Esileht Ilu ja tervis tehti biopsia ja nüüd hakkas uuesti veritsema

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: tehti biopsia ja nüüd hakkas uuesti veritsema

kolmapäeval käisin kolposkoopias ja võeti emakakaelast ka biopsia. arst hoiatas ka, et sellejärgselt võib mitu päeva verd erituda. mul veritses samal päeval, aga mitte eriti hullusti. järgmisel päeval määris kergelt ja siis jäi järele. täna aga, kui läksid vetsu suuremale hädale, hakkas korraga tupest verd tulema. ei tule palju, aga on värske veri. see tähendab ilmselt, et haav on lahti läinud. samas on mul just praegu ka ovulatisoon, äkki on veritsus sellest johtuv? muidu mul ovulatsiooni ajal verd ei tule kunagi, aga ehk praegu on seos? kas keegi oskab kommenteerida, tähendab see mingit jama, kui nüüd äkki uuesti veritsema hakkas või võib loota, et läheb ikka üle ja ei pea uuesti arstile minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui verd ei tule väga palju, siis kuhugi erakorralisse küll jooksma ei pea. Ilmselt mõne päevaga jääb kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 14:37; 15.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge küll oma peale vastutust võtta ja öelda, et pole vaja kuhugi minna, aga mul oli samamoodi.
Esimesel 2 päeval ei olnud peaaegu midagi ja umbes 3-4 päeval tekkis verejooks ja hakkas ka nagu tundma andma. Tõmbasin 3 päevaks tempo maha ja proovisin paigal püsida rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võib potil punnitamine või füüsiline pingutus peale sellist protseduuri vist tõesti verejooksu põhjustada. Konisatsioon on mõistagi hoopis midagi muud, aga ma oma konisatsioonikogemuse pealt vaatan küll, et kui rahulikult ringi tuiasin, ei tõstnud midagi piimapakist raskemat, ei kiirustanud, siis helepunast verd ei tulnud. Samas näiteks lapse tõstmine võis vallandada helepunase verejooksu. Mitte nüüd momentaalselt, aga mõni aeg hiljem vetsu minnes nägin, et heledat on tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 14:37; 15.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis tehti biopsia ja nüüd hakkas uuesti veritsema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.