Esileht Pereelu ja suhted Teema meestele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Teema meestele

Postitas:

Siin vist käib üsna palju meesisendeid ka, seega sooviksin küsida, et kuidas võiks naise nö alumine soeng teie arust korraldatud olla? Triip? Kolmnurk? Täitsa puhas? Või hoopis täiesti loomulik, raseerimata?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 18:22; 11.10 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu ülemine soeng, pole niiväga oluline ja vahel ei pane tähelegi, kui miskit muutunud. Aga siiski võiks olla alt raseeritud ja ülevalt saareke.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 triipu paraleelselt. Niimoodi on ainuõige, kuna siis saab alati kolmanda triibu nende vahele ise juurde lisada ja peale tõmbamist naine ära saata, kuna naine kulutab ja raiskab raha ja ei saa piisavalt palju triipe nädalas tõmmata kui vaja.

Ei ole mul mitte mingit sõltuvust.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui mehi, on ka arvamusi. Ühele meeldib sile, teisele karvane. Mulle meeldib karvane kolmnurk, Olen mees 45.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka selline naturaalne puhmas pussakas nii nagu loodus on selle loonud. lisaks peab olema vähemalt ööpäeva pesemata, et vajalikud feromoonid ennast seal kenasti lõhnama sätiksid, muidu ei eruta

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheldus rikastab. Pigem võiks olla raseeritud ja jäetud triip. Aga vahepeal võiks lasta karva kasvada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:53; 15.10 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin vist käib üsna palju meesisendeid ka, seega sooviksin küsida, et kuidas võiks naise nö alumine soeng teie arust korraldatud olla?

Miks sa oma “meesisendi” käest ei küsi? Arvad, et need 10 kägu on kõik sama arvammusega nagu sinu?
Või, polegi veel meest, kelle käest küsida?
Siis pea hoogu ja tegele kõigepealt sellega, sest ega mehed selle alumise soengu alusel naisi tõesti EI VALI.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 08:33; 11.10 11:47; 13.10 19:40; 16.10 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa oma “meesisendi” käest ei küsi? Arvad, et need 10 kägu on kõik sama arvammusega nagu sinu?
Või, polegi veel meest, kelle käest küsida?

Ei ole tõesti hetkel kaaslast, aga mis sellest, kas siis ei tohi teiste meeste arvamust küsida? Ja ma usun, et arvamust küsitaksegi selleks, et näha erinevaid arvamusi. Lisaks ei näinud ma ka kuskil, et vastamine siia teemasse kohustuslik oleks, et nii leili sellest minna.

Siis pea hoogu ja tegele kõigepealt sellega, sest ega mehed selle alumise soengu alusel naisi tõesti EI VALI.

Eks see ole iga naise elu peamine eesmärk jah, leida endale kiirelt mees kõrvale. Seepärast ka kindlasti selle teema postitasin.

Sina pea hoogu ja ära vasta teemasse, kuhu sul asja pole, ilmselgelt sina ju meesterahvas ei ole, nemad vast nii närvi sellise tühise asja peale ei läheks 🙂

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 18:22; 11.10 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan trimmitud varjanti, naturaalselt vohav puhmas ei tõmba kohe üldse

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesel on oluline sisu, mitte välimus.
Välimus siiski aitab seksuaalse erutuse tekkimisel, seega ei tohiks ülemine ega alumine soeng näha välja nagu noorel lapsel. Puhtaks raseeritud häbe erutab pedofiilikalduvusega mehi. Mõni mees ei pruugi ise varem teadagi oma sellisest kalduvusest, kuni pole näinud karvadeta noort häbet.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtaks raseeritud häbe erutab pedofiilikalduvusega mehi.

Ja tuli jälle ära see labane klišee.
Sa tõesti arvad, et karvad või nende puudumine on mehele peamine erutust tekitav element? Pedofiilid kiimlevad suures osas ca 9-10 a tüdrukute järgi, selles vanuses on karvad juba täiesti olemas. Samas vaatab normaalne mees naist kui tervikut. Sina oled mingi ühe ajurakuga isend, kes teeb naisel ja lapsel vahet vaid karvade järgi? Keha, oleks, jutt, figuur… kasvõi kasv ei näita, kas tegu on lapse või naisega? Kui põõsas püksis, siis järelikult kõlbab panemiseks? 12 a on ka põõsas püksis, seega sulle sobib?

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 11:28; 14.10 10:21; 16.10 21:02; 16.10 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtaks raseeritud häbe erutab pedofiilikalduvusega mehi. Mõni mees ei pruugi ise varem teadagi oma sellisest kalduvusest, kuni pole näinud karvadeta noort häbet.

Suht loll jutt.
Pigem on vastupidi, teatud meestel on olemas kubemekarvade fetiš. Kel meestest see fetiš puudub, neil on suht ükskõik ja kel see olemas, eelistavad suure põõsaga naisi.
Pedofiilia ja raseerimine või mitteraseerimine ei puutu kuidagi kokku.

Pimedalt armunud naine, kel mees tähtsam ja pedofiilia PUUTUVAD vägagi kokku; kui su okas just millestki tingitud on ja sellest kogu aeg räägid.
Sest enamus pedofiile tegutsevad omas kodus ja naiste teadmisel.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 08:33; 11.10 11:47; 13.10 19:40; 16.10 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meesisend eelistab täitsa karvutut ja enda karvad niidab ka korrapäraselt maha. Kui ma vahel ei viitsi nii sageli pügada, kui talle meeldiks, siis imestab (jah, pärast kümmet aastat kooselu ikka veel imestab). Mina pügan ennast ainult tema pärast ja olen seda talle ka öelnud, ikka imestab, et kuidas nii, tema raseeriks ennast ka siis, kui tal naist ei oleks. No mul ükskõik.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 21:31; 13.10 19:58; 13.10 22:50; 14.10 09:55; 14.10 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtaks raseeritud häbe erutab pedofiilikalduvusega mehi.

Ja tuli jälle ära see labane klišee.

Sa tõesti arvad, et karvad või nende puudumine on mehele peamine erutust tekitav element? Pedofiilid kiimlevad suures osas ca 9-10 a tüdrukute järgi, selles vanuses on karvad juba täiesti olemas. Samas vaatab normaalne mees naist kui tervikut. Sina oled mingi ühe ajurakuga isend, kes teeb naisel ja lapsel vahet vaid karvade järgi? Keha, oleks, jutt, figuur… kasvõi kasv ei näita, kas tegu on lapse või naisega? Kui põõsas püksis, siis järelikult kõlbab panemiseks? 12 a on ka põõsas püksis, seega sulle sobib?

9-10aastaselt polnud kellelgi mingeid karvu. Mul tekkisid alles 15-16aastaselt, mõnel ehk pisut varem, aga 9-10selt pole isegi menstruatsiooni veel.

Asja mõte oli selles, et kui sulle puhm ei meeldi, siis sulle ei meeldi täiskasvanud naised ehk sinu loogika kohaselt ei kõlba ka 9aastased juba.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 08:40; 16.10 23:25; 17.10 04:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan trimmitud varjanti, naturaalselt vohav puhmas ei tõmba kohe üldse

Püha jumal, kes paneb sellisele kommentaarile miinuse!!!
Mul siiamaani trauma ühe põõsa nägemisest. Käisime suvel ühel sünnipäeval, saun oli eraldi majakeses, jõe ääres. Tehti sauna ja üks 40 kanti tädi trügis koos meestega sauna. Mul oli see pügamata põõsas mitu päeva silme ees. Õudus.

+9
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:09; 13.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ennast ajad siis ikka samuti paljaks, mitte ei oota sedasorti käitumist ainult naisterahvastelt, eks? Sel juhul mõistan su ehmatust puhma nägemisest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli see pügamata põõsas mitu päeva silme ees. Õudus.

See on sinu, mitte puhmaomaniku probleem.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ennast ajad siis ikka samuti paljaks, mitte ei oota sedasorti käitumist ainult naisterahvastelt, eks? Sel juhul mõistan su ehmatust puhma nägemisest.

Kuule. Kuigi see on teema meestele, siis naisterahvana pidasin siiski vajalikuks vastata. Käisin sünnipäeval, põõsaga 40 kanti tädi ronis koos meestega sauna, pärast kargas karsumm jõkke. Mina jõllitasin ja enamus mehi ka. Selle naisterahva kaasa oli ka peol, tema jaoks oli asi muidugi normaalne 🙂

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:09; 13.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi oligi normaalne.
Nii segasaun kui ka puhmas.
Meie kultuuriruumis on alastus saunas ok. Ja loomulik olek on ka ok.

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja loomulik olek on ka ok.

Kust põõsa alt sa nüüd välja hüppasid? Või hoopis Alaniidu kraavist, kus kõik naised on karvaste jalgade ja vuntsidega ning mehed varbaküüntega, mis on nii pikad, et ümber varba kaardunud…?

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 08:33; 11.10 11:47; 13.10 19:40; 16.10 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan trimmitud varjanti, naturaalselt vohav puhmas ei tõmba kohe üldse

Püha jumal, kes paneb sellisele kommentaarile miinuse!!!

Mul siiamaani trauma ühe põõsa nägemisest. Käisime suvel ühel sünnipäeval, saun oli eraldi majakeses, jõe ääres. Tehti sauna ja üks 40 kanti tädi trügis koos meestega sauna. Mul oli see pügamata põõsas mitu päeva silme ees. Õudus.

Vaata, kulla inimene, sina oled tõesti naturaalselt loll, kui sellisest asjast trauma saad.
Kahjuks sellist lollust ei anna mitte millegagi ära trimmida.
Kolmandate inimeste asi pole üldse, mida keegi oma põõsaga teeb või ei tee.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 21:31; 13.10 19:58; 13.10 22:50; 14.10 09:55; 14.10 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et miinuseid sai mitte puhma puudumine, vaid ‘varjant’.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda et…kirjutaks vahepeal ka teema kohta.

Kui on tagasihoidlik karvakasv, siis poleks palju vaja pügada. Kui on võimas karvakasv siis tuleks oluliselt kärpida. Kui harrastatakse ka keelekat, siis olgu ka lühike soeng, küllalt ebamugav, kui suu karvu täis.

M50+

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 22:47; 13.10 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mulle palun, M50, kas sulle tegelikult läheb korda see, mida teeb oma põõsaga naine, kellega sul isiklikku pistmist ei ole, aga kellega sa satud lihtsalt samas saunas viibima? Kas sa jääksid teda šokeeritult jõllitama, nagu see eespoolne kägudik?
Ja kõik teised mehed ka – kui näete suvalist karvast naist, kellega teil mingeid isiklikke kavatsusi ei ole, kas siis tema karvasus on kohe sotsiaalselt vastuvõetamatu fopaa? Kas see naine tuleks viisakast seltskonnast välja heita elik sunniviisiliselt raseerida?

Sinna otsa küsin ma ka, et kas kõik need mehed, kes naispoolelt pügatud intiimpiirkonda eeldavad, ikka ennast ka raseerivad või kehtib siin topeltmoraal?

Nagu öeldud, ma ennast ikka pügan mehe meeleheaks ja keeleka huvides muidugi, aga teiste põõsaid ei tuleks mul pähegi kuidagi arvustada…

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 21:31; 13.10 19:58; 13.10 22:50; 14.10 09:55; 14.10 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähendab saunades nähtud kümneid ja kümneid tussusid -see ei ole siis Eestis- nii nulli peale raseerituid kui täiesti loomulikke. Algul sellised äärmused natuke panid kulmu kergitama, nüüd ei imesta millegi üle. Nähtud ka selliseid huvitavamaid soenguid.

M50+

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 22:47; 13.10 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 triipu paraleelselt. Niimoodi on ainuõige, kuna siis saab alati kolmanda triibu nende vahele ise juurde lisada ja peale tõmbamist naine ära saata, kuna naine kulutab ja raiskab raha ja ei saa piisavalt palju triipe nädalas tõmmata kui vaja.

Ei ole mul mitte mingit sõltuvust.

Nagu mägra pea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ikkagi vastust küsimusele, kas need mehed, kes siin naise alumisele soengule nõudmisi esitavad, oma riista ümbrust ka ikka pügavad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 21:31; 13.10 19:58; 13.10 22:50; 14.10 09:55; 14.10 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan trimmitud varjanti, naturaalselt vohav puhmas ei tõmba kohe üldse

Püha jumal, kes paneb sellisele kommentaarile miinuse!!!

Mul siiamaani trauma ühe põõsa nägemisest. Käisime suvel ühel sünnipäeval, saun oli eraldi majakeses, jõe ääres. Tehti sauna ja üks 40 kanti tädi trügis koos meestega sauna. Mul oli see pügamata põõsas mitu päeva silme ees. Õudus.

Vaata, kulla inimene, sina oled tõesti naturaalselt loll, kui sellisest asjast trauma saad.

Kahjuks sellist lollust ei anna mitte millegagi ära trimmida.

Kolmandate inimeste asi pole üldse, mida keegi oma põõsaga teeb või ei tee.

Normaalse intellektiga inimese kommentaar! Super!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ikkagi vastust küsimusele, kas need mehed, kes siin naise alumisele soengule nõudmisi esitavad, oma riista ümbrust ka ikka pügavad?

Ma pole 15 a näinud meest, kes oleks nii karvane nagu loodus on loonud. Kaenlaaluseid karvu ajavad tänapäeval vist küll kõik mehed. Püksi kõigile meestele ei piilu, aga need, kellega on suhe olnud, on küll vähem või rohkem oma karvastikku piiranud. Minu viimane suhe on kestnud 5 a ja loomulikult mees piirab oma karvu nii näos, kaenla all kui püksis. Enamasti ajab täitsa paljaks, eriti suvel.

Ja kõik teised mehed ka – kui näete suvalist karvast naist, kellega teil mingeid isiklikke kavatsusi ei ole, kas siis tema karvasus on kohe sotsiaalselt vastuvõetamatu fopaa? Kas see naine tuleks viisakast seltskonnast välja heita elik sunniviisiliselt raseerida?

Küsid küll meeste käest aga nagu näha, siin peale paari isendi neid väga ei liigu, seega…
Kas kollased ja puseriti hambad, küüneseen, mustad küünealused, mädane akne jms. asjad on sotsiaalselt vastuvõetavad? Kõik ju igati loomulikud ja looduslikud asjad. Isegi higihais on loomulik, võlts on seda kaotada ja varjata.
Ei heideta kedagi seltskonnast välja, aga ebameeldiv on sellise inimesega suhelda küll. Karvad püksis ei paista ehk välja, aga kui käed-jalad on karvadega kaetud ja nina all vuntsid, siis paratamatult jääb see silma.
Minu pärast ole milline tahad, aga ära eelda, et see kõigile meeldima peaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 11:28; 14.10 10:21; 16.10 21:02; 16.10 21:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Teema meestele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.