Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teemaade kututamine autori poolt – ettepanek foorumi haldajatele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Teemaade kututamine autori poolt – ettepanek foorumi haldajatele

Postitas:

Õhtust kõigile. Elasin täna kaasa valge pulmamineku kleidi teemale ja minumeelest anti seal väga head nõu just minusugustele noortele ja tekkis diskussioon, aga nagu viimasel ajal tihti juhtub, ütlesid teemaalgataja närvid üles ja ta kustutas teema. Ma ei tea, miks? Kas osad inimesed kardavad teemas konflikte või on nende teemapüstitusele antud miinused määravaks või ma ei mõista, milles asi? Igaljuhul hästi tüütu on kui kirjutad midagi ja elad kaasa ja siis teema kustutatakse. Foorum kaotab mõttekuse kui enam mingi asja üle elavat arutelu ei saa tekkida, sest kellelegi on antud vastused ebasobivad. Võiks olla ikka nagu päriselt internetis, et iga sõna eest vastutad ja mis korra trükitud, see jääb. Ehk siis vastutaksid bänniga ebasobivalt käituvad Käod, mitte kõik teised. Vanemate olijate kirjutatu põhjal saan aru, et vanasti oli nii, et kui teemasse oli vastatud, siis teemat enam kustutada ei saanud. Kas ei oleks võimalik seda uuesti rakendada, et kustutada saaks ainult enda kommentaare, mitte tervet teemat? Olen ma ainuke, kes nii mõtleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahui seal vahet on, eriti mingi valgekleidi teemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli igati huvitav arutelu, seda näitas ka suur kommentaaride hulk (pole oluline, kui siin keegi ropendades väidab, et suva sellest). Teema kadumisest/kustutamisest on kahju. Foorum kaotab tõesti mõtte, kui kustutatakse ka sisukad teemad, kus ei lahmita, solvata ega sildistata. No eks natuke võibolla tehti ka seal seda, kuid keskmisest ikka selgelt vähem. Lõpuks pole tõesti enam mõtet kommenteerida ega isegi perekooli lehte avada, kui nii edasi läheb. Kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perejuttudes on WTF-hetki käsitlevas teemas see postitus (kopitud allpool). Ja täiesti tuimalt kustutatakse ära sellele postitatud vastused, mis väljendavad seisukohta, et kui mees ütleb, et tal ei ole isaks saamise vastu midagi, tähendab, et naine võib päevapealt tabletid ära jätta. Ilmselt see postitaja ise ei saa kustutada, aga miks moderaatorid seda teevad. Ükski vastus pole sõimav vms olnud.

Postitus siis selline:
Küsisin kunagi tolleaegselt elukaaslaselt, on tal midagi isaks saamise vastu (olime sel teemal varemgi rääkinud, aga konkreetselt mitte). Pärast pikka ja sügavat vaikust (millele ma tol hetkel suuremat tähendust ei omistanud – hea ju, kui inimene nii tõsise küsimuse hoolikalt läbi mõtleb) vastas ta “ei”. No väga tore, jätsin tabletid ära ja… kui härra kuu aega hiljem selle avastas, sõimas ta mu läbi, et ma üritan teda salaja isaks teha ja et ma olevat tegelikult ju saanud aru küll, et tema “ei” tähendas hoopis “jah” (ehk et tüüp oli jõudnud enne vastamist ära unustada, mida ma talt küsisin, aga see oli otse loomulikult minu süü, et ma seda ära ei tabanud). Õnneks polnud ma rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli igati sisukas arutelu ja selle kadumisest/kustutamisest on väga kahju. Foorum kaotab tõesti mõtte, kui kustutatakse ka sisukad teemad, kus ei lahmita, solvata ega sildistata. No eks natuke võibolla tehti ka seal seda, kuid keskmisest ikka selgelt vähem. Lõpuks pole tõesti enam mõtet kommenteerida ega isegi perekooli lehte avada, kui nii edasi läheb. Kurb.

Konkreetselt selles teemas sildistati ja solvati ikka päris kõvasti. Sõnad juhm, tibi, mats, rumal jne. olid suhteliselt läbivad sõnad selles teemas. Kusjuures mitte neutraalselt öeldud, vaid just nimelt anti hinnanguid nende kohta, kes ei tundnud pulmaetiketti. Paar inimest muutusid seal isegi agressiivseks ja läksid sildistamisega eriti hoogu, mu arvates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu seisukoht on, et teema algatajal PEAB olema võimalus oma teema kustutada. See on siiski perefoorum, kuhu tehakse teinekord teemasid kassiahastuse hetkel. Selle rooumi missiooniks on olla ventiiliks hädas inimestele, kellel on vaja oma mure välja elada. Järgmisel päeval teemat lugedes ei tundu asi enam sugugi selline, võib olla isegi tundub, et sai murest liiga äratuntavalt räägitud, lihtsalt on häbi oma mõttekäigu pärast või mida iganes. Inimene peab saama oma teema kustutada.
Teine nüanss on, et kui mina teen teema selleks, et inimesed mingeid positiivseid mälestusi või mõtteid vahetaks, kuid sinna ronib mingi idioot ja hakkab õiendama, siis ma tahan õigust seda idiooti kontrollida ja ta eemaldada minu positiivsest teemast. Kuna läbi modede selle asja ajamine on väga keeruline, siis ongi ainus võimalus mul oma teema kustutada. Nimetage pealegi mind nõrganärviliseks, võib olla ma olengi see ja, ole aus, see foorum siin ongi minusugustele mõeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas teemat kustutada saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teemaade kututamine autori poolt – ettepanek foorumi haldajatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.