Esileht Kodunurk Tefal Optigrill kogemusi?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tefal Optigrill kogemusi?

Postitas:

Sai ostetud paljukiidetud laugarill Tefal Optigril XL ja otseloomulikult sai esimese asjana proovitud lihaviile selles. Marinaadis sea kaelakarbonaad. Minu suures imestuseks tuli selles grillis liha välja kõva, ilma koorikuta ja üle-üldse nagu keedetud. Eks muidugi süüa oleks kõlbanud. Et veidigi pruunimaks liha saada, panin omakorda sisse veel manuaalse režiimi.

Sai siis tehtud veel mingi aeg karbonaadi. Seekord vasardasin liha. Ikka jäi veidi puine ja mitte pruunikas.

Ja nüüd ma ei teagi, kus on viga. Kas paha liha, paha grill või inimestele maitseb selline liha?

Millalgi on plaanis proovida teha selles kotlette ja ka peekonit, kana. Kuid ma ei tea, juba suht pettunud tunne on peal.

Kellel veel selline, jagage kogemusi palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on ka. Ma olen muidu väga laisk praadija ja teen seal põhiliselt õhukesi lihaviile, peamiselt kana. Sealiha ei ole proovinud sest ei söö palju. Loomaliha tegin üks kord, ka väga õhukese viiluga. Kui ostan lihakuubikuid lõikan nad kindlasti veel viiludeks. Hea variant ongi osta minutisteik mis on väga õhukeselt lõigatud. Praen ka marinaadiga.

Mulle meeldib ka väga võileiva teha, eriti juustuga mis sees ära sulab, Itaalia panini leibade stiilis. Pesto, Mascarpone, Salamiga jne

Mina pettunud ei ole, sest muidu liha ei praeks lihtsalt – see õli puhastamine pärast praadimist muidu käib üle jõu

Kui liha on liiga kuiv, vaata kas sul õigesti on ajad ja liha/kana jms seadmed pandud. Minul ei olnud sellega probleeme, vastupidi sellist tulemust ei saavutanud õliga praadimisel. Kui lugesin reviewd ongi tähtis et peaks grilli seadmeid jälgima ja õige liha programmeerima, ta mõõdab automaatselt paksuse ja paneb õige aja. Kui sul liiga kuiv tuleb siis ongi ehk probleem et manuaalse peal vaaritad

Aga jah loomaliha puhul kujutan ette et õli sees praadimine tekitab kindlasti parema tulemuse, eriti kui on mingi entrekoot sest praearoomid loevad ka. Selle tegemiseks valiks ikka praadimise ja ahju kombinatsiooni.

Kotlette no ka ei julgeks seal teha aga ei tea, sellega kogemusi ei ole.

Hea allikas on ka amazoni inglise või saksakeelsed reviewd sealt saab huvitavat infot kasutamise kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siiski see masin peamiselt paninide ja soojade võileibade tegemiseks kasutusel lastel. Vahvliplaadid ostsin ka juurde, neid kasutavad ka vahel.

Alguse vaimustuses tegin ka liha, nt erinevates marinaadides kana, burgerikotlette ja täitsa hea tuli. Aga muidu vast siiski liha lihtsam pliidil pannil või ahjus teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Tefal Optigrill kogemusi?