Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 112 )

Teema: Teie elu parim reis

Postitas:

Palun pange kirja oma parimate reiside/sihtkohtade top 3!

Teen ise otsa lahti:
1. Kreeka
2. Itaalia
3. Taani

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.¦otimaa
2.Iirimaa
3.Itaalia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Etioopia
2. Iraan
3. Peruu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kabardiini-Balkaaria
2. Tansaania
3. Argentiina ja Brasiilia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.Puerto Rico, Neitsisaared
2.Austraalia
3.Tai (jah ma tean, klishee)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul oleks kummaline ca 50 riiki siia ritta laduda. Minu sõber on käinud ligi 80-nes riigis ja enamasti ikka puhkusel. Me mõlemad ei tea, palju me täpselt oleme käinud, sest ei loe riike, teame ainult umbkaudu. Riikide arv ei ole oluline, vaid elamused. Top 3-st peaks piisama.[/tsitaat]

Ok, sina oled sina ja sinu sõber on omaette ooper. Me räägime normaalsetest inimestest, kes peale puhkamise tööd ka teevad. Ca 10 riiki võiks ikka paremusjärjestuses ritta laduda – väga huvitav oleks lugeda just selles mõttes, et kui inimesel on mida ja millega võrrelda, et mida ta siis eelistab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ok, sina oled sina ja sinu sõber on omaette ooper. Me räägime normaalsetest inimestest, kes peale puhkamise tööd ka teevad. Ca 10 riiki võiks ikka paremusjärjestuses ritta laduda – väga huvitav oleks lugeda just selles mõttes, et kui inimesel on mida ja millega võrrelda, et mida ta siis eelistab.[/tsitaat]

Me teeme mõlemad tööd, kuid ühendame vahel töö puhkusega. Minu arust reisivad kümned tuhanded eestlased väga palju, meil on olnud vähe riike kus eestlasi ei kohtaks. Eestlane reisib väga palju, seda on näha trip.ee lehel kui paljudes riikides on eestlased reisinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 20:56; 04.08 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näha, jah, et trip.ee-lane on siia lehele ära eksinud…
Ega see hea uudis küll ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 21:51; 04.08 19:21; 12.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kamt¨atka
2. T¨iili
3. Kreeka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Island
2. Kuriilid
3. Turkmeenia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega kahekesi – Tahiti ja Bora Bora
Pere ja sugulastega – Portugal
Lastega – Tai
Sõbrannaga (noore ja vallalisena) – itaalia

Aga kah nii 50 riigis käinud, seega kõiki ei viitsi järjestama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehhiko, Acapulcost Yucatanini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.Baierimaa
2. Poola
3. Rumeenia

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eestis on umbes 20 000 perekonda, kes reisivad üsna piiramatult või teevad seda väga tihti tihti. Kummaline 🙂 tõesti, et nad ja PEREkoolis käivad ja uskumatu, keegi on veel trip.ee-s…
Minu arust piisab TOP 3-st juba seetõttu, et mõned inimesed ei olegi rohkem reisinud ja kirjutada, et laduge kogu nimekiri letti, on minu arust tõusiku tunnus. Mis vahet on, mitmes riigis on keegi käinud, reis on elamus mitte linnukese kirja saamine.
Kui küsitakse 3, siis tuleks vastata 3, mitte hakata teemat muutma ja teha “naabrist parem” teema.[/tsitaat]

Asi ei ole selles, kas trip.ee-katel on pere või mitte, asi on neis foorumikasutajates.
Sellises mahus lollust, nagu trip.ee-st lugeda saab “reisisoovitustena”, ei ole ma mitte ühestki teisest foorumist lugenud. Õnnestus ka kohtuda mõne trip.ee andunud kasutajaga eesmärgiga maha müüa minu jaoks kasutu reisikola ja no seda kontingenti, kellega siis kohtusin, ei taha mina küll oma elupäevade lõpuni näha. Ülimalt kummalised, mingis täiesti arusaamatus reaalsuses elavad olevused, kellele ükski loogiline argument ei tundunud loogiline. Samas see nende irreaalne maailm, kus nad ilmselt liiga sagedase reisimise tõttu pidevalt viibisid, tundus neile igati loogiline. Tunnen sinus ära samasuguse veidriku.

Samas, need PEREinimesed, kellega PK vahendusel olen kohtunud, on olnud enam kui normaalsed inimesed.

Lihtsalt, sa näed ju isegi, et sa ei sobi siia foorumisse oma mõtete ja väärtushinnangutega. Ma ei ole siin teemas esimene, kellele sa närvidele hakkasid käima oma sõnavõttudega.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 21:51; 04.08 19:21; 12.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Asi ei ole selles, kas trip.ee-katel on pere või mitte, asi on neis foorumikasutajates.
Sellises mahus lollust, nagu trip.ee-st lugeda saab “reisisoovitustena”, ei ole ma mitte ühestki teisest foorumist lugenud. Õnnestus ka kohtuda mõne trip.ee andunud kasutajaga eesmärgiga maha müüa minu jaoks kasutu reisikola ja no seda kontingenti, kellega siis kohtusin, ei taha mina küll oma elupäevade lõpuni näha. Ülimalt kummalised, mingis täiesti arusaamatus reaalsuses elavad olevused, kellele ükski loogiline argument ei tundunud loogiline. Samas see nende irreaalne maailm, kus nad ilmselt liiga sagedase reisimise tõttu pidevalt viibisid, tundus neile igati loogiline. Tunnen sinus ära samasuguse veidriku.

Samas, need PEREinimesed, kellega PK vahendusel olen kohtunud, on olnud enam kui normaalsed inimesed.

Lihtsalt, sa näed ju isegi, et sa ei sobi siia foorumisse oma mõtete ja väärtushinnangutega. Ma ei ole siin teemas esimene, kellele sa närvidele hakkasid käima oma sõnavõttudega.[/tsitaat]

Ma ei ole trip.ee-s püsikülastaja, käin seal ehk kord kuus, kui mõne riigi kohta eestlaste arvamust tahan teada. Kas seal on lastega turvaline, mida jälgida jne. Trip.ee on tore koht, soovitan silmaringi laiendamiseks seal süveneda, et kõik inimesed ei reisi ainult puhkuste pärast.
Meie pere suurem osa reisidest algas kurvast sündmusest, kui lapsel avastati väga raske haigus ja me ei saanud Eestis teda ravida. Pool maailma on tema pärast läbi käidud ja kogu meie pereelu on seetõttu muudetud (tööd ja puhkused). Seetõttu ma ei peagi õigeks teha mingeid edetabeleid kümnetele riikidele, igal ühel on oma kogemus ja taust. Ei maksa kade olla. Närvi minemine tühiste asjade pärast on suur elu raiskamine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 20:56; 04.08 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Cooki saared (Atiu-Aitutaki-Rarotonga), Uus-Meremaa, Austraalia- no üks reis oli kõik.
2. Norra mäed
3. Itaalia alpid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Island
2. Uus-Meremaa (Enne olin pikalt ka Austraalias, aga Uus-Meremaa jättis sügavama mulje. Ehk oli asi ka selles, et Austraalias olin aasta, osa sellest ajast töötasin, harjusin olustikuga liiga ära, Uus-Meremaal lihtsalt reisisin kuu aega)
3. Norra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Tsiili
2. Rootsi
3. Iirimaa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mehhiko (seljakotireis)
2. Põhja-Hispaania (seljakotireis)
3. Island (turismikas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimad:
1. Shveits-austria-baierimaa
2. Ida-Prantsusmaa
3. Alaska

Jamamad:
1. Tai
2. Bali
3. Maldiivid

Jah, olen Euroopa patrioot väikese truuduse murdmisega põhja-ameerikale, lõuna ja idamaad kohe ÜLDSE ei istu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldivad dzunglid ja mäed – amazonase kant, borneo, tiibet (himaalaja), peruu (machu picchu)

euroopas on väga lahe lõuna-prantsusmaa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase ca 10 aasta jooksul olen palju reisinud, igal aastal paar välisreisi. Aga meenutan suure soojusega oma esimest Soome-reisi, kui piirid olid alles lahti läinud ega olnud palju näinud-käinud. Mu võõrustajad korraldasid suurepärase elamuse – paadi- ja kaatrisõidud Soome järvedel ja meres, pannkookide küpsetamine kaljusel saarel lõkke kohal, varahommikune ahvenapüük kargel järvel jne. Olen ka hiljem palju Soomes käinud, aga sellist ehedat elamust pole enam saanud. Paraku ongi nii, et mida enam reisid, seda vähem suudab sind miski üllatada. Muidugi on tore, chill, näed uusi kohti ja inimesi, aga sellist siirast hinge kinni võtvat vaimustust ei olegi nii kerge enam leida…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

parim reis oli nõukaajal bulgaariasse. Grupp oli paras paabel – eestlased, venelased ja kgb nuhid. aga seltskond oli tore, 20 päeva sõitsime mööda bulgaariat ringi ja tagasi tulime rumeenia kaudu. 80ndate lõpupoole oli see reis. hiljem oli veel 2 kokkusaamist ka grupikaaslastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimad:
1. Pariis
2. Kopenhaagen ja Egeskovi loss
3. Rootsi

Halvimad:

1. Soome, Soome ja veel kord Soome
2. Norra
3. Läti

Mul nt hakkab juba Soome laevas sees keerama, kui sinna jälle töö tõttu pean minema – lihtsalt ei salli neid inimesi. Ainult venelased käivad veel rohkem närvidele. Ka 90. aastate alguses on soomlastest vaid halvad mälestused. Sõitsid sõpruskooliga meile kohale ja asusid vaid prügikaste ja tühje lette pildistama. Ega nad praegugi meisse paremini ei suhtu.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 21:51; 04.08 19:21; 12.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Jordaania
2. Prantsusmaa
3. Horvaatia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Iisrael
2. Itaalia, Jordaania
3.Mallorca
4.Saksamaa, Taani, Poola, Leedu, Läti, Inglismaa, Soome
5. Eesti (kuigi võiks esimesel kohal olla!)
6. Elan Norras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui maailmast rääkida, siis:
1. Madagaskar
2. Vietnam
3. Kuuba

Kui Euraasiaga piirduda:
1. Portugal
2. Türgi
3. London

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sihtkohtade järgi on “parimat reisi” suht raske määrata, sest sa võid ju käia korduvalt samas riigis ja nt ühel korral on kõik suurepärane ja teisel korral läheb kõik nihu.

hetkel pean parimateks:
– üht eksprompt (idee tuli 1,5 päeva varem pärast mereilmateate vaatamist+kiirlaeva sooduspakkumise avastamist) ühepäevast pere ühisreisi Suomenlinna, sest oli superkena päev, sirelid ja roosid lõhnasid. /kuigi tegelikult käin ma pidevalt soome vahet, küll tööasjus, küll sugulastel külas, küll vahepeatusena kuhugi edasi lennates, nii et see oli üks pärl paljude väga tavapäraste soome-reiside hulgas/
– umbes sama spontaanset ühepäevast autoreisi ühte prantsusmaa mägikuurortisse koos kolleegidega, kellega olime tööreisil ¦veitsis ning meil tekkis ootamatult muude planeeritud tegevuste vahel päev täiesti vaba aega. oli oktoober, oli 25+ kraadi, ülal miinuskraadid, ilm oli päikesepaisteline ning loodus võrratu. olin esimest korda elus mägedes.
– Nida poolsaarel koos isa ja tema kolleegidega, 1980ndate alguses, jälle suht ootamatult, ema asemel, sest ema haigestus ja neil oli reis juba makstud. bussireis. vaated ja loodus olid võrratud.

loodan, et mingil hetkel lisandub mu unelmatereiside nimistusse ka mõni pikem retk purjejahiga, kui mu purjetajatest noored sugulased niipalju kogemusi omandavad, et julgevad ka ema oma retkedele kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimad:
1. Malaisia
2. Itaalia (olen seal üle 10 korra käinud ja ikka lähen tagasi, sest avastamist on veel küllaga)
3. Maroko, Tenerife

Lemmikud linnad on London, Amsterdam, Marrakech ja Verona.

Ei meeldinud Egiptus eriti. Kusjuurs ei olnud paketireis – ostsime ise lennupiletid ja panime hotellid kinni El Gounas ja Kairos.
India ka ei meeldinud (backpacking reis koos mehega, olime seal 6 nädalat ja rändasime lennuki-rongi-bussiga põhjast lõunasse). Ma ikka eelistan veits puhtamaid kohti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Gruusia
2. Norra
3. Lõuna-Prantsusmaa

Lemmiklinn on konkurentsitult Peterburi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 112 )


Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.