Esileht Pereelu ja suhted Teema Tinderi kasutajatele

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Teema Tinderi kasutajatele

Postitas:

Tere

Olen ka nüüd värske Tinderi kasutaja ja sooviks natuke muljeid nendelt, kes on Tinderist omale kaaslase leidnud või on hetkel otsingutel. Eriti huvitab just nende kogemus, kes on teisel ringil.

Esimene teemadering puudutab matche – nimelt, kui olete matche saanud, kas valdavalt on mehed hakanud ise vestlema või olete pigem ise vestluste alustajad? Mul tekkis suhteliselt kiiresti palju matche, aga vestlema on hakanud umbes kolmandik meestest. Ise ma ühtegi vestlust pole alustanud. Ülejäänud 2/3 on lihtsalt ootel – kas sellised mehed siis ootavad, et naine alustaks vestlust või jäävadki need juhtumid lihtsalt “seisma”?

Teine küsimus on suunatud pigem neile, kes on endale kaaslase leidnud. Kui kaua olite Tinderis olnud ja kui paljudega kohtumas käinud, enne kui selle õige otsa komistasite?

Tänud ette asjalikele vastajatele! 🙂 (Sapipritsijatel soovitan teemat ignoreerida ja sõna mitte võtta.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:16; 17.06 09:55; 17.06 10:59; 18.06 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste kogemusest sul kasu pole inimsuhetes. Kõik on ainulaadsed ju. Tahad öelda, et oled täpselt ühesugune minuga või kellegi teisega? Ei ole ju. Kui keegi on sattunud pervertide otsa, siis see ei tähenda, et sina satud ja see, et teistega pole midagi halba juhtunud, ei tähenda, et sinuga ei või juhtuda.Nii et olulisem kui see, mis teistega juhtunud on, on see, mis sinu endaga juhtunud on. Millised on suhted varem olnud. Kui eelmistest lahkuminekutest õpitud pole, kipub olema järgmine partner samasugune. Hingeliselt ju tõmbame teatud mehi endale ligi. Nii et pigem on küsimus,milliseid mehi sa oled varem ligi tõmmanud ja milliseid tõmbad praegu. Tinderis kohtutakse välimuse pealt või selle pealt kui ilusaid pilte keegi endast suudab teha lasta. Suhe, et püsima jääks, vajab aga hulga enam kui ainult välimus. Kui minu teemaarendus on sapipritsimine, siis võid seda ignoreerida ja mitte vastata. See, et tahad keelata osadel sõnavõtmast, räägib ka suhetest ühte koma teist. Teine isik peab olema selline nagu sina tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:23; 17.06 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste kogemusest sul kasu pole inimsuhetes. Kõik on ainulaadsed ju. Tahad öelda, et oled täpselt ühesugune minuga või kellegi teisega? Ei ole ju. Kui keegi on sattunud pervertide otsa, siis see ei tähenda, et sina satud ja see, et teistega pole midagi halba juhtunud, ei tähenda, et sinuga ei või juhtuda.Nii et olulisem kui see, mis teistega juhtunud on, on see, mis sinu endaga juhtunud on. Millised on suhted varem olnud. Kui eelmistest lahkuminekutest õpitud pole, kipub olema järgmine partner samasugune. Hingeliselt ju tõmbame teatud mehi endale ligi. Nii et pigem on küsimus,milliseid mehi sa oled varem ligi tõmmanud ja milliseid tõmbad praegu. Tinderis kohtutakse välimuse pealt või selle pealt kui ilusaid pilte keegi endast suudab teha lasta. Suhe, et püsima jääks, vajab aga hulga enam kui ainult välimus. Kui minu teemaarendus on sapipritsimine, siis võid seda ignoreerida ja mitte vastata. See, et tahad keelata osadel sõnavõtmast, räägib ka suhetest ühte koma teist. Teine isik peab olema selline nagu sina tahad.

Vabandust, aga kas sa oled purjus? Mul on ju konkreetsed küsimused, aga sa räägid hoopis muud juttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:16; 17.06 09:55; 17.06 10:59; 18.06 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud ette asjalikele vastajatele! ???? (Sapipritsijatel soovitan teemat ignoreerida ja sõna mitte võtta.)

A kas niimoodi võib, et ma pritsin sappi hästi (lausa erakordselt) asjalikult? Mulle nii väga meeldib sõna võtta ja. Ma ei suuda kohe mitte ühtegi teemat ignoreerida, see on nii raske.
Loodan, et vastasin su küsimustele, püüdsin hästi täpselt vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud ette asjalikele vastajatele! ???? (Sapipritsijatel soovitan teemat ignoreerida ja sõna mitte võtta.)

A kas niimoodi võib, et ma pritsin sappi hästi (lausa erakordselt) asjalikult? Mulle nii väga meeldib sõna võtta ja. Ma ei suuda kohe mitte ühtegi teemat ignoreerida, see on nii raske.

Loodan, et vastasin su küsimustele, püüdsin hästi täpselt vastata.

Kui see sind aitab, siis võid ikka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:16; 17.06 09:55; 17.06 10:59; 18.06 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste kogemusest sul kasu pole inimsuhetes. Kõik on ainulaadsed ju. Tahad öelda, et oled täpselt ühesugune minuga või kellegi teisega? Ei ole ju. Kui keegi on sattunud pervertide otsa, siis see ei tähenda, et sina satud ja see, et teistega pole midagi halba juhtunud, ei tähenda, et sinuga ei või juhtuda.Nii et olulisem kui see, mis teistega juhtunud on, on see, mis sinu endaga juhtunud on. Millised on suhted varem olnud. Kui eelmistest lahkuminekutest õpitud pole, kipub olema järgmine partner samasugune. Hingeliselt ju tõmbame teatud mehi endale ligi. Nii et pigem on küsimus,milliseid mehi sa oled varem ligi tõmmanud ja milliseid tõmbad praegu. Tinderis kohtutakse välimuse pealt või selle pealt kui ilusaid pilte keegi endast suudab teha lasta. Suhe, et püsima jääks, vajab aga hulga enam kui ainult välimus. Kui minu teemaarendus on sapipritsimine, siis võid seda ignoreerida ja mitte vastata. See, et tahad keelata osadel sõnavõtmast, räägib ka suhetest ühte koma teist. Teine isik peab olema selline nagu sina tahad.

Vabandust, aga kas sa oled purjus? Mul on ju konkreetsed küsimused, aga sa räägid hoopis muud juttu.

Ma räägin sinust ja sinu elust ja sellest, et sinuga juhtuvad need sündmused, mis sinuga varasemalt on juhtunud. Teiste kogemus ei ole mingil kujul kasutatav. Kui sa ei saa aru, et see on konkreetne vastus, siis pole ju mõtet küsidagi. Sa ju ise tead vastuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:23; 17.06 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et Tinderit ei tasu väga tõsiset võtta. Inimesed kasutavad seda pigem niisama funnimiseks. Ma tegin esimest korda tinderi omale, kui olin just 18 saanud ehk kolm aastat tagasi ja mina ei leidnud endale kedagi sealt 😀 Ma olen käinud väga paljudel tinderdate’idel, enamustega aint korra, sest ei teki seda kliki, mõnega kohtunud mitmeid kordi ja suhelnud fb/instagramis, aga lõpuks on ikka suhtlus ära vajund. Aga noh võibolla on asi ka lihtsalt minus 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas sa oled purjus? Mul on ju konkreetsed küsimused, aga sa räägid hoopis muud juttu.

Ma ka vabandan, aga kas sa oled ise purjus? Inimene vastas täpselt nii nagu see päriselu on.

Konkreetsed küsimused? Palun: konkreetsed vastused:
– jah need mehed ootavad ja kui ise midagi ei tee, siis jäävadki seisma.
– mõni leiab esimesel kohtamisel, mõni käib 200 korda ja ikka ei midagi.

Said targaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 18:00; 18.06 03:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on teemaalgatajal ju mõistlikud küsimused

Selle kohta oli vist väljend, et üks loll jõuab rohkem küsida, kui 100 tarka vastata.
Kui “sinu meelest” on mõistlikud küsimused, siis vasta ise.
Konkreetselt ja ausalt. Ja proovi kordi elus ka midagi mäletada.

See, et sul nüüd hea uus suhe on, on ikka väga väheusutav.
Inimene, kes oleks armunud ja pilves, ei kahtlusta eluski teist inimest vaimuhaiguses. Sest tal endal on see hetkel peal.
Kui sul pole, eks siis otsi edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 18:00; 18.06 03:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen viimasel ajal endale seal suunaks võtnud ise “Tere” öelda…paar korda on meesterahvas ka ise esimesena teretada jõudnud. Päris mitu korda on see minu öeldud tere ilma vastuseta jäänudki. Seal on ikka päris palju selliseid uinuvaid tegelasi, kes ilmselt niisama seal paremale profiile lükanud ja mätši puhul pole neid aega või tahtmist tegelikult suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et sul nüüd hea uus suhe on, on ikka väga väheusutav.
Inimene, kes oleks armunud ja pilves, ei kahtlusta eluski teist inimest vaimuhaiguses.

Teemaalgataja küsimused on tõesti veidi liiga üldistavad ja kummalised, kuid sellise väite peale turtsatasin kohe naerma. Nii rumal jutt ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt need mehed sebivad samal ajal teiste naistega või on juba kellegi leidnud. Või mõni proovib järgi, aga ei kasuta hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid sellise väite peale turtsatasin kohe naerma.

Kas sa oled seesama, kes aeg ajalt siin klaviatuuri kohvi täis purskab ja arvutiekraanile Pipi mängu teeb? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:50; 17.06 18:00; 18.06 03:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes nood matšid on? Tikumehikesed?

Teemaalgataja arrogantne lõpulause on tõesti tarbetu ja näitab esiteks kulunud fraaside kasutamist (ei armasta uuendusi ega viitsi mõelda) ja teiseks nõuet käituda enda maitse järgi (võimukust). Milline see matš olema peaks, ei kujuta ettegi – ilmselt keegi sussilaadne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes nood matšid on? Tikumehikesed?

Teemaalgataja arrogantne lõpulause on tõesti tarbetu ja näitab esiteks kulunud fraaside kasutamist (ei armasta uuendusi ega viitsi mõelda) ja teiseks nõuet käituda enda maitse järgi (võimukust). Milline see matš olema peaks, ei kujuta ettegi – ilmselt keegi sussilaadne.

Olen teemaalgataja ja tänan erinevate vastuste eest!

Iga Tinderi kasutaja teab, mida tähendab sõna “match”, seega sinu pakutud variandid (sussilaadne, tikumehike, matš) on konteksti välised. Aga üritan mingi pildi luua: õige on siiski sõna “match”, mis tähendab seda, et kui kaks inimest on üksteist paremale viibanud ehk üksteist “laikinud”, tekib sul üldse võimalus hakata suhtlema selle inimesega. Ilma matchi tekkimiseta suhtlemisvõimalus puudub.

Mis puudutab minu viimast lauset, siis selgitan ka seda – võtan perekoolis väga vähe sõna ja siiralt kahju on lugeda teemasid, kus inimene küsib nõu ja erinevate, tihtipeale inetute, konteksti väliste vastustega on teema ära risustatud. Vabandan kõigi kasutajate ees, keda see arrogantne lause riivas, see polnud minu eesmärk.

Kommentaariks ka sellele vastajale, kes ütles, et teiste kogemus ei anna midagi – sellisel juhul ju pole foorumitel üldse mõtet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 09:16; 17.06 09:55; 17.06 10:59; 18.06 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veab siis leiab ka Tinderist mehe või naise.

Mul töökaaslane leidis omale mehe sealt paar aastat tagasi ja on koos praegu ka ning üks teine tuttav abiellub varsti mehega kellega sealt tutvust.

Endal pole veel nii hästi läinud – on küll tekkinud erinevaid tutvusi ja paar lühemat suhet, aga midagi pikemat mitte.

Olen mees, ütlen igaks juhuks. Kui siin kirjutatakse, et kui mehele tere öelda, siis mõned ei vasta ja vahivad seal niisama, siis ka naised on vahel sellised, et kas terest ei tee välja või vastavad üliharva. Teine võimalus – jutt paistab hästi minevat, aga järsku teine enam ei vasta. Ju suhtles mitmega korraga ja leidis kellegi huvitavama?

Muidu soovitan ise aktiivne olla, kui keegi tundub meeldiv siis alusta ise vestlust, või tee vihje kohtumise kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 11:18; 18.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt on Tinderi tõmbamine nagu ööklubisse või kohvikusse minek – sa tõesti ei saa loota, et sul seal kõigiga vestelda õnnestub. Ka need, kes sulle otsa vaatavad ja naeratavad – ehk siis laigivad – ei pruugi sinuga pikemalt vestlema jääda.
Edasi loomulikult, need, kes jäävad pikemalt vestlema, ei pruugi siiski saada sinu eluarmastuseks kõik viimseni.

Võin ise öelda, et tegin ükskord Tinderisse konto, kui olime mehega tülis ja rääkisime lausa lahkuminekust. Sai see konto tehtud suure vihaga, aga kui meelelahutuseks laikima hakkasin, siis hakkas see äkki liiga tõsise üritusena tunduma ja ma jätsin Tinderi sirvimise pooleli. Järgmisel päeval vaatasin, mulle oli kiri. Ülejärgmisel päeval teine kiri teiselt mehelt. Oma mehega õnnestus meil selle aja peale ära leppida. Siis kustutasin rakenduse ära. Ma loodan, et ma tegin seda õigesti ja keegi rohkem mulle ei kirjutanud. Aga võib ka olla, et mu konto jäi ikka tolknema… Muide, mis saab Tinderi kontost, kui lihtsalt rakendus telefonist maha võtta? Igatahes vabandan siinkohal kõigi nende meeste ees, kes kirjutavad ja ei saa vastuseid. See ei ole teie viga, te ju ei tea teise inimese tausta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt on Tinderi tõmbamine nagu ööklubisse või kohvikusse minek – sa tõesti ei saa loota, et sul seal kõigiga vestelda õnnestub. Ka need, kes sulle otsa vaatavad ja naeratavad – ehk siis laigivad – ei pruugi sinuga pikemalt vestlema jääda.

Edasi loomulikult, need, kes jäävad pikemalt vestlema, ei pruugi siiski saada sinu eluarmastuseks kõik viimseni.

Võin ise öelda, et tegin ükskord Tinderisse konto, kui olime mehega tülis ja rääkisime lausa lahkuminekust. Sai see konto tehtud suure vihaga, aga kui meelelahutuseks laikima hakkasin, siis hakkas see äkki liiga tõsise üritusena tunduma ja ma jätsin Tinderi sirvimise pooleli. Järgmisel päeval vaatasin, mulle oli kiri. Ülejärgmisel päeval teine kiri teiselt mehelt. Oma mehega õnnestus meil selle aja peale ära leppida. Siis kustutasin rakenduse ära. Ma loodan, et ma tegin seda õigesti ja keegi rohkem mulle ei kirjutanud. Aga võib ka olla, et mu konto jäi ikka tolknema… Muide, mis saab Tinderi kontost, kui lihtsalt rakendus telefonist maha võtta? Igatahes vabandan siinkohal kõigi nende meeste ees, kes kirjutavad ja ei saa vastuseid. See ei ole teie viga, te ju ei tea teise inimese tausta.

Sel juhul jääb su konto alles sinna. Selle saab ära kustutada Tinderi seest seadete alt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 11:18; 18.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen ka nüüd värske Tinderi kasutaja ja sooviks natuke muljeid nendelt, kes on Tinderist omale kaaslase leidnud või on hetkel otsingutel. Eriti huvitab just nende kogemus, kes on teisel ringil.

Esimene teemadering puudutab matche – nimelt, kui olete matche saanud, kas valdavalt on mehed hakanud ise vestlema või olete pigem ise vestluste alustajad? Mul tekkis suhteliselt kiiresti palju matche, aga vestlema on hakanud umbes kolmandik meestest. Ise ma ühtegi vestlust pole alustanud. Ülejäänud 2/3 on lihtsalt ootel – kas sellised mehed siis ootavad, et naine alustaks vestlust või jäävadki need juhtumid lihtsalt “seisma”?

Teine küsimus on suunatud pigem neile, kes on endale kaaslase leidnud. Kui kaua olite Tinderis olnud ja kui paljudega kohtumas käinud, enne kui selle õige otsa komistasite?

Tänud ette asjalikele vastajatele! ???? (Sapipritsijatel soovitan teemat ignoreerida ja sõna mitte võtta.)

Ma olen pm kõik matchid saanud, keda ise valinud, kuid kogemus on sama- ei hakka need mehed esimesena kirjutama. Mõne rohkem meeldivamale olen ise saatnud “tere”. Vastu tuleb “tere” ja sinna see jutt 99% ka jäänud on. Ise pole ka viitsinud edasi “punnitada”.
Kohati on kogu see värk arusaamatu küll- ei tea, kas koguvad lihtsalt matche – võidab see kellel surres rohkem 🙂

Mul on kombeks ligi tõmmata ühte teatud tüüpi mehi (olen ilmselt ise ka selline, kui matchime). Kohtumas olen ka käinud, aga vähe. Ei julge.
Võtan seda kohta nüüd kui ühte ajaviite nurka, mida hea lehitseda kui näiteks kuskil aega vaja parajaks teha. Enam sellesse nii tõsiselt ei suhtu kui algul. Ja kui midagi satubki ette ja tekib vestlus siis on tore.
Midagi püsivat pole mul sealt kellegagi tekkinud. Pika aja peale kokku olen sealt leidnud tüüpi: üks oli sari petja, üks (minu) raha peal väljas tüüp ja kolmas, kes ei tea, mida ta tahab päeva lõpuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et paljud lihtsalt ei viitsi aktiivselt Tinderis kedagi otsida. Mina kaasaarvatud (mees olen).
Ühel päeval on selleks tuju. Siis näiteks nädalaks-paariks enam tuju ei ole. Tulebki selle aja jooksul mõni match, keegi “enam-vähem”, aga lihtsalt ei viitsi hakata temaga mingit vestlust punnitama.
Et päriselt ka kedagi leida, tuleb ikka väga kõvasti vaeva näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma elukaaslasega tinderis tuttavaks ja kaks sõbrannat veel samamoodi sealt endale elukaaslased leidnud, kellega ühised kodud ja pikemad plaanid.

Mina olin tinderis olnud põhimõtteliselt 2 aastat. Üks suvi vaatasin ringi ja siis jäi pausile. Ja siis eelmisel suvel jälle uuesti, sest vahetasin elukohta ja siis tundus see hea variant uusi tutvusi leida. Kahe kuu jooksul jõudsin deitimas käia kuskil 6-7 noormehega. Neist kaks tundsid sügavamat huvi ja neist omakorda ühe kasuks siis otsustasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vaadanud kuidas Eestis ela ad välistudengid kõiki naisi laigivaf. nad vestlevad ja samal ajal lähevad kôik pildid paremale. ja kui ebameeldiva isikuga mach tuleb, siis tyhistatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yle kahe aasta aktiveerisin jälle konto. Mönus vaheldus sumedatex suveöhtutex suhtled vahetult yhe vöi teisega kes on meelepärane ja machinud eksole. Kui tundub norm tegelane siis deidile, ei viitsi oma aega raisata tyypidele kes on keerulised isiksused vöi midagi neis häirib mis selgub vestluse käigus. Köik mu deidid on olnud väga sympaatsed ja meeldivad mehed, kahjuks säde on tekkinud ainlt yhega aga korduval kohtumisel ei tundunud ikka päris see. Pole mul kuhugi kiiret nii et lappan edasi kuniks enam ei viitsi siis teen pausi. Harva alustan vestlust ise ja yle kolme päeva vaikust kustutan machi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Teema Tinderi kasutajatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.