah otsustab, mis on teemas teemakohane ja mis mitte. Äkki ma palun sealt teemast mõne kitahi postituse eemaldada, arvates, et see on teemakohatu? Arusaamatu.
Ja ma ei ole nende postituste autorite hulgast.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 18:58; 16.12 00:49; 17.12 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need vastused seal ju ei olnud kuidagi teemaga seotud. Hakati jaurama mingit oma teemat, oli tõesti tüütu lugeda juba. Arvan, et iga mõtlev inimene leidis, et need ei kuulu sinna teemasse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisanud oleks tsitaatide eemaldamisest ometi, postitused ise võinuks ju jääda? Mis mõttes kitah otsustab, mis on teemas teemakohane ja mis mitte. Äkki ma palun sealt teemast mõne kitahi postituse eemaldada, arvates, et see on teemakohatu? Arusaamatu.

Ja ma ei ole nende postituste autorite hulgast.

Teemaväliste postituste kohta saime teateid mitmelt kasutajalt, mitte ainult Kitahilt. Seega on alusetu väita, et otsustab ainult üks konkreetne kasutaja.

Palume kõigil kasutajatel austada teemaalgatajat ja teisi vastajaid ning püsida teemas. Alati on võimalus teha uus teemaalgatus ning arutelu jätkata seal.

Perekooli Moderaator

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palume kõigil kasutajatel austada teemaalgatajat ja teisi vastajaid ning püsida teemas. Alati on võimalus teha uus teemaalgatus ning arutelu jätkata seal.

Kindlasti on, samas on selge, et arutelu ei jätku teises teemas sugugi samasugusena. Kõrvalekaldumised teemast tulenevad mingist kontekstist ja seda uude teemasse kaasa ei vii. Jään endiselt oma arvamuse juurde, et käesoleval juhul ei olnud koolitusteemalised vaidlused sugugi nii häirivad, et nad kogu täiega tulnuks eemaldada – piisanuks pikkade tsitaatide eemaldamisest vastuste ees.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 18:58; 16.12 00:49; 17.12 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust, mina ei soovinud tervete postituste eemaldamist, vaid just nende kaasalohisevate km-pikkuste tsitaatide eemaldamist.

teiseks ei otsusta ju mina, vaid moded – mina vaid soovitan, osundan, juhin tähelepanu. ja kui seda kuulda võetakse, on tore, järelikult leidsid ka moded, et asi kiskus juba tobedaks. seda enam, et nagu öeldi – signaale tuli teisteltki.
ma ei ole teemade hälbimise vastu, see on omamoodi isegi huvitav, kuhu asi lõpuks välja jõuab. antud juhul just need üüratupikad mitteasjakohased tsitaadid rikkusid asja ära ning venitasid teema mõttetult pikaks, et otsi tikutulega teemasse haakuvaid postitusi taga.

aga vbl ei ole tehniliselt võimalik eemaldada postitusest osa ja teine osa alles jätta, et peab terve postituse eemaldama. see oleks it-mehele mõtlemise koht, kuidas mingi suvalise “ilutikanduse” asemel arendada seda konkreetset lõiku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust, mina ei soovinud tervete postituste eemaldamist, vaid just nende kaasalohisevate km-pikkuste tsitaatide eemaldamist.

Ok, asi selge! Piiss!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 18:58; 16.12 00:49; 17.12 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kaebajad tahtsid küll hästi, aga välja kukkus nagu alati. Käige ikka kaebamas, maailm muutub paremaks.
Käod said hea mooduse ebameeldivatest oponentidest lahtisaamiseks: kaeba kambakesi, et pole teemas. Kui küsitakse, mitu korda päevas ennast rahuldad, siis on iga kommentaar, mis ületab lakoonilised arvandmed, teemast juba väljas.
Nii hullud need lohisevad tsitaadid nüüd ka polnud, appikene, kui juba see ületab valuläve, siis ma ei tea.
Aga noh, mis teha.

(Mina neid lohisevaid sleppe ei tekitanud)

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Vastavad kommentaarid ja tsitaadid on teemast eemaldatud.

Perekooli Moderaator

Mina olen jällegi rahul, et teemasse mittepuutuv kogu täiega eemaldati, postituste peale küll ei kaevanud, aga märkisin tagasisides ära, et teemasse täiesti mittepuutuv võiks kuhugi mujale tõsta.
on kaks iseasja, kas keegi algatab mingi üldise aruelu ja see siis oma elu hakkab elama, siis pole ju eriti oluline, mis suunas arutelu tüürib.
Samas kui teemaalgataja on küsinud konkreetse küsimuse ja kaks kägu suudavad seal vaidlema hakata “sina oled loll-ei sina ise oled hoopis loll” teemal, siis pooldan nende postituste täielikku eemaldamist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teema kaaperdamine või lappamaminek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.