Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Teie amet

Postitas:
Anonymous

Paneks siia kirja, mis ametit keegi peab ja kas on oma eriala valikuga rahul. Ise tahaks juba pikemat aega midagi muud teha, aga ei suuda välja mõelda mida, ehk saan siit nii mõnegi idee.
Aga alustan endast, olen projekteerija ja ei ole rahul. Liiga tuim istumistöö arvuti taga ei meeldi mulle. See töö sobib inimesele, kes tahab päev otsa igasugu paberites sorida ja kellele meeldib arvutada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli perenaine -tore ja väga huvitav töö. Väga mitmekülgne, palju erinevaid inimesi ja suhtlusi. Miinus on väike palk ja vähe tunnustust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õpetaja. lühike tööpäev, pikk puhkus, suur palk, streikimisvõimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograaf.
Huvitav töö, mis valmistab rõõmu nii endale kui kliendile, piisavalt vaheldusrikas.

Miinus – vajalik varustus väga kallis, pole mingit kindlat sissetulekut. Mõnel kuul on tööd, teisel ei ole. Algusaastatel töötad vaid selleks, et kaamera, objektiivide ja välkude raha tagasi teenida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

masstoodangu õmbleja-töö meeldib, aga palk ikka väga väike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elion, tehnilise toe konsultant. Võimalus teha omale sobiva tööajaga graafikud. Mõistlik palk. Ületunnitöö võimalus. Töö kesklinnas, Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juhiabi ja loomulikult tööga rahul, muidu ju seda ei teeks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatupidaja, väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlamenetleja.
Hetkel olen lapsega kodune.

Töö tuleb mul hästi välja, aga enda närvid on tähtsamad, kui see töö. Ei usu, et ma selle ametiga jätkan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

erialavalikuga olen rahul, aga peale lapsehoolduspuhkust pole juba terve aasta tööle saanud, lootustki ei tundu olevat:( Eelnevalt oli erialast staa¸i 10 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hariduselt reisikorraldaja. Teinud seda tööd oma 10aastat vaheldudes teiste ametitega, kuid ikka sama juurde tagasi jõudes.

Alguses väga meeldis, kuid hetkel tundub, et peale lastega kodus olemist väga tagasi minna ei ta. Eks näis, kui midagi kindlat ja head leian enne tagasi minemist siis vahetan ametit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiametnik olen juba üle 15a. Töö on endiselt põnev, vaheldusrikas ja huvitav. Teemad vahelduvad väga palju. Samas olen nö töö sees 24/7, töö on pingeline, ööselgi ärkan tihti, mõeldes probleemide lahendamisele. Palk on muidugi suhteliselt väike (940 neto), arvestades staa¸i, haridust, täiendkoolitusi ja kogemust. On kutsutud erasektorisse suurema palga peale, aga ei ole seni raatsinud ära minna. Kui tõesti uus ATS jõustub, mis kaotab ära kõik soodustused (pikem puhkus staa¸i pealt, staa¸itasu, pensionisuurendus), siis ilmselt lähen küll minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen euroametnik, tegelen toetusrahadega ja projektide menetlemisega. töö on huvitav ja väga arendav, aga palju on paberimajandust ja arvutis nokitsemist. palka võiks alati rohkem saada. pärast lapsehoolduspuhkust esialgu ikka samasse kohta tagasi aga kui ametialaselt mingit arengut ei pakuta, siis hakkan teise töö peale mõtlema. haridus muidu baka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduseks siit sekka ka üks füüsilise töö tegija, autopesija-poleerija (mitte kiirpesulas), kui ei meeldiks, istuks ka kontoris. Õppisin kõigepealt infotöötlejaks, siis individuaalõmblejaks aga no ei ole huvitav, teenimisvõimalus väike ja selg jääb haigeks. Rikkaks ma oma tööga ei saa, kuidagi elan ära aga see-eest tunnen enamjaolt oma tööst rõõmu ja naudin seda, et saan hobi ja töö siduda. Olen üle 8 aasta oma ametil olnud ja keegi ei mõista mind, kuidas mulle saab selline töö meeldida, paljud suhtuvad isegi pilkavalt – autopesija jne. Mina ei lase sellest ennast häirida, sest tean ise, et mul on piisavalt haridust, et mujale tööle minna, kuid milleks, kui mulle meeldib päev-läbi autodega mässata.Suurimaks eeliseks pean võimalust, et saan ka oma auto eest ise hoolt kanda ja ei kujutaks ettegi, et usaldaksin veatu värvkatte võõra algaja kätte, kes oma tööd ehk vastikusega teeb. Ka ei suudaks ühes hoones saja harakaga olla, eelistan üksi töötamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:09; 09.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]õpetaja. lühike tööpäev, pikk puhkus, suur palk, streikimisvõimalus.[/tsitaat]

Et siis norm koormusega 5-6 tundi klassi ees ja teist samapalju tööd lastevanematega, tundide ettevalmistamisega, tööde kontrollimisega, tagasiside andmisega, ekooli jm paberimajanduse ja büroktraatiaga, palk ikka \”mega suur\”-518euri saan kätte jah, streikida võivadapljude ametite pidajad. Suur pluss on tõesti puhkus millest pool kulub suve algul justnimelt välja magamiseks- ja alles siis nn tõeliseks puhkuseks, mis peale väljamagamist ei olegi eriti rohkem järel kui nt tavalisel linnaametnikul…. miinustage nüüd

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ilmselge, et sul pole aimugi õpetaja tööst![/tsitaat]

sinul jälle pole grammigi huumorimeelt. ja eelmisel käol ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan ühes väga loetavas ajakirjas ajakirjanikuna. Palgaga olen väga rahul, muude asjadega ka:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt naistel, kes teevad füüsilist tööd, pole aega siia foorumissegi tulla, kui just lapspuhkusel pole. Teine võimalus, et ei ole võimalust arvutit osta ega interneti eest tasuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:09; 09.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja. Olen üldiselt rahul. Klassi ees töötamine on üks, aga ülejäänud töö saan ära teha nö libiseva graafikuga – kui vaja päeval oma asju ajada, siis teen tööd kodus õhtu poole. Lastelt saadav energia on (enamasti) väga positiivne ja hoiab tõeliselt hinge noorena. Olen juba \”vana kala\” ja tunde pikalt ette ei valmista, kool on hankinud hea õppematerjali, mis mu tööd igati toetab ja ei pea jalgratast leiutama. Arvutiga olen sina peal ja hirmuskolejubeda eKooli täitmine võtab ehk minuti vahetunnist.
Palgast elan üksiku inimesena ära, üle küll midagi ei jää säästmiseks või reisimiseks vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õppinud müüjaks.Töötasin sel alal ainult pool aastat.Ei meeldinud.
Olen lihttööline aastaid olnud,kahjuks koondati,tootmises eelistatakse kahjuks mehi,kuna nemad ka hooldavad masinaid,on ka mõni üksik naine,kes remondib masinat.
Hetkel olen lapsehoidja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elan väikelinnas ja kahjuks tööd napib.praegu olen klienditeenindaja poes ja sügisest plaanin minna töö kõrvalt ka kooli ja eriala valikus on praegu sotsioloogia või koolieelsete asutuste õpetaja.
kui oleks võimalik minna täiskohaga õppima,siis valiks bioloogia.
miinus töötamise juures on see,et tööpäevad on pikad ja tihti jõuan koju alles siis,kui laps juba magab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KOV ametnik, hariduselt õppinud õpetajaks. Palka saan väikelinna kohta hästi- ligi 900¤ netotasuna. Läheb 5.aasta praeguses töökohas. Erialalt on tegu väga põneva valdkonnaga, kuid asutuse sisekliima ei kannata mingit kriitikat. Iga 4 aasta tagant on uus \” kaader\” kohal, kes hakkab eelmise valitsuse tehtut lammutama. Mõlgutan mõtteid eraäriga alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kah projekteerija. Üksluiseks pole elu läinud, sest töö suures firmas ja seetõttu tuleb lahendada kõige erinevamaid probleeme oma erialal. Palju ajan end ka laua tagant välja platsile, seda ka teise riiki tütarettevõtetesse.

Kuna motivatsiooniskeem suht koht paigas siis pole midagi arvutamise vastu, eriti veel ka sel põhjusel, et sarnase arvutamisvõimega spetse Eestis vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jurist, kuid eluunistus on maatööd teha nii, et higi jookseb ja pole vahet- võin kasvõi hargiga sõnnikut visata.

küll ma varsti selle ameti viskan kus kurat kui lapsed suured, maja valmis ja ei ole vaja enam nii palju teenida.

inimeste jamadega tegelemine on üks paras ajukepp, mis siin keerutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]õpetaja. lühike tööpäev, pikk puhkus, suur palk, streikimisvõimalus.[/tsitaat]

Kas just palka suureks nimetada võib… Kuigi jah, vaadates Eesti riigi tegelikku keskmist (lihtinimeste palkade keskmist), mitte seda mille riigipapade palk üles upitanud on… siis on õpetajatel üsna suur palk jah. Ja tööpäevad just pikad ei ole jah. Jõuab ka tööd ilusasti parandatud, kui ilmselgelt ei liialda \”kohvipausidega\”. Puhkus on suht mõnus, pikk jah!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

stjuuardess.
huvitav töö, kohtun igasugu suleliste ja karvastega.
palk on normaalne (3500 eur kätte).
transport tööle ja koju tasuta.
majutus tööandja poolt tasuta.
söök tööl tasuta- ega me seda turismiklassi lobi ei söö, ikka koik hea parem mis äri- ja esimeses klassis saadaval.
hotellides toit 20-50% soodustusega, pereliige saab tasuta samas toas ööbida.
reisida saab megalt.
ja lennupiletid oma ja pere tarbeks 90% soodustusega.
puhkust ei igatse, sest töö ongi nagu puhkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hariduselt olen vene keele ja kirjanduse õpetaja. Töötan aga tõlgina (suuline ja kirjalik tõlge) riigiasutuses. Mulle töö väga meeldib. Igav ei hakka kunagi. Palk võiks muidugi suurem olla, 1000 tahaks ikka kätte saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ülikoolis teadur. Enam-vähem rahul, aga minu jaoks natuke liiga vaba graafik on. Ausalt öeldes mulle meeldiks paremini töö, kus mul oleksid kindla aja või töömahuga mõõdetud kohustused ja ma ei peaks kogu aeg muretsema, kas ma olen oma palga ausalt välja teeninud või siiski mitte. Teisest küljest on sellise töö kõrvalt muidugi ülimugav oma muud elu planeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hariduselt arst, nagu Alfonsilgi unistuseks maaelu- talu pidamine. Vanavanemate talu ootab renoveerimist, nokitsemist. Suvel hakkan pihta, eks näis mis arstitööst saab.
Arstitöö on meeldiv kuni ravid õigesti, kui jama kokku keerad, eks siis kahetsus ja süükoorem piinab ikka parajal viisil.
Meeldib inimesi aidata, kuulata, kuna empaatiavõime on suur. Kas see minust ka hea arsti teeb, ei tea, ilmselt mitte, sest läbipõlemine on kerge tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.