Esileht Koolilaps Tehnilised vahendid ei pea vastu

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Tehnilised vahendid ei pea vastu

Postitas:

Säti siis kellaaeg ümber. Praegu suht vaba voli, lahendagu või kell 3 öösel oma ülesandeid. Pole mõtet ju teha kõike siis kui teevad kõik teised.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Säti siis kellaaeg ümber. Praegu suht vaba voli, lahendagu või kell 3 öösel oma ülesandeid. Pole mõtet ju teha kõike siis kui teevad kõik teised.

selles häda ongi, et suur osa koole nõuab tunniplaanist kinnipidamist…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lütseumis toimub õppetöö väga-väga-väga hästi. Ja mitte e-kool, vaid eKool.

Panin sulle miinuse, sest minu lütseumlane siin ka õpib. Hommikul 8.45st saadik on arvuti taga ja muudkui klõbistab ja ohib, teejoomise pausi ka ei saavat teha – nii palju on õppida. Kujutad ette – mul on kaks teist last ka veel, kes arvutit kasutama peavad, et oma õppimisi kas või näha! Aga õde karjub, et ta ei jõua kõike teha. See ei ole ok, et need õpetajad seal arvavad, et lapsed vehivad või veri ninast väljas ja keegi teine peres oma tööd teha ei saagi, sest lütseumis kestavad tunnid kella 16ni. Keegi võiks neile mõistuse pähe panna.

jah, nt. gag tegi enne kogu jama küsitluse õpilaste inventari kohta, sh. oli küsimus, et tuleks teatada, kui e-õppeks kasutatavat arvutit peab laps jagama (ma ei tea, mis lahendusi pakuti neile aga nad igastahes arvestasid sellega).
ja reaalkool pakkus arvuteid gümnaasimiosale aga kuna neil kõik olemas, siis laiendati pakkumist põhikooli hädalistele.

ja kui e-kooli oli maas, siis tuli info meilidele. täiesti loogiline ju. e-kool ongi suht staatiline keskkond – valdavalt ülesanded ja hinded. mingit vahet pole, kas ülesanded lähevad e-kooli või e-mailile. seda, et õpetajaga pole võimalik meilitsi suhelda on täiesti uskumatu.

veits huumorit ka – minu totaalne e-mees oli sajaga kindel, et laps tuleb täpselt tundide ajaks koolivormis arvuti ette rivistada. et siis toimub online videokanal jms. …. hull vaidlus oli pühapäeva õhtul aga täna õhtuks oli õnneks aru saanud, et suur e-õpe on tegelikult lihtsalt kaugõpe 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öelge õpetajatele, et koliks perekooli üle kui eKool ei toimi. 😛

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 09:59; 17.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps Tehnilised vahendid ei pea vastu