Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teema sisu eelvaade on ära võetud

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Teema sisu eelvaade on ära võetud

Postitas:

Kus on (pilt- või video-)juhised?
*Iga uus asi (muudatus) peab olema lihtne ja koheselt tabatav. Aga mitte teemat selleks tegema, et teada saada, kuidas see värk toimib!

Ohoh, ma sain riielda praegu, et miks ma ei ole pilti ega videojuhiseid teinud? 😀 Äge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.04 10:28; 04.04 13:09; 04.04 14:25; 04.04 15:04; 04.04 15:40; 04.04 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoh, ma sain riielda praegu, et miks ma ei ole pilti ega videojuhiseid teinud? ???? Äge.

Ei riieldud.

Siis võiks selles mitte aimatavas kohas olla sõnadega kirjutatud “Eelvaade”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 13:05; 04.04 13:13; 04.04 14:29; 04.04 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on (pilt- või video-)juhised?
*Iga uus asi (muudatus) peab olema lihtne ja koheselt tabatav. Aga mitte teemat selleks tegema, et teada saada, kuidas see värk toimib!

Ohoh, ma sain riielda praegu, et miks ma ei ole pilti ega videojuhiseid teinud? ???? Äge.

Aga miks sa oma kasutajanime alt ei kirjuta? Häbened tehtut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmiselt loll muudatus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 15:38; 04.04 18:18; 05.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa oma kasutajanime alt ei kirjuta? Häbened tehtut?

Nii et siis olid ise selle muudatuse taga. Äge. Perekooli it kitjutab ise ka kommentaariumis. Äge.

Olen-olen. Swedpanga ja Trumpi IT olen lisaks veel.
Võtke tablette juurde, tundub, et väheseks jääb.
Kunagi ei seleta enam kellelegi midagi, mida ise olen teada saanud. Kohe hakkab mingi vandenõuteooria ja saagimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.04 10:28; 04.04 13:09; 04.04 14:25; 04.04 15:04; 04.04 15:40; 04.04 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinset Perekooli haldab Ämmaemandate Ühing ja imestama paneb, et ämmaemandad, kes on uue elu vastu võtjad ei ole suutnud sellisele negatiivsusele piiri panna, vaid lausa nende IT -gi tegutseb selles suunas et kõik saaks seda negatiivsust sisse ahmida.

Negatiivsust tood Perekooli küll sina oluliselt rohkem kui see muutus. Ole kena ja ära lõuga minu peale. Kui sul on probleem, siis kirjuta kasutajaabisse või perekooli aadressile, mitte ära hüppa suvalisi oletusi tehes juhuslikule kommeteerijale kraesse. Ja minu soovitus tabletikogust suurendada on jõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.04 10:28; 04.04 13:09; 04.04 14:25; 04.04 15:04; 04.04 15:40; 04.04 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Neile, kes soovisid abimaterjali:

Tegin screenshoti siinsest teemast.

Joonistasin punased nooled kah igaks juhuks juurde. 🙂

Otselink pildile: http://prntscr.com/j0qsh6

Vasakpoolne nool näitab, kuhu on asetatud mu hiire kursor, et oleks nähtav “teema sisu eelvaade”.

Parempoolne nool näitab, et kui kursor õigesti asetseb, siis niimoodi on näha käesoleva teema alguslaused

probleemideta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Neile, kes soovisid abimaterjali:

Tegin screenshoti siinsest teemast.

Joonistasin punased nooled kah igaks juhuks juurde. ????

Otselink pildile: http://prntscr.com/j0qsh6

Vasakpoolne nool näitab, kuhu on asetatud mu hiire kursor, et oleks nähtav “teema sisu eelvaade”.

Parempoolne nool näitab, et kui kursor õigesti asetseb, siis niimoodi on näha käesoleva teema alguslaused

probleemideta.

Milleks seda üldse vaja oli? Enne ju oli toimiv, lihtne, kõikidele ilma abimaterjalita arusaadav asi olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks solkida toimivat? Milleks see vajalik oli? Kas hakkate kuhugi reklaami külge haakima või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 15:38; 04.04 18:18; 05.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mitte teemat selleks tegema, et teada saada, kuidas see värk toimib!

Kle, siin tehakse vabalt ka teema, et kust lukuabi saab.

kuigi http://www.lukuabi.ee/ pole vist raske trükkida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on vaja lisaliigutust teema avamiseks, sest selleks tuleb nool pealkirjale viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks solkida toimivat? Milleks see vajalik oli? Kas hakkate kuhugi reklaami külge haakima või?

seda nimetatakse “tööhäälte tegemiseks”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:25; 05.04 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen-olen. Swedpanga ja Trumpi IT olen lisaks veel.
Võtke tablette juurde, tundub, et väheseks jääb.
Kunagi ei seleta enam kellelegi midagi, mida ise olen teada saanud. Kohe hakkab mingi vandenõuteooria ja saagimine.

Sa võid ju seletada palju tahad, isegi Trumpi tuua mängu. Kuid me räägime praegu sellest, et mis põhjusel selline muudatus tehti.
Mingi põhjus pidi ju selleks olema. Raha?
Kogu Perekool on nagu negatiivsuse kants
, kus õhutatakse paljude teemadega pidevalt negatiivsust üha enam ja enam ja enam, mis aga omakorda ladestub lugejate alateadvusse. Siinset Perekooli haldab Ämmaemandate Ühing ja imestama paneb, et ämmaemandad, kes on uue elu vastu võtjad ei ole suutnud sellisele negatiivsusele piiri panna, vaid lausa nende IT -gi tegutseb selles suunas et kõik saaks seda negatiivsust sisse ahmida.

Jestas, illuminaatide vandenõu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 12:15; 04.04 12:15; 05.04 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu Perekool on nagu negatiivsuse kants, kus õhutatakse paljude teemadega pidevalt negatiivsust üha enam ja enam ja enam, mis aga omakorda ladestub lugejate alateadvusse. Siinset Perekooli haldab Ämmaemandate Ühing ja imestama paneb, et ämmaemandad, kes on uue elu vastu võtjad ei ole suutnud sellisele negatiivsusele piiri panna, vaid lausa nende IT -gi tegutseb selles suunas et kõik saaks seda negatiivsust sisse ahmida.

Vale jutt! Pk-s on alati nii veidraid teemasid/arvamusi, mis tuju heaks teevad. Minu pubekast tütargi koos sõbrannadega käib siin ennast ullikeste kulul lõbustamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 15:38; 04.04 18:18; 05.04 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhuu, nüüd on üle pealkirja libistades teema eelvaade tagasi pandud! Väga norm. Tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.04 10:00; 04.04 10:32; 04.04 10:39; 04.04 10:47; 11.04 08:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teema sisu eelvaade on ära võetud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.