Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema kus kellelgi punkt ära varastati

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Teema kus kellelgi punkt ära varastati

Postitas:
Kägu

Loen PK hommikuti ja õhtuti ja täna terve päev on olnud mingi mälupilt kus oli mingi teema ja see teema läks täiega rappa, sest läks mingiks punkti petmise süüdistuseks. Kas oli selline teema täna või ma nägin seda unes? Praegu lappan teemasid ja ei leia.

Midagi et kellelgi oli punkt tsiteerimisel kaduma läinud ja sellest tõmmati saag käima. Väga sürr värk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/eestisse-on-vaikiv-ajastu-tagasi-tulnud/page/3/

Ma ka lugesin ja ei saanud midagi aru. Ega väga jälgida ka ei viitsinud, mis punkti ta taga ajab ja miks. Kena , et teisedki märkasid. Ma mõtlesin, et äkki mina olen hulluks läinud, et kadunud punkti mõistatuse sügavamat tähendust ei adu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loen PK hommikuti ja õhtuti ja täna terve päev on olnud mingi mälupilt kus oli mingi teema ja see teema läks täiega rappa, sest läks mingiks punkti petmise süüdistuseks. Kas oli selline teema täna või ma nägin seda unes? Praegu lappan teemasid ja ei leia.

Midagi et kellelgi oli punkt tsiteerimisel kaduma läinud ja sellest tõmmati saag käima. Väga sürr värk.

Teemaalgatusest leiab terve portsu kaduma läinud komasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pange siis lõpuks hüüumärk selle punkti otsimisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatusest leiab terve portsu kaduma läinud komasid.

Jah. Lisame kadunud punkti mõistatusele veel kadunud komade mõistatuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänud selle teemaviite eest. Uskumatu et see oligi päriselt.

Ma paningi vähem komasid, et keegi ei saaks midagi varastada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas punkt on leitud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma teemat ei viitsi lugeda, aga kui kellelgi mingeid kirjavahemärke vaja on, siis mul on neid siin küllalt ja võin lahkesti jagada. Palun:
……………………,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;::::::::::::::::::::::::::
??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Probleem oli ju hoopis muus, mitte mingis punktis, süvenete ka natuke? Teemaalgatajale ei meeldinud üks vastus ning ära panemiseks muutis ta oma tsitaadis algset postitust, tekitas sinna mitmeid kirjavigu – ja siis püüdis jätta muljet, nagu oleks tsiteeritav kirjaoskamatu. Paraku märkas tsiteeritu seda janti ja tõstis kisa. Teemaalgataja mängis seepeale tükk aega lolli, muuhulgas üritas väita, et tähed lisandusid ja kirjavahemärgid kadusid tsitaadis täitsa kogemata, proovis vastast naeruvääristada, samuti üritas vist teiselt kasutajakontolt end toetada, aga jäi lollaka kirjaveaga vahele. Kui aru sai, et pole mõtet rohkem tagasi ajada, jäi vait. Arulage olukord, loomulikult, aga vaadake, milliseid nälkjaid perekoolis liigub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teema kus kellelgi punkt ära varastati

Sul endal varastati mõistus koos funktsionaalse lugemisoskusega ära. (või polnud see veel hommikul ärganud)
Küsimus ei olnud punktis, vaid selles, et üks kägu võltsis tsitaati, hämas, sokkis, kasutas teist kontot oma kaitsmiseks, tunnistas oma sigaduse poolikult üles ja lõpuks vahele jäänuna võttis kuuma kartuli suhu.

Puust ja punaseks: sinu enda jutt oleks pärast alatu käo tekstitöötlust selline:

Loen PK hommikudi, ja õõhtuti ja täna terve päev on olnud mingi mälupilt kus, oli mingi teema ja see teema läks täiega rapppa sest läks mingiks punkti petmise süüdistuseks

Mille peale kõik ütlevad, et õpi kirjutama. Komakasutusoskus on sul täitsa null.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Probleem oli ju hoopis muus, mitte mingis punktis, süvenete ka natuke? Teemaalgatajale ei meeldinud üks vastus ning ära panemiseks muutis ta oma tsitaadis algset postitust, tekitas sinna mitmeid kirjavigu – ja siis püüdis jätta muljet, nagu oleks tsiteeritav kirjaoskamatu. Paraku märkas tsiteeritu seda janti ja tõstis kisa. Teemaalgataja mängis seepeale tükk aega lolli, muuhulgas üritas väita, et tähed lisandusid ja kirjavahemärgid kadusid tsitaadis täitsa kogemata, proovis vastast naeruvääristada, samuti üritas vist teiselt kasutajakontolt end toetada, aga jäi lollaka kirjaveaga vahele. Kui aru sai, et pole mõtet rohkem tagasi ajada, jäi vait. Arulage olukord, loomulikult, aga vaadake, milliseid nälkjaid perekoolis liigub.

Selle peale tuleb kohe meelde kunagine laste hulgas liikunud salmike: “Punkt, punkt, koma, koma, s**ahais pole minu oma!”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline kangelaslik võitlus viimse veretilgani on anonüümses foorumis ikkagi halenaljakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline kangelaslik võitlus viimse veretilgani on anonüümses foorumis ikkagi halenaljakas.

No miks. Mõni võitleb kõik oma võitlused viimse veretilgani. Teine ei viitsi kunagi võidelda. See vist iseloomu küsimus, jonn ja õiglustaju ja muu sarnane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui punkt ära varastati ja keegi viimse veretilgani võitles selle punkti eest, siis tekkis küsimus, et kas see punktijahtija oli ikka kaine või laksu all? Teine küsimus on tekkis, et kas filoloogidel ei ole tööd, et Perekooli tekstid pidevalt toimetamist tahavad? Nad võiks oma foorumi teha ja seal parandamist harjutada. Mind väiksed kirjavead ei häiri, kui tekst on arusaadav ja isegi need miss täiuslikud, kes väidavad, et vigu ei tee, tegelikult seda teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui punkt ära varastati ja keegi viimse veretilgani võitles selle punkti eest, siis tekkis küsimus, et kas see punktijahtija oli ikka kaine või laksu all? Teine küsimus on tekkis, et kas filoloogidel ei ole tööd, et Perekooli tekstid pidevalt toimetamist tahavad? Nad võiks oma foorumi teha ja seal parandamist harjutada. Mind väiksed kirjavead ei häiri, kui tekst on arusaadav ja isegi need miss täiuslikud, kes väidavad, et vigu ei tee, tegelikult seda teevad.

No võib-olla häiriks, kui oponent hakkab teadlikult su kirjutatut moonutama ja sind mõnitama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No võib-olla häiriks, kui oponent hakkab teadlikult su kirjutatut moonutama ja sind mõnitama.

Oponent:DD Kah mul asi, mille pärast lolliks minna, on sellel perekoolikal alles palju aega käes, kui sellise asja pärast närve kulutatakse. Perekool ei ole poliitiline foorum, vaid suhtlemisfoorum, kus valijate häälte pärast ei pea võitlema. Ma lugesin teemat, minu arust oli seal üks närvihaige, kes noris kõigiga tüli, mingit teksti taga ajas, teemast kõrvale kaldus ja enamus ei saanud sellest närvihaigest aru. Ilmselt ta postitas siia teemasse või tegigi selle teema, aga mul täitsa suva, kuidas keegi närve kulutab ja päeva õhtusse veeretab, igaüks hoiab ise oma närve tervena ja elu ilusana 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oponent:DD Kah mul asi, mille pärast lolliks minna, on sellel perekoolikal alles palju aega käes, kui sellise asja pärast närve kulutatakse. Perekool ei ole poliitiline foorum, vaid suhtlemisfoorum, kus valijate häälte pärast ei pea võitlema. Ma lugesin teemat, minu arust oli seal üks närvihaige, kes noris kõigiga tüli, mingit teksti taga ajas, teemast kõrvale kaldus ja enamus ei saanud sellest närvihaigest aru. Ilmselt ta postitas siia teemasse või tegigi selle teema, aga mul täitsa suva, kuidas keegi närve kulutab ja päeva õhtusse veeretab, igaüks hoiab ise oma närve tervena ja elu ilusana 😀

..ütles ta närviliselt naeratades.

Ühe mittenärvimineja kohta oled sa ikka kole närviline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lugesin teemat, minu arust oli seal üks närvihaige, kes noris kõigiga tüli

Mina küll ei näinud, et ta kellegagi tüli oleks norinud, ammugi veel kõigiga. Teemaalgatajaga oli kana kitkuda, arusaadav. Kellega ta siis veel seal kakles sinu arust?

Ilmselt ta postitas siia teemasse või tegigi selle teema, aga mul täitsa suva,

Mina arvan hoopis (kuigi loomulikult võin ka eksida), et hoopis see eilne teemaalgataja, kes omas teemas vait oli sunnitud jääma, tegi täna selle teema siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma postitajatel enam vahet teinud, aga üks torkas äärmusliku närvilisusega silma, kes punkti taga ajas. Seal oli palju postitusi, kus kirjutati, et närvihaige perekoolikas oleks rahulikum, millegipärast küttis end veel rohkem üles ja jättis naeruväärse mulje, sest täiskasvanud inimene ei hakka kirjavahemärgi kohta teiste perekoolikate kohta selliseid sõnu kasutama, nagu tema kasutas. Täiskasvanud inimesest mulje ei jäänud, ehk oligi madala enesehinnanguga hormoonimöllus teismeline, kes kukkus hiljuti eesti keele eksamilt läbi. Kui täiskasvanud inimene on pisiasja tõttu nii hüsteeriline, siis oleks hea teada, kus ta töötab ja elab, sest töökaaslaseks ja naabriks teda ei tahaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma postitajatel enam vahet teinud, aga üks torkas äärmusliku närvilisusega silma, kes punkti taga ajas. Seal oli palju postitusi, kus kirjutati, et närvihaige perekoolikas oleks rahulikum, millegipärast küttis end veel rohkem üles ja jättis naeruväärse mulje, sest täiskasvanud inimene ei hakka kirjavahemärgi kohta teiste perekoolikate kohta selliseid sõnu kasutama, nagu tema kasutas. Täiskasvanud inimesest mulje ei jäänud, ehk oligi madala enesehinnanguga hormoonimöllus teismeline, kes kukkus hiljuti eesti keele eksamilt läbi. Kui täiskasvanud inimene on pisiasja tõttu nii hüsteeriline, siis oleks hea teada, kus ta töötab ja elab, sest töökaaslaseks ja naabriks teda ei tahaks.

Võib-olla läheksid sina ka närvi kui väidetaks, et oled loll, kirjutada ei oska ja väidetakse sind pärast öelnud olevat asju, mida tegelikkuses öelnud ei ole. Miks ta oleks pidanud keeleeksamil läbi kukkuma, kui tema ju valesti ei kirjutanud? Tema teksti muudeti tsitaadis, lisades vigu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ise see asjaosaline? Miks muidu nii vihases vahus :D.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ise see asjaosaline? Miks muidu nii vihases vahus :D.

No kui juba oletamiseks läks, siis sina oled see, kes seda punkti taga ajas?

No vabandust, aga oli naeruväärne see pikk tõestus ja pidev tähelepanu nõudmine, et ta punktipuudumise jutule ei vastatud. Ütles korra ära, et teine moonutas ja asi vask, sellest kümneid kordi jahuda oli lihtsalt tobe. Jättis mulje, et inimesel on tähelepanuvaegus ja päriselu ei ole, et perekoolis tähelepanu nõuaks. Oleks see selgitus ühe-kahe postitusega piirdunud, aga ta (või sa?) muudkui ketras ja ketras ja nõudis vastuseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui juba oletamiseks läks, siis sina oled see, kes seda punkti taga ajas?

Punkti ei ajanud teemas mitte keegi taga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin kõnealuse teema üle, asi polnud ainult punktis, vaid teemaalgataja oli vastaja tsiteerimisel tsitaadis teksti muutnud – lisanud ja eemaldanud tähti ning tekitanud niimoodi vigase teksti, millele ise lisas, et parandagu enne kobisemist oma vead ära.

Seega ei maksa võitluse põhjust pisendada, see ei käinud mitte punkti eemaldamise, vaid võltsimise ja vassimise kohta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin kõnealuse teema üle, asi polnud ainult punktis, vaid teemaalgataja oli vastaja tsiteerimisel tsitaadis teksti muutnud – lisanud ja eemaldanud tähti ning tekitanud niimoodi vigase teksti, millele ise lisas, et parandagu enne kobisemist oma vead ära.

Jah, nii ta väitis jah. Aga vahet ei ole ju. Mõte on selles, et ta kakles kümneid postitusi järjest üksinda. No oli naljakas see üksi kaklemine, mis teha. Isegi, kui teine algul teksit moonutas, siis üksi muudkui sama teemat jahuda oli lihtsalt naljakas.
Inimene võiks leppida, et ega teised anonüümsed netikommentaatorid ei allu talle ega hakka käituma nii nagu tema nõuab. Igasuguseid hulle leidub, mis teha, selline ongi netielu.
Ja ses teemas jauranud kägu kuulub ka minu jaoks nende igasuguste hullude alla. Muuta ma teda ei sa aja ei tahagi, lihtsalt ütlen välja, et teda oli naljakas lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nii ta väitis jah. Aga vahet ei ole ju. Mõte on selles, et ta kakles kümneid postitusi järjest üksinda. No oli naljakas see üksi kaklemine, mis teha. Iegi, kui teine algul teksit moonutas, siis üksi muudkui sama teemat jahuda oli lihtsalt naljakas.

Kui Sa vahet ei näe, siis pole parata. Inimeste moraalitunnetus ongi erinev ja Sinu oma on lihtsalt nõrgem.

Ma arvan, et oleks olnud asjakohane, kui teemaalgataja oleks oma käitumist tunnistanud ja ka väike vabandus oleks olnud omal kohal. Kuna seda aga ei tulnud, vaid teemaalgataja püüdis iga hinna eest pareerida, siis võib ka seda naljakaks pidada – täiskasvanud inimene teeb midagi, mille eest ei taha vastutust võtta ega julge tunnistada.

Kuna ka Sina, keda mina tsiteerin, oled vahepeal teksti lisanud, siis jätkan – kas Sa ei pea netihulluks inimest, kes võtab teise inimese teksti, lisab sinna kamaluga vigu ja kargab siis vigade pärast kraesse? Ei tundu, et see inimene on ebastabiilne, naeruväärne ja madal? Ei? Loe siis uuesti mu esimest lauset moraalitunnetuse kohta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Sa vahet ei näe, siis pole parata. Inimeste moraalitunnetus ongi erinev ja Sinu oma on lihtsalt nõrgem.

Ma arvan, et oleks olnud asjakohane, kui teemaalgataja oleks oma käitumist tunnistanud ja ka väike vabandus oleks olnud omal kohal. Kuna seda aga ei tulnud, vaid teemaalgataja püüdis iga hinna eest pareerida, siis võib ka seda naljakaks pidada – täiskasvanud inimene teeb midagi, mille eest ei taha vastutust võtta ega julge tunnistada.

Mu moraalitunnetusel ei ole midagi häda. Ma lihtsalt oskan reaalslet hinnata, mida netis teha saab, mida mitte. Ja igasugu “julged teha, julged tunnistada” nõudmised lihtsalt ei tööta. Selline üksi oma õiguse tõesatamine, kui teine isegi ei vaevu oma seisukohta kuidagi selgitama, ei vii lihtsalt kuhugi. Aga loomulikult jätkaku, kui teda selline asi õnnelikuks teeb. Internet on imelikke täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja igasugu “julged teha, julged tunnistada” nõudmised lihtsalt ei tööta. Selline üksi oma õiguse tõesatamine, kui teine isegi ei vaevu oma seisukohta kuidagi selgitama, ei vii lihtsalt kuhugi.

Kuidas ei tööta ja kuidas ei vii? Viis ju. Näe, millist tähelepanu see vassimine sai, omaette teemagi tehtud, kust selgub, et piisavalt paljud said täpselt aru, milles asi oli. Ei jäänud anonüümsele trikimeistrile õigus. Kui see pole piisav tulemus, siis ma ei tea, mis seda ühes internetifoorumis üldse oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://goo.gl/images/e4tx9N

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas Sa ei pea netihulluks inimest, kes võtab teise inimese teksti, lisab sinna kamaluga vigu ja kargab siis vigade pärast kraesse? Ei tundu, et see inimene on ebastabiilne, naeruväärne ja madal? Ei? Loe siis uuesti mu esimest lauset moraalitunnetuse kohta!

Ma ei ole see, kellelt küsisid, aga võtan ikkagi julguse (ja jultumuse) vastata.
Nimelt, minu arust on haige see, kui inimene kahes teemas järjepidevalt viitsib oma punktide, hüüumärkide, küsimärkide, teksti muutumise pärast jaurata. Justkui sinu kommentaari puhul olnuks tegu miskise kuldvaraga, mida kindlasti peab algupäraselt mitmeid aastakümneid tulevastele põlvedele säilitama. Sellised väärt mõtted!
Muudkui ketrad üht-sama teksti, stiilis “issand mis nõdrameelne, muutis minu teksti, varastas minu punktid, issand kui debiilne, issand miuke idioot, issand-issand, mõelge mida ta veel siin foorumis korda võib saata!”

Selle teise inimese teguviis, muuta sinu kommentaari, ei olnud muidugi õige, kuid mina iseloomustaksin pigem sinu praegust käitumist sõnadega ebastabiilne, naeruväärne, hullunud, kergelt juba maniakaalsusele kalduv, skisofreeniline.

Ma soovitaksin sulle siinkohal vaid üht: saa juba ükskord üle, kaua sa ketrad seda sama. Lõpeta enda alandamine.

Jah, kohendasin ka vahepeal veidi oma kommentaari sõnastust. Kui juhtusid lugema esialgset varianti, siis loodan, et see sind jälle täiesti endast välja ei vii, nagu sul siin ühe puhul juba juhtus…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teema kus kellelgi punkt ära varastati