Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teemade lagastajad.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Teemade lagastajad.

Postitas:

Täiesti kohutav milliseid lugemisoskuseta inimesi siin foorumis liigub. Loetakse teemat, ei suudeta aru saada ja kogu teema lagastatakse ära. Kui kasutada “Teata ebasobivast” nuppu, siis ei juhtu midagi. Rumalaid, laimavaid ja lahmivaid postitusi ei kustuta ei kasutajad ise ega moderaatorid. Teemade lagastajaid ei blokeerita siit foorumist, nende lagastavale tegevusele ei paista mingit reaktsiooni järgnevat. Lihtsalt lastakse rumalatel ja teemast mitte aru saanud inimestel lollusi postitada. Kas tõesti ei ole võimalik selliste kasutajatega mitte midagi ette võtta?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 18:42; 29.08 00:06; 30.08 01:32;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No too mõni näide ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No too mõni näide ka.

Ta ei oska ju.

Ta tahtis lihtsalt iniseda.
Kui oleks tõsine probleem olnud, oleks ta loomulikult ka näiteid toonud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutajatingimustesse võiks olla mingi punkt kus oleks selgelt keelatud teemavälised, ebakonstruktiivse sisuga kommentaarid ja teemavälised vaidlused kus sageli üksteisele nähvatakse või kasutatakse räuskavat või muul moel lugupidamatut/ebaviisakat suhtlusstiili/-tooni.

Üks näide teemavälisest ja ebakonstruktiivse sisuga ning ebaviisaka suhtlusstiiliga kommentaarist on järgmine:

Ta ei oska ju.

Ta tahtis lihtsalt iniseda.

Kui oleks tõsine probleem olnud, oleks ta loomulikult ka näiteid toonud.

Kui ma teen teema ja tahan inimeste käest midagi uurida siis ma ootan sisukaid kommentaare inimestelt kes on teemaga kokku puutunud ja kellel on midagi kirjutada. Hetkel meenub mulle üks konkreetne teema mis kaaperdati täielikult perekooli trollide poolt. Postitati rumal-kriitilisi arvamusi ning ega siis tasunudki enam loota, et keegi seda kõike lugeda viitsib ja midagi asjalikku postitab. Teavitasin sellest ka kommentaatoreid aga mitte keegi neist ei kustutanud oma rumalaid kommentaare. Teavitasin ka moderaatorit kuid sellestki ei olnud kasu. Lõpuks kustutasin oma teema ära lihtsalt.

Miks on vaja minna oma halba tuju kellegi teise teemasse välja elama minna oma rumalate kommentaaride näol? Väga vastik harjumus osadel inimestel siin.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 18:42; 29.08 00:06; 30.08 01:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutajatingimustesse võiks olla mingi punkt kus oleks selgelt keelatud teemavälised, ebakonstruktiivse sisuga kommentaarid ja teemavälised vaidlused kus sageli üksteisele nähvatakse või kasutatakse räuskavat või muul moel lugupidamatut/ebaviisakat suhtlusstiili/-tooni.

Üks näide teemavälisest ja ebakonstruktiivse sisuga ning ebaviisaka suhtlusstiiliga kommentaarist on järgmine:

Ta ei oska ju.

Ta tahtis lihtsalt iniseda.

Kui oleks tõsine probleem olnud, oleks ta loomulikult ka näiteid toonud.

Kui ma teen teema ja tahan inimeste käest midagi uurida siis ma ootan sisukaid kommentaare inimestelt kes on teemaga kokku puutunud ja kellel on midagi kirjutada. Hetkel meenub mulle üks konkreetne teema mis kaaperdati täielikult perekooli trollide poolt. Postitati rumal-kriitilisi arvamusi ning ega siis tasunudki enam loota, et keegi seda kõike lugeda viitsib ja midagi asjalikku postitab. Teavitasin sellest ka kommentaatoreid aga mitte keegi neist ei kustutanud oma rumalaid kommentaare. Teavitasin ka moderaatorit kuid sellestki ei olnud kasu. Lõpuks kustutasin oma teema ära lihtsalt.

Miks on vaja minna oma halba tuju kellegi teise teemasse välja elama minna oma rumalate kommentaaride näol? Väga vastik harjumus osadel inimestel siin.

Kasutajatingimustesse võiks olla mingi punkt kus oleks selgelt keelatud teemavälised, ebakonstruktiivse sisuga kommentaarid ja teemavälised vaidlused kus sageli üksteisele nähvatakse või kasutatakse räuskavat või muul moel lugupidamatut/ebaviisakat suhtlusstiili/-tooni.

Üks näide teemavälisest ja ebakonstruktiivse sisuga ning ebaviisaka suhtlusstiiliga kommentaarist on järgmine:

Ta ei oska ju.

Ta tahtis lihtsalt iniseda.

Kui oleks tõsine probleem olnud, oleks ta loomulikult ka näiteid toonud.

Kui ma teen teema ja tahan inimeste käest midagi uurida siis ma ootan sisukaid kommentaare inimestelt kes on teemaga kokku puutunud ja kellel on midagi kirjutada. Hetkel meenub mulle üks konkreetne teema mis kaaperdati täielikult perekooli trollide poolt. Postitati rumal-kriitilisi arvamusi ning ega siis tasunudki enam loota, et keegi seda kõike lugeda viitsib ja midagi asjalikku postitab. Teavitasin sellest ka kommentaatoreid aga mitte keegi neist ei kustutanud oma rumalaid kommentaare. Teavitasin ka moderaatorit kuid sellestki ei olnud kasu. Lõpuks kustutasin oma teema ära lihtsalt.

Miks on vaja minna oma halba tuju kellegi teise teemasse välja elama minna oma rumalate kommentaaride näol? Väga vastik harjumus osadel inimestel siin.

Kuidas sa teavitasid kommijaid? Häkkisid perekooli portaali ja said e-kirja aadressid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa teavitasid kommijaid? Häkkisid perekooli portaali ja said e-kirja aadressid?

Mingi suvalise lagastaja pärast ei viitsi keegi siin häkkima hakata. “Teavita ebasobivast” all oli variant “Muu” ja lisalahtrisse sai kirjutada täpsemalt, et mis. Seda varianti sai siis mõned korrad kasutatud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 18:42; 29.08 00:06; 30.08 01:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Teemade lagastajad.