Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teemade kadumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Teemade kadumine

Postitas:

“Pulsi” teemat otsisin. Oli pikk ja huvitav arutelu. Miks oli vaja see kustutada? Kui oli mõni sobimatu postitus hulgas, oleks vast piisanud selle kustutamisest?
Minu meelest on see inetu teemas sõnavõtjate ja lugejate suhtes, kui suurt vastukaja leidnud teema lihtsalt kustutatakse.

+10
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 21:35; 08.08 21:56; 08.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd hobinurgas.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmivaatamine ei ole ajaviide? Hea, et veel tööks ei määratud.

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 21:54; 10.08 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma peaks küll telekavaatamist pigem ajaviiteks kui hobiks.

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 21:35; 08.08 21:56; 08.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõni teema on ajaviitest kadunud, siis tasub jah teistesse alateemadesse piiluda, äkki on ümber tõstetud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, äkki on tervis hoopis…

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 21:35; 08.08 21:56; 08.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates on ülimalt tobe, et telesaadete arutelud hobinurka tõstetakse.
tegemist EI OLE hobiga ju! kellegi hobi ei ole ilmselt TV vaatamine.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu see teemade mujale tõstmine on tobe – teistes alafoorumites praktiliselt igasugune liikumine puudub. Tõsta teema sinna tähendab see teema kinni panna.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu see teemade mujale tõstmine on tobe – teistes alafoorumites praktiliselt igasugune liikumine puudub. Tõsta teema sinna tähendab see teema kinni panna.

Jah, isegi see ei mõju kui kirjutada teemasse modele palve teemat mitte tõsta. Või siis tõsteti justnimelt selle pärast sest teised, märksa vähem ajaviitejuttudesse sobivad teemad jäid tõstmata.
Ajaviitejutud peaks aga olema koht kuhu teemaalgataja võib mistahes teema postitada ilma, et seda mujale lohistataks.
Minul on teemade minema kantimise tõttu vastused saamata jäänud sest ma ei lähe foorumit pidi kammima, kus vaikses nurgakeses see teema nüüd istub. Millalgi korra otsisin, täiesti ebaloogilises kohas oli, kuhu see teema üldse ei sobinud.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 17:58; 13.08 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just üllatusin, et teema selle kohta, et mida inimesed restoranis tellivad, on tõstetud kodunurka.
Mida p*set?
Kust otsast see koduteema on? Väljas söömine on ju 100% mitte koduteema.

Ja ühtlasi on samasse alafoorumisse topitud ka võõrkeeleõppe teema.

Lolliks on need moderaatorid läinud või? Liiga palju vaba aega ja siis otsitakse endale tegevust?

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 18:50; 09.08 19:27; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates on ülimalt tobe, et telesaadete arutelud hobinurka tõstetakse.
tegemist EI OLE hobiga ju! kellegi hobi ei ole ilmselt TV vaatamine.

Telekavaatamine on puhtakujuline hobi. Ok, on paar erandit. Kui sa vaatad Aktuaalset kaamerat, siis võibolla pole hobi, kuid kui vahid mingit Pulssi, siis on küll hobi.

+2
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 18:55; 09.08 19:10; 09.08 19:29; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just üllatusin, et teema selle kohta, et mida inimesed restoranis tellivad, on tõstetud kodunurka.
Mida p*set?

Seda p..set, et see ju ongi hobi, kui uurida, mida teised inimesed omale restos tellivad. ???

Normaalne teab ise, mida ta tellib ja teiste statistikaga ei tegele.
Seega -kõik ok.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 18:57; 09.08 19:33; 09.08 19:58; 10.08 16:35; 18.08 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toiduteemadel rääkimine ja kirjutamine on puhtakujuline hobi.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 18:55; 09.08 19:10; 09.08 19:29; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, isegi see ei mõju kui kirjutada teemasse modele palve teemat mitte tõsta.

Teemaalgataja saab ise ju teema tegelikult tagasi tõsta 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 19:10; 09.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just üllatusin, et teema selle kohta, et mida inimesed restoranis tellivad, on tõstetud kodunurka.

Mida p*set?

Seda p..set, et see ju ongi hobi, kui uurida, mida teised inimesed omale restos tellivad. ???

Normaalne teab ise, mida ta tellib ja teiste statistikaga ei tegele.

Seega -kõik ok.

See ei olnud mitte hobinurgas vaid KODU foorumis. Väljas söömine ei saa olla KODU teema.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 18:50; 09.08 19:27; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljas söömine ei saa olla KODU teema.

Saab ikka. Kui sa sööd väljas, siis järelikult sa ei söö kodus või sööd kodus poole vähem.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 18:55; 09.08 19:10; 09.08 19:29; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei olnud mitte hobinurgas vaid KODU foorumis. Väljas söömine ei saa olla KODU teema.

No neil on see loogika vist, et kui petmised ja lahutused käivad pereelu alla, siis väljas söömised on kodu all 😀 Et nagu vastandid.
Ma olen nii uhke oma demagoogiande üle …

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 19:10; 09.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei olnud mitte hobinurgas vaid KODU foorumis. Väljas söömine ei saa olla KODU teema.

Ok, minu viga.

Aga soovitan sulle restosse minna ja kõrvad kikkis istuda.
Siis saad ju samuti teada, mida teised tellivad ja saad oma uudishimu rahuldatud. Kui see sul just nii põletav on.

P.S: Veel varem nipp: küsid ettekandjatelt, mida täna veel telliti.
Samal ajal, kui ta räägib, teed märkmeid. (ülipõnev ju)
Siis lähed koju ja teed pk uue teema.

Sellest, mida teada said. Teisetel samasugusetel kah hea kuulata ja pärast omavahel klatšida.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 18:57; 09.08 19:33; 09.08 19:58; 10.08 16:35; 18.08 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei olnud mitte hobinurgas vaid KODU foorumis. Väljas söömine ei saa olla KODU teema.

Ok, minu viga.

Aga soovitan sulle restosse minna ja kõrvad kikkis istuda.

Siis saad ju samuti teada, mida teised tellivad ja saad oma uudishimu rahuldatud. Kui see sul just nii põletav on.

P.S: Veel varem nipp: küsid ettekandjatelt, mida täna veel telliti.

Samal ajal, kui ta räägib, teed märkmeid. (ülipõnev ju)

Siis lähed koju ja teed pk uue teema.

Sellest, mida teada said. Teisetel samasugusetel kah hea kuulata ja pärast omavahel klatšida.

Ega mina seda teemat ei teinud. Ma plle sinna isegi vastanud. Ma lihtsalt avaldasin imestust selle üle, et ma ei saa aru, mis loogikaga neid teemasid tõstetakse.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 18:50; 09.08 19:27; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No neil on see loogika vist, et kui petmised ja lahutused käivad pereelu alla

Petmised ja lahutused ongi kaasaegne pereelu. Vanal heal keskajal oli tegemist vastanditega. Naine kuulus mehele, abielu sõlmiti kogu eluks.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 18:55; 09.08 19:10; 09.08 19:29; 09.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt avaldasin imestust selle üle, et ma ei saa aru, mis loogikaga neid teemasid tõstetakse.

Ole nüüd hea ja ära nüüd rohkem imesta.

Ja kui tõsisemalt rääkidagi, siis on absoluutselt kõigile tähelepanelikele juba ammu selge, et teemasid tõstetakse siia sinna täiesti loogikavabalt.

Kord on teema kuhugi ära tõstetud, siis tuleb teine, omastarust jälle mingi mode ja tõstab kas tagasi või siis hoopis kolmandasse kohta.

Loogika puudub.
See ongi perekooli loogika. Pole ju keeruline aru saada?

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 18:57; 09.08 19:33; 09.08 19:58; 10.08 16:35; 18.08 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teemade tõstmine on ebamugav ka neile, kes teemat ei teinud. Just avasin ajaviitejuttudes teema, kommenteerisin ja avastasin siis end ühtäkki iluteemast. Miks ma pean (minu jaoks) ebameeldivalt klõpsima, et tagasi ajaviitejuttudesse minna. Ma ei käi teistes teemades ja mode lihtsalt topib mind keset kommentaaride lugemist sinna. Päris tigedals sain!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telekavaatamine on puhtakujuline hobi.

Aga mitte ajaviide?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu see teemade mujale tõstmine on tobe – teistes alafoorumites praktiliselt igasugune liikumine puudub. Tõsta teema sinna tähendab see teema kinni panna.

Ja see on kelle viga, modede või? Kus viga näed laita, seal tule ja liigu neis teistes teemades siis ka, mitte ära vingu, et tahaksin küll hobidega seotud teemasid alustada/kommenteerida/lugeda, aga mitte hobinurga foorumit avada.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole nüüd hea ja ära nüüd rohkem imesta.

Ja kui tõsisemalt rääkidagi, siis on absoluutselt kõigile tähelepanelikele juba ammu selge, et teemasid tõstetakse siia sinna täiesti loogikavabalt.

Kord on teema kuhugi ära tõstetud, siis tuleb teine, omastarust jälle mingi mode ja tõstab kas tagasi või siis hoopis kolmandasse kohta.

Loogika puudub.
See ongi perekooli loogika. Pole ju keeruline aru saada?

Ju loodavad sellise jupsimisega rohkem klikke saada, et seda jubedat reklaami (mida keegi ei näe/vaata) müüa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 21:54; 10.08 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju loodavad sellise jupsimisega rohkem klikke saada, et reklaami (mida keegi ei näe/vaata) müüa.

Pole välistatud.

Noh, siis oleks see isegi vast ok, sest ega need foorumid kah ju tasuta püsti ei seisa ja keegi peab selle eest siin midagi ikkagi maksma.

Mis need tulud-kulud olla võivad, muidugi pole õrna aimugi.

……….

Ja “kadunud teemade” kägudele üks väike kasulik vihje ka
– üleval sinu nime kõrval on väike nooleke, millelevajutade avaneb rippmenüü
– sealt valid: minu kommentaarid
-Ja siis juba näed KÕIKI oma kommenteeritud teemasid aegade algusest peale. Ja näed ka seda, kus nad on ja et midagi pole kadunud.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 18:57; 09.08 19:33; 09.08 19:58; 10.08 16:35; 18.08 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemade tõstja hobiks on tv vaatamine. ????????????????????????????????????
Vot see räägib juba enda eest.
See näitab vaimst taset. Oi ma saan nüüd oma postkasti kirja, et ma olen kirjutanud halvustava kommentaari, mis rikub mingeid pk reegleid. Aga no tõesti, hobi… ime, et veel pereelu või tervise alla ei käiks.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jumal tänatud, et ometi on hakatud teemasid õigetesse alafoorumutesse tõstma! Nii nõme, kui siin kõik koos on ja mitte midagi üles ei leia.

Aitäh, moded!

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 08:16; 13.08 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemade tõstja hobiks on tv vaatamine. ????????????????????????????????????

Vot see räägib juba enda eest.

See näitab vaimst taset. Oi ma saan nüüd oma postkasti kirja, et ma olen kirjutanud halvustava kommentaari, mis rikub mingeid pk reegleid. Aga no tõesti, hobi… ime, et veel pereelu või tervise alla ei käiks.

Igavlevale korteriinimesele ongi telekas hobi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 08:16; 13.08 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte midagi üles ei leia.

Kes selles süüdi on, et sina saamatu oled?
Selle pärast nüüd küll teiste teemasid tõstma ei pea!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 17:58; 13.08 08:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teemade kadumine