Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teemaks puhkus. Kas saan õigesti aru?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Teemaks puhkus. Kas saan õigesti aru?

Postitas:

On see nii, et kui mul on eelmise aasta teisest poolest puhkus välja võtmata ja ma ei võta seda välja selle aasta esimeses pooles, siis see puhkus kaob ära? Hiljem ei saa seda enam välja võtta? Aga kui tööandja ütleb, et ta ei anna selle aasta esimeses pooles mulle puhkust? Siis see kaobki õhku ja mingit puhkusetasu ei ole ega tule ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole nii, ei pea aasta esimeses pooles välja võtma ja midagi ära ei kao.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh tore. Mul jäi 2011 puhkamata 14 päeva ning 2012 28 päeva. Nagu aru saan, siis see 14 on jäädavalt läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, mida te kardate seadusi lugeda?
On nagu kindlam siin kanade vastuseid oodata?

Seaduses on kirjas, et puhkus aegub järgmise aasta jooksul, mitte poolaasta jooksul.[/tsitaat]

Täpselt nii. Kuna sa 2012 aastal 2011 aasta puhkust ära ei kasutanud ja nagu ma aru saan, siis on puhkamata ka 2012 aasta puhkus, siis oled oma 2011 aasta 14 päevast ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Einoh tore. Mul jäi 2011 puhkamata 14 päeva ning 2012 28 päeva. Nagu aru saan, siis see 14 on jäädavalt läinud?[/tsitaat]
see 14 on läinud jah, nii puhkuse kui rahana (nt lahkumisel)
sel aastal pead puhkama vähemalt 28 päeva (eelmise aasta puhkuse), muidu oled sellest ka ilma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teemaks puhkus. Kas saan õigesti aru?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.