Esileht Beebi ja mitmikud Tegelustekk

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tegelustekk

Postitas:

Tahaks pojale tegelustekki osta, aga mitte selle eest hingehinda maksta.. Poodides olen vaadanud, et enamik tegelustekkidest maksab u 50-70 eurot.
Siis aga leidsin Brittoni tegelusteki hinnaga 25 eurot http://www.on24.ee/laps/beebile/manguasjad_mangumatid/27264
Teistest tekkidest kuidagi kahtlaselt odavam 😀
On kellelgi sellega kogemusi? Kas on mõistlik asi? Või oskab keegi soovitada mõnda muud hea hinnaga müüdavat tegelustekki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just mõni aeg tagasi kasutatud Brittoni mänguvaiba (Ocean World). Lapsed rahul 🙂
Ilmselt ta materjal võib lihtsalt kehvem olla ja ehk pole nii vastupidav,kui mõni teine. Beebiga pole probleemi, aga mul käivad suuremad (2.a. ja 3.a.a) ka selle all mängimas ja sikutavad niisama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

odavamalt saad kui ostad kasutatult näiteks. Mina ostsin enda oma 10euroga ja jäime lapsega väga rahule:) aga eks hinna määrab, palju seal vidinaid on, kas on näiteks üleskeeratavad ääred, suurel määral ka firma jne. jne. Omast kogemusest ütleks, et mida vähem kumerusi selja alla jääb seda parem:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile kingiti, materjal tundub jah veidi liiga sünteetiline, aga käib kah. Enamuse ajast on ta seal pigem kõhuli ja mitte selili. Eriline fänn pole, aga kui on vaja korraks kuskile laps pista, siis põrandal tegelusmatil kõige ohutum lapsel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ostsin just mõni aeg tagasi kasutatud Brittoni mänguvaiba (Ocean World). Lapsed rahul 🙂
Ilmselt ta materjal võib lihtsalt kehvem olla ja ehk pole nii vastupidav,kui mõni teine. Beebiga pole probleemi, aga mul käivad suuremad (2.a. ja 3.a.a) ka selle all mängimas ja sikutavad niisama.[/tsitaat]

Mul ka see Ocean World variant. Kuna ma ausalt öeldes jumala uduumbes tellisin ja teiste tootjate omi pole eriti uurinud ega katsunud, siis ei oska ma seda materjali kommenteerida, kui hea või halb ta teistega võrreldes on. Vastupidavuse koha pealt.. noh, mul on 7 kuud see olnud, siiani sama terve ja korralik nagu ostes:) Ainus miinus mida märkasin, oli see, et need mänguasjad, mis seal küljes on, pakkusid natuke vähe huvi. Aga selle probleemi saab lihtsalt lahendada 🙂 Muidu neid pilte, mis teki peal on, vahtis küll huviga ja krõbistas seal, vahel laps lausa unustas vist ennast, pikka aega ei teinud piuksugi, sahistas omaette 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kasutatud osta. Reeglina tegelusteki kasutus iga nii lõhike, et tekk igati korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige odavam on näiteks kodus pesurest lahti teha ja sinna külge mänguasjad panna ning laps tavalise tekiga sinna pesuresti alla – kuskil foorumis keegi vähemalt oli nii teinud 😀
Meil on näiteks FP tegelustekk, maksis vist 80 eurot või isegi rohkem. Mängib muusikat ja tuled vilguvad AGA päris tihti tuleb seda enne paar korda lüüa, kui muusikat mängima hakkab. Üsna tüütu on ja nii kalli asja kohta võiks ju natukene paremini siiski töötada. Ehk meie oma muidugi mingi erand. Muidu on tekk nagu tekk ikka, ilusad värvid on küll ja pehme materjal ning umbes 8 mänguasja on ka kaasas, mida saab siis ise ringi tõsta seal. Ei tea, praegu mõtlen, et see mõni 2x odavam teeks tegelt sama töö ju ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahtsin just neiukristi soovitet ideed pakkuda. minu kumbki laps pole tegelustekist huvitatud olnud, st valetan – vanem laps hakkas umbes 1.5 aastaselt sellest endale telki ehitama:D
kui kuskilt saad tasuta, siis võid ju proovida, aga kuna su laps juba 2 kuune, siis varsti ta seal enam olla ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin kasutatult ja kasutusiga oli 2n-6k. Siis hakkas laps istuma ja kohe ka käputama ning vaja enam polnud. Sinnani oli küll väga hea asi.

Samasuguse üleehitusega oli nagu algataja pandud lingil, aga teine firma ja värvid jne. Ostsin kasutatuna.

Pesuresti kasutamist ma ei kujuta päriselt ette. Ma kardaks kogu aeg, et see läheb lapse otsa ümber. Lisaks on mul pesurestil pesu peaaegu kogu aeg. Aga võibolla on teistsuguse konstruktsiooniga pesureste ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Tegelustekk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.