Esileht Ilu ja tervis Teema ripsmetuši fännidele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Teema ripsmetuši fännidele

Postitas:

Hakkan ostma uut ripsmetušši, aga nagu alati, on see lihtsalt üks loterii. Olen juba ette stressis. Absoluutselt KÕIK lubavad pikendada, tihendada, koolutada ja eraldada. Mis neil üldse vahet on? See on ju sihuke toode, mida poes testida ka ei saa. On siin keegi entusiast praegu müügis olevate tuššidega kursis ja oskab minu kirjelduse põhjal soovitada?
Mul on tegelikult keskmisest pikemad ripsmed, aga pikemaks ja eriti tihedamaks tahan ikka. Põhiline tuššide probleem on mul, et kuna nahk on rasune, siis kipub silma alla ja hullemate eksemplaridega ka ülalau kohale määrdunud laike tekkima. Veekindlat tušši siiski ei taha, korra on olnud ja eemaldamine oli kole töö. Lisaks muutuvad pea kõik tušid mu käes kiiresti sellisteks… mögladeks või ma ei tea. Hari muutub pläkaseks, eriti suurte kohevate harjadega tuššide puhul. Samas, ma ei tea, mis selle kummiharja eelis on, kas funktsib sama hästi? Kuna mul on pikad ripsmed, siis on neil ka palju pinda mõnusasti kokku kleepuda, see on teine suur probleem. Seetõttu jäävad ära ka kõik kahe otsaga tušid, kus enne mingeid pikendavad tihendavad kiude vms pannakse ja siis värvi peale. Ei, mina ei saa kahte kihti panna, näen välja nagu… khmkhm.
Eile käisin poes näppimas ja meenus, et mul ei ole mitte kunagi olnud nt Lumene tušši. Kas need on head?
Mulle meeldivad ka värvilised, elu imelisim oli kunagi teismeeas lillakaspruun, aga seda küll enam ei tehta. Kas meie poodides üldse värvilisi müüakse kuskil, ikka leian ainult musta ja pruuni.
Kas keegi on proovinud ka ökoripsmetušše? Oleksin hiljuti Saksamaalt peaaegu ostnud, aga selle firma riiulit valgustasid nii heledad lambid, et kui tuši kätte võtsin, oli see täiesti soe. Ma ei osta ju toodet, mis on jumal teab kui kaua lambi all kuumenenud, ei hakka pakkumagi, mis batsillid seal vohavad.
Ootan suure huviga kõiki soovitusi ja kirjeldusi. Mis tušš sul on, mis värvi ja kas oled rahul?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuskil 15 aastat sama ripsmetušši kasutanud, milleks on must >Bourjois Mascara Volume Glamour.
Vahepeal olen nalja pärast muid ka proovinud, aga pole sobinud ükski ja olen ära visanud.
Mul on samuti pikad ripsmed ja eelpool mainitud tušš on lihtsalt minu jaoks parim! Julgen soovitada 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.loverte.com/et/l-oreal-mega-volume-miss-manga-punky-mascara-black-8ml
Hari mulle ei meeldi aga pikendab jube hästi ja tihendab, kasutan teise spiraali harja.
2 kohale panen selle ja selle https://www.mylook.ee/l-oreal-paris-mascara-volume-million-lashes-black-10-5ml.html
https://www.mylook.ee/l-oreal-paris-volumissime-royale-mascara-7-5ml-01-black.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MAC Extended Play ei määrdu nahale ega muutu tuubis plägaseks. Meenutab seda Kanebo 38 tušši, aga kõvasti odavam ja natuke tugevama efektiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul juba tavaliste tuššidega on probleeme laugude määrimisega (ehk oleks puudrist abi?), siis ökosid ma ei soovitaks. Mul tavatušid ei määri kunagi, aga ökokad määrisid mõlemad (olen kahte erinevat proovinud).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuskil 15 aastat sama ripsmetušši kasutanud, milleks on must >Bourjois Mascara Volume Glamour.

Kiidan ka ja kasutanud pikki aastaid. Katsetanud vahelduseks erinevaid firmasid, aga ikka selle juures tagasi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu täielik lemmik on mingi kuldne YSL ripsmekas, korralikud nukusilmad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihendab, ei määri absoluutselt. Maha tuleb 38 kraadise sooja veega.

https://www.loverte.com/et/sensai-volumising-38c-mascara-black-8ml?gclid=EAIaIQobChMIpL2F9_2k3wIVkBsYCh2n4AdaEAAYASAAEgLNQPD_BwE

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viimati ostsin lookfantastic.com (Eestisse tasuta saatmine) Benefit ripsmeka They’re real!. Ka kiideti igal pool. Peenikese kummiharjaga on. No pikendab suht hästi, aga samas nii äge pole, et uuesti ostaks.
Järgmiseks vist ostangi uuesti hoopis Max Factor False Lash ripsmetuši. Selle puhul peab ainult jälgjma, et oleks kõige tavalisem, mitte mingi Fusion või muu lisaga, kõige tavalisemast mustast on.kõige paremad mälestused, tegi ilusad tihedad (aga mitte klombis) ripsmed.
Värvilise soovitusi loeks isegi.
Ja Avoni ripsmetušid on.mul kõik silma pudenenud (see on veel hullem kui silma alla????, kogu aeg on.puru silmas).
Meenus veel Helena Rubinstein Lash Queen, see oli ka hea. Aga liiga kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helena Rubinstein Lash Queen. Parim, mida viimase 20 a jooksul kasutanud olen. Eestis ei ole, laevadel ka mitte, aga veebipoed aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka olnud ripsmetuššidega probleem, et jätavad jälgi. Sellepärast olen ostnud nüüd ainult Max Factori omi (mitte veekindlaid), neid kasutades ei jäta ripsmed üla- ja alalaugudele jälgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin paar aastat tagasi YSL kuldse ripsmeka, oli väga hea. Vahepeal oli Sensai tavapärasest väiksem tušš, see oli väga delikaatne, pisike, väga vähe värvi andis harja peale. Aga sellega pidi ka pikalt võõpama, et üldse mingi efekt saada ja otsa sai ka kiiresti. Praegu on Lancome Mon Sieur Big, must erklillaga tuub. Sellist tušši pole mul varem olnud. Väga hästi värvib, piisab ühest korrast tõmmata. Pikendab ka väga hästi. Mul pole elus nii pikki ripsmeid olnud 🙂 Aga kuivab väga kiiresti. Ma olen alati pärast värvimist ripsmed koolutajast läbi tõmmanud, et liigne värv eemaldada. Sellega seda teha ei saa, värv kuivab hetkega. Eks ma siis harjan neid hoolikalt, et tükid eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on läbi aegade kõige rohkem meeldinud L’oreali tušid. Praegu ka juba aastaid kasutusel L’oreal So Couture ripsmetušš. Kui tušid laugudele kipuvad jääma, siis äkki on väga rasune nahk? Minul mingi aeg oli sellega probleeme, et nägu kippus läikima ja siis paar korda natuke oli ka silmalau pealt must, aga veekindlad tušid vist ei tohiks määrida? Mina ise veekindlaid ei kasuta, kuna minu arust on neid raskem maha saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Teema ripsmetuši fännidele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.