Esileht Pereelu ja suhted teeme pereelu küsitluse

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: teeme pereelu küsitluse

Postitas:

1. Kas olete õnnelikus suhtes? Palun hinnake 10 palli süsteemis, kümme on parim ja üks madalaim.
2. Kui eelmine vastus on pigem negatiivne, miks olete edasi selles suhtes?
3. Mis teid suhtes õnnelikuks teeb?
4. Mis õnnetuks?
5. Üks asi, mida peaksite ise parandama paarisuhte paremaks muutmiseks?
6. Üks asi, mida teie partner muutma peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Õnnelik – kuskil 8-9
2. –
3. Õnnelikuks teeb meie ühine kodu, kohe sündiv laps. See et oleme teineteisel olemas ja armastame teineteist.
4. Natuke õnnetuks teeb see kui mees palju joob mis vahest harva juhtub ja see, et mehel hetkel tööd pole, ehk raha puudus.
5. Ise võiksin olla abielus parem naine, enda eest rohkem hoolitseda et mehel oleks ilusam vaadata.
6. Mees võiks tööle saada ja/või harvemini juua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 8 – Õnnelik
2. —
3. Teineteise arusaam poole sõna peal, laps, ühised huvid ja töö.
4. Mehe ja minu armukadedus teineteise vastu
5. Laiskusest pean üle saama.
6. Elukaaslane – lõpetada välja mõtlema asju, mida pole olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 5
2. Ühine kodu ja ühised lapsed. Elame väljaspool Eestit ning tahame teineteisele toeks olla olgu mis on meie suhtes.
3. Ma leian, et õnn on peidus igas inimeses endas, ega sõltu välistest oludest. Et see ka toimib, see teebki õnnelikuks. Pea iga päev on rõõmus.
4. Mehe joomine ja vastutustundetus.
5. Mehega olema hea ja armastav ning pakkuma talle vinget voodielu vaatamata tema joomarlusele.
6. Peaks vähem jooma, juhiload tegema. Üleüldse võiks ta midagi teha, mitte lihtsalt arvutis passida oma pudeliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei viitsi sedasi küsimustele vastata.totter mu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 9,5 (alati on arenguruumi, ei saa 10 panna)
2. –
3. Lähedus, hoolimine ja armastus on hea tunda, kuidas teisel inimesel on sügavad tunded sinu vastu.
4. Tülid
5. –
6. –

Me ei pea kumbki midagi hetkeseisuga muutma, muutuste faas oli vast 1-2 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

1. Kas olete õnnelikus suhtes? Palun hinnake 10 palli süsteemis, kümme on parim ja üks madalaim.
2. Kui eelmine vastus on pigem negatiivne, miks olete edasi selles suhtes?
3. Mis teid suhtes õnnelikuks teeb?
4. Mis õnnetuks?
5. Üks asi, mida peaksite ise parandama paarisuhte paremaks muutmiseks?
6. Üks asi, mida teie partner muutma peaks?[/tsitaat]

1) 6 10st.
2) 6 vist ei ole veel negatiivne, aga ega suhted väga korras ka ei ole. Iga pisiasja pärast tekitab ta suure tüli. Aga nii hull veel ei ole, et lahku läheksin…
3) See, et saan olla koos armastatud mehega.
4) Peaksin üritama olla mõistvam- ootan ja loodan mehelt hellitusi, ilusaid sõnu jne, aga nagu mees ütles ”mehed ei ole mingid eided, et ninnu-nännutavad”.
5) Ilmselt peaksime veelkord maha istuma ja rääkima oma suud puhtaks ja südamelt ära asjad! Või siis minema paari nõustamisse. Oleme seda rääkimise asja juba paar korda teinud, aga mehega rääkida on sama mis seinaga, noogutab kaasa ja jaa-jaatab, aga viie minuti pärast ei mäleta millest jutt oli.
6) Mees võiks mind ka vahel mõista, aidata natuke kodutöödes, tarbida vähem alkoholi ja minuga igapäevaselt arvestada. Näiteks poes käies või enne paaripäevasele üritusele minnes mulle öelda paar päeva ette, et teaksin, et temaga ei saa arvestada nendel päevadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

1. Kas olete õnnelikus suhtes? Palun hinnake 10 palli süsteemis, kümme on parim ja üks madalaim.
2. Kui eelmine vastus on pigem negatiivne, miks olete edasi selles suhtes?
3. Mis teid suhtes õnnelikuks teeb?
4. Mis õnnetuks?u
5. Üks asi, mida peaksite ise parandama paarisuhte paremaks muutmiseks?
6. Üks asi, mida teie partner muutma peaks?[/tsitaat]

1. Minu abikaasa ja lapsed on parim, keda elus tahta. Olen õnnelikus suhtes, isegi väga ja 10 punkti.
2.
3. Austus, tähelepanelikkus, õrnus, märkamine, mõistmine, hoolimine, armastus, kirg, lugupidamine, jne. jne.
4. Olen rahul sellega, mis mul on.
5. Arvan, et meie suhe ei vaja mitte mingit moodi parandamist. Kui, siis peaksin ehk olema tolerantsem tema hobi suhtes, hobi selline, mis hooajal nõuab tihtilugu abikaasa ära olemist igal nädalavahetusel (üldjuhul pühapäeviti) ja tihtilugu ka mõne argipäeva õhtupoolikul. Siis ma väga igatsen tema järele.
6. Mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Paneks 10, aga kuna üks asi ikka vahel kurvastab, siis pigem 9.
2.
3. Armastus ja austus teineteise vastu.
4. Õnnetuks teeb see, et mehe töö tõttu viibib ta kuu neljast nädalast 3 Soomes.
5. Perega ära Soome kolima.
6. Midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted teeme pereelu küsitluse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.