Esileht Kodunurk Teen 1.x elus pärmitaigent

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Teen 1.x elus pärmitaigent

Postitas:
Kägu

Palun teadjamate abi. ūüôā
Kui on retseptis selline lause:\” Sega k√§esoe piim, p√§rm, sool, …\” jne, kas ma pean nt hommikul p√§rmi ja piima k√ľlmikust v√§lja v√Ķtma, kui soovin pealel√Ķunat kohupiimakorpe tegema hakata? Ja kui kiiresti peab taigen kerkima hakkama?
Ei ole julenud siiamaani teha p√§rmitaignak√ľpsetisi, kuna pelgan p√§rmiga m√§ssamist.
Suured t√§nud, kui keegi vastab mulle! ūüôā

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Teen 1.x elus pärmitaigent

Piim ei tohi olla k√ľlm, aga m√Ķistlik oleks piima enne taina tegemist soojendada, mitte teda juba hommikul k√ľlmkapist sooja t√Ķsta. See k√§esoe kehtib piima kohta, mitte p√§rmi kohta. P√§rmitainas kerkib juba tunniga √ľsna piisavalt, aga mida kauem seda uhkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et teemaalgataja ei pahanda, et teemat √§ra kasutan. Mul oleks selline k√ľsimus, et kas p√§rmitaigna tegemiseks ja kerkimiseks on liiga k√ľlm, kui meil on k√∂√∂gis 17-18 kraadi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loodan, et teemaalgataja ei pahanda, et teemat √§ra kasutan. Mul oleks selline k√ľsimus, et kas p√§rmitaigna tegemiseks ja kerkimiseks on liiga k√ľlm, kui meil on k√∂√∂gis 17-18 kraadi?[/tsitaat]
kui teed k√§esooja piimaga (see on siis ca 37C), siis kerkib k√ľll. v√Ķid ju kuskile sooja kohta kerkima panna, n√§iteks vannitoa p√Ķrandale, kui on p√Ķrandak√ľte v√Ķi radika peale.

Please wait...
Postitas:
Imelik

On veel p√§rmitaina retsept, mille j√§rgi tainast kergitatakse k√ľlmkapis. Ise ei ole sellisel viisil teinud aga mu ema teeb.

http://kardemon.blogspot.com/2010/04/kulmkapi-parmitaigen.html

See oli siis sellele, kes kirjutas, et toas k√ľlm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://k2trinkokkab.blogspot.com/2010/11/parmesani-singi-parg-kontorisunnipaeva.html

Please wait...
Postitas:
Repi

P√§rm ja sool ei pea k√§esoojad olema, ainult piim. Piima v√Ķid lasta mikrouunis v√Ķi pliidil natuke leigeks. Hommikul k√ľlmikust v√§lja hapnema v√Ķtta pole vaja.
√úkskord on ikka esimene kord, ole tubli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Annan siis teada ka, et korbid tulid √ľlimaitsvad, lapsed vitsutavad kahe suu poolega. ūüėÄ
Tainas ei tahtnud k√ľll vannitoa p√Ķrnadal kerkima hakata, panin siis radika peale ja kerkis ilusti kahekordseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
IrenaK

Ma olen ikka eriti lohe kokkaja. P√§rmitainast tehes panen piima ja vett pooleks, k√Ķigepealt pool kogusest k√ľlma piima ja siis kraanist kuuma vett peale:).
Ja kergitan paariks minutiks tööle pandud ahjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida kauem, seda parem – ei kehti p√§ris. Taigen v√Ķib ka √ľle kerkida ehk otsapidi hapnema minna.

\”K√§esooja\” pean isiklikult ikka v√§lja m√Ķ√Ķtma, sest mina isiklikult suudan ilma teha kas liiga leige (taigen ei hakka siis kerkima) v√Ķi kuuma vedeliku 8tapab p√§rmseened).

K√ľlmkapivarianti olen ka teinud, v√§ga maitsev saab.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Kodunurk Teen 1.x elus pärmitaigent

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.