Esileht Kodunurk Teen 1.x elus pÀrmitaigent

NĂ€itan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Teen 1.x elus pÀrmitaigent

Postitas:
KĂ€gu

Palun teadjamate abi. 🙂
Kui on retseptis selline lause:\” Sega kĂ€esoe piim, pĂ€rm, sool, …\” jne, kas ma pean nt hommikul pĂ€rmi ja piima kĂŒlmikust vĂ€lja vĂ”tma, kui soovin pealelĂ”unat kohupiimakorpe tegema hakata? Ja kui kiiresti peab taigen kerkima hakkama?
Ei ole julenud siiamaani teha pĂ€rmitaignakĂŒpsetisi, kuna pelgan pĂ€rmiga mĂ€ssamist.
Suured tĂ€nud, kui keegi vastab mulle! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

RE: Teen 1.x elus pÀrmitaigent

Piim ei tohi olla kĂŒlm, aga mĂ”istlik oleks piima enne taina tegemist soojendada, mitte teda juba hommikul kĂŒlmkapist sooja tĂ”sta. See kĂ€esoe kehtib piima kohta, mitte pĂ€rmi kohta. PĂ€rmitainas kerkib juba tunniga ĂŒsna piisavalt, aga mida kauem seda uhkem.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Loodan, et teemaalgataja ei pahanda, et teemat Ă€ra kasutan. Mul oleks selline kĂŒsimus, et kas pĂ€rmitaigna tegemiseks ja kerkimiseks on liiga kĂŒlm, kui meil on köögis 17-18 kraadi?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]KĂ€gu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loodan, et teemaalgataja ei pahanda, et teemat Ă€ra kasutan. Mul oleks selline kĂŒsimus, et kas pĂ€rmitaigna tegemiseks ja kerkimiseks on liiga kĂŒlm, kui meil on köögis 17-18 kraadi?[/tsitaat]
kui teed kĂ€esooja piimaga (see on siis ca 37C), siis kerkib kĂŒll. vĂ”id ju kuskile sooja kohta kerkima panna, nĂ€iteks vannitoa pĂ”randale, kui on pĂ”randakĂŒte vĂ”i radika peale.

Please wait...
Postitas:
Imelik

On veel pĂ€rmitaina retsept, mille jĂ€rgi tainast kergitatakse kĂŒlmkapis. Ise ei ole sellisel viisil teinud aga mu ema teeb.

http://kardemon.blogspot.com/2010/04/kulmkapi-parmitaigen.html

See oli siis sellele, kes kirjutas, et toas kĂŒlm.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

http://k2trinkokkab.blogspot.com/2010/11/parmesani-singi-parg-kontorisunnipaeva.html

Please wait...
Postitas:
Repi

PĂ€rm ja sool ei pea kĂ€esoojad olema, ainult piim. Piima vĂ”id lasta mikrouunis vĂ”i pliidil natuke leigeks. Hommikul kĂŒlmikust vĂ€lja hapnema vĂ”tta pole vaja.
Ükskord on ikka esimene kord, ole tubli!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Annan siis teada ka, et korbid tulid ĂŒlimaitsvad, lapsed vitsutavad kahe suu poolega. 😀
Tainas ei tahtnud kĂŒll vannitoa pĂ”rnadal kerkima hakata, panin siis radika peale ja kerkis ilusti kahekordseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
IrenaK

Ma olen ikka eriti lohe kokkaja. PĂ€rmitainast tehes panen piima ja vett pooleks, kĂ”igepealt pool kogusest kĂŒlma piima ja siis kraanist kuuma vett peale:).
Ja kergitan paariks minutiks tööle pandud ahjus.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mida kauem, seda parem – ei kehti pĂ€ris. Taigen vĂ”ib ka ĂŒle kerkida ehk otsapidi hapnema minna.

\”KĂ€esooja\” pean isiklikult ikka vĂ€lja mÔÔtma, sest mina isiklikult suudan ilma teha kas liiga leige (taigen ei hakka siis kerkima) vĂ”i kuuma vedeliku 8tapab pĂ€rmseened).

KĂŒlmkapivarianti olen ka teinud, vĂ€ga maitsev saab.

Please wait...
NĂ€itan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Kodunurk Teen 1.x elus pÀrmitaigent

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.