Esileht Koolilaps Tegevused koolivaheajal

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Tegevused koolivaheajal

Postitas:
Kägu

Kas olete teinud mingeid plaane saabuvaks koolivaheajaks algklassi lastega? Ei mõtle üldse mingit hullu rabelemist või reisimist, aga midagi ju ikka võiks teha. Meil see peres esimene koolivaheaeg ja tahaks neile midagi huvitavat ka pakkuda. Kahel päeval nagunii on trenn ja ega siis neid päevi väga palju järgi ei jäägi. Vaatasin, et kinokavas pole ka ühtegi huvitavat filmi. Ehk lähme kuskile matkarajale mõni päev jalutama, aga palun soovitage veel midagi toredat.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed on kodus ja puhkavad, 1 päeva võtan vabaks ja käime Ahhaas ja V-spas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

käime Ahhaas

Ahhaas on maski kandmine kohustuslik kogu külastuse vältel. ja maski ning desinfitseerimisvahendite eest lisatakse pileti hinnale eraldi tasu.
Ei lähe.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lase lastel puhata. Ei pea alati olema kuskile minemas, kuskilt tulemas.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen kodune ja lapsed on minuga kodus.  Esimesed päevad kindlasti las logelevad/puhkavad niisama, eks siis vaatame edasi.  Ootan, et nad ise midagi välja pakuksid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

käime Ahhaas

Ahhaas on maski kandmine kohustuslik kogu külastuse vältel. ja maski ning desinfitseerimisvahendite eest lisatakse pileti hinnale eraldi tasu.

Ei lähe.

Milleks selline kommentaar? Vasta teemaalgatajale.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie peres teisel lapsel ka esimene vaheaeg ja ma arvan, et ta tahab küll lihtsalt logeleda selle nädala. Muuseumis, kinos või matkarajal käime niisama jooksvalt ka, kui on vaba nädalavahetus. Pigem saavad rahulikult sõpradega mängida ja möllata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

käime Ahhaas

Ei lähe.

Milleks selline kommentaar? Vasta teemaalgatajale.

Infoks mõistagi, teab otsustada, kas need tingimused sobivad.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

50 senti pileti pealt. Tapvalt palju küll.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna noorema lapse lasteaias on aktsioon oravatele toidu kogumiseks, siis lähen ilmselt mõlema lapsega metsa toitu koguma. Kuna elame metsa sees, siis on meil vaja ainult koduhoovist välja minna ja üle tee. Seega pole väga palju planeerimist vajav plaan. Rohkem mul mitte midagi planeeritud polegi. Teeme ristsõnu, loeb, passib ekraanides, mängime lauamänge, jalutame koeraga. Võib-olla õpetan mõnda toitu tegema. Olen vaheajaks juba viimaseid nädalaid rase ja mul pole mingit jaksu programmi välja mõelda. Olen igav ja laisk ema.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noorem, algklassi laps, läheb linnalaagrisse ja vanem logeleb ilmselt niisama ekraanide ees. Ammuplaanitud koolivaheaja reis vanema lapsega jääb koroonapiirangute tõttu ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tütar läheb ühte kunsti-linnalaagrisse. Käis samas laagris ka suvel ja kuna talle seal väga meeldis, siis tahab jälle minna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Algklassilapsed. Jäävad niisama koju logelema. Ise oleme mehega tööl.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teise klassi laps soovis koolivaheajal seda, et saaks kodus olla issiga. Kuna terve kevadise koroona-aja oli ta kodus minuga, siis arvas, et nüüd tahaks nii olla issiga. Seega mees võttis puhkuse ja toimetavad kodus. Mina võtan ühe vaba päeva nädala sees ning siis plaanime ära kasutada paari muuseumi kinkepiletid, mis ootel on.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teeme neid asju, mida tavaliselt ka teeme. Miks see koolivaheaeg kuidagi teistmoodi on. Mis te kogu suve 3 kuud tegite kui kooli polnud? Neid samu asju tehke ka nüüd. Eks see nädal on nagu  selline pikk nädalavahetus. Lähtuge lastest, mis neile huvi pakub. Mingit väga tihedat programmi ma ei teeks, puhata kodus niisama on ju kõige mõnusam.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahest oleme teinud spa-puhkuse varasemalt, aga see aasta lasen logeleda, hommikul kaua magada.  Vaheaeg on nii lühike ja las mõnulevad kodus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki loeks mõne raamatu läbi?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

käime Ahhaas

Ei lähe.

Aitäh info eest! Me siis ka ei lähe. Ebamõistik, ebavajalik ja ebanormaalne “meede”.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Matkale loodusesse ja maale lehti riisuma ning raamatuid lugema  🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kinno ja sööma (laps valib, mis ja kus), võib-olla ka Kumusse, seal Egiptus näitus. Ühel päeval on lapsel matk huviringiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahhaas on maski kandmine kohustuslik kogu külastuse vältel. ja maski ning desinfitseerimisvahendite eest lisatakse pileti hinnale eraldi tasu. Ei lähe.

Tõiselt või? Lisatakse desinfitseerimisvahendi eest eraldi tasu, no tere tali. Palju see tasu on siis? Vaatasin ise, et mingi tervisetasu on lisatud 0,5 eurot. Nõmeda mulje jätab selline tasu.

V-Spa on ka selline koht, kes tõstab alati koolivaheaegade ajal hinnad lakke. Vaatasin koos ööbimisega kahte ööd koos lapsega seal, 441 eurot. No nagu mingi maailmatasemel lukshotell kohe. Hinna ja kvaliteedi suhe on natuke paigast ära.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie jaoks on oktoobri lõpp ka selline aeg, kus hing tõmbab natuke juba talviste harrastuste poole – näiteks uisutamist peaks saama Tallinnas ja Tartus (mujal ma ei tea) teha.

Meil oli alates esimesest klassist just oktoobri vaheajal kombeks mitte elukohas teatris, muuseumis, kontserdil käia, ööbida ühe öö hotellis (Tln , miks mitte ka mujal, on ka SPA-dega praegu ikkagi võimalik leida soodsamalt, Pärnu on suvest alates siiski üks kalleimaid kohti olnud oma hotellihindadega), süüa pidulikumas kohas, jalutada sügisestes Eesti linnades jne. Lisaks mõnuleb, suhtleb, abistab mõned päevad vanavanemate juures. Ise küll sel sügisel ööbimisega väljasõitu (v.a vanavnemad) mujale ei tee.

Algklassiealise lapse puhul ei olnudki oluline, midagi suurt teha, vaid, et saaks puhata ja natuke ka  koos  vahvalt tegutseda (mitte tempokalt vaid kulgedes).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahhaas on maski kandmine kohustuslik kogu külastuse vältel.

Maski kandmine on seal kohustuslik alates 12. eluaastast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laisklemine, logelemine ja vedelemine on auga välja teenitud! Ka seda on vaja teha, et uuel veerandil tegutsemistahet oleks 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh, kaks sünnipäeva, üks ööbimisega. Kolm päeva sugulaste lastel külas ja üks trenniga seotud laager ja puhata lapsed ei jõuagi.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Koolilaps Tegevused koolivaheajal