Esileht Hobinurk Teie elu parim reis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 123 )

Teema: Teie elu parim reis

Postitas:
Kägu

RE: Teie elu parim reis

1. Jordaania
2. Prantsusmaa
3. Horvaatia

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Iisrael
2. Itaalia, Jordaania
3.Mallorca
4.Saksamaa, Taani, Poola, Leedu, Läti, Inglismaa, Soome
5. Eesti (kuigi võiks esimesel kohal olla!)
6. Elan Norras

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui maailmast rääkida, siis:
1. Madagaskar
2. Vietnam
3. Kuuba

Kui Euraasiaga piirduda:
1. Portugal
2. Türgi
3. London

Please wait...
Postitas:
Kägu

no sihtkohtade järgi on “parimat reisi” suht raske määrata, sest sa võid ju käia korduvalt samas riigis ja nt ühel korral on kõik suurepärane ja teisel korral läheb kõik nihu.

hetkel pean parimateks:
– üht eksprompt (idee tuli 1,5 päeva varem pärast mereilmateate vaatamist+kiirlaeva sooduspakkumise avastamist) ühepäevast pere ühisreisi Suomenlinna, sest oli superkena päev, sirelid ja roosid lõhnasid. /kuigi tegelikult käin ma pidevalt soome vahet, küll tööasjus, küll sugulastel külas, küll vahepeatusena kuhugi edasi lennates, nii et see oli üks pärl paljude väga tavapäraste soome-reiside hulgas/
– umbes sama spontaanset ühepäevast autoreisi ühte prantsusmaa mägikuurortisse koos kolleegidega, kellega olime tööreisil ¦veitsis ning meil tekkis ootamatult muude planeeritud tegevuste vahel päev täiesti vaba aega. oli oktoober, oli 25+ kraadi, ülal miinuskraadid, ilm oli päikesepaisteline ning loodus võrratu. olin esimest korda elus mägedes.
– Nida poolsaarel koos isa ja tema kolleegidega, 1980ndate alguses, jälle suht ootamatult, ema asemel, sest ema haigestus ja neil oli reis juba makstud. bussireis. vaated ja loodus olid võrratud.

loodan, et mingil hetkel lisandub mu unelmatereiside nimistusse ka mõni pikem retk purjejahiga, kui mu purjetajatest noored sugulased niipalju kogemusi omandavad, et julgevad ka ema oma retkedele kaasa võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parimad:
1. Malaisia
2. Itaalia (olen seal üle 10 korra käinud ja ikka lähen tagasi, sest avastamist on veel küllaga)
3. Maroko, Tenerife

Lemmikud linnad on London, Amsterdam, Marrakech ja Verona.

Ei meeldinud Egiptus eriti. Kusjuurs ei olnud paketireis – ostsime ise lennupiletid ja panime hotellid kinni El Gounas ja Kairos.
India ka ei meeldinud (backpacking reis koos mehega, olime seal 6 nädalat ja rändasime lennuki-rongi-bussiga põhjast lõunasse). Ma ikka eelistan veits puhtamaid kohti 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Gruusia
2. Norra
3. Lõuna-Prantsusmaa

Lemmiklinn on konkurentsitult Peterburi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Pariis
2. Dubai
3. Norra autoreis

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

1. Madeira
2. Küpros
3. Hispaania ( sh Tenerife)
4. Rootsi
5. Ungari
6. Türgi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Itaalia, London (Suurbritannia) ja Maroko

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik Pariisi ja Londoni reisid on olnud toredad.
Jõulueelne Viin.
Austria suusakülad.
Santorini
Bali
Singapur

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh ma loen neid reise ja kus tahaks teist mõne omale koju vedada ja siis tee ja koogi kõrvale reisilugusid-soovitusi kuulata.

Olen käinud veidi igas maailmajaos, veel ootel Lähis-Ida ja Aafrika. Ja tahtsin toppi automaatselt kirjutada kaugemad paigad, aga tegelikult on parimad reisid olnud need, kus parim seltskond.

1. Lapimaa – emaga koolilõpul, me oleme nii üks reisisoovides, nagu oleks kaks mind kaasas;
2. Peruu – abikaasaga, oma parima sõbra ja reisikaaslasega;
2. Horvaatia – sõpradega.

Neid sihtkohti võin soovitada, kui väga huvipakkuvaid, ilusa looduse ja sõbraliku rahvaga kohti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.-4. Kuuba, Uus-Meremaa, Malaisia, Vietnam (ei ole pingerida)

kõige kehvemad mälestused on Taist. Egiptuses ei ole käinud.

Please wait...
Postitas:
elsie

1. Pariis
2. Iirimaa
3. Itaalia

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teravmäed, keset talve. (Ei, ma ei ole ekstreemsportlane, puudub ja puudus sel hetkel spetsiaalne Arktika-riietus. Tavaliste talveriietega.) Rendi koerad või skuuter ja mine mägedesse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Parimad:
1. Pariis
2. Kopenhaagen ja Egeskovi loss
3. Rootsi

Halvimad:

1. Soome, Soome ja veel kord Soome
2. Norra
3. Läti

Mul nt hakkab juba Soome laevas sees keerama, kui sinna jälle töö tõttu pean minema – lihtsalt ei salli neid inimesi. Ainult venelased käivad veel rohkem närvidele. Ka 90. aastate alguses on soomlastest vaid halvad mälestused. Sõitsid sõpruskooliga meile kohale ja asusid vaid prügikaste ja tühje lette pildistama. Ega nad praegugi meisse paremini ei suhtu.

[/tsitaat]

Vaeseke vaheta töökoht, muidu saad veel haiguse kylge!

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Põhja-T¨iili ja Edela-Boliivia
2. Kolumbia
3. Island
4. Nepaal
5. Itaalia

Linnadest
1. Lissabon
2. Tokyo
3. Mendoza
4. Budapest
5. Cartagena de Indias

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Jaapan
2. Norra
3. Horvaatia ja Itaalia (ei oska kumbagi rohkem valida)
Ahjaa Ungari on ka väga mõnus maa reisimiseks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.Esimene ja teine valisreis-m6lemad Soome.
2. Puerto Rico
3. Pariis

Ei meeldinud Peterburg, Amsterdam-r@pane ja Kansas City.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu topis pole veel Sri Lanka’t üle suudetud trumbata. Sardiinia (Itaalia) kusagil kannul.

Samas nö matkamiseks (telk või kämpa) on esikohal Norra.

Bangkokki aga ei tahaks iialgi tagasi minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nepaal. Matk Annapurna kandi mägedes, kümmekond aastat tagasi. Turiste oli sealkandis veel vähe ja nii nägi ehedat külaelu, lisaks muidugi mäed. Mina ja Dhaulagiri kõrvuti, uskumatu!

Olen Nepaalis pärast ka käinud, aga esimese korra emotsiooni ei ole saanud (ega oodanudki).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Parim? Mille alusel? Mõttetu teema. Et kes teise trumpab üle eksootilisema, kaugema, erilisema sihtkohaga, see ongi parim??? Ja kes käinud vaid Soomes ja Egiptuses, see on vaene, vähese silmaringiga ja halvim? Idiootsus lausa. Minu parim reis on ilmselt seikluslik noorusreis Peterburi. Siis väikeste lastega Türki, kus kõik hinnas hotell lubas lõõgastuda ja oli selles mõttes parim. Hiljem tulid ka muud ja eksootilisemad reisid, aga seda indu ja vaimustust, mis kunagi, enam ei olegi. Reisid lähevad järjest vingemaks, kaugemaks ja paremaks, aga õhinat on järjest vähem…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Läti
Rootsi
Soome

Please wait...
Postitas:
annamaal

1. Ahvenamaa
2. Berliin
3. India

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis on umbes 20 000 perekonda, kes reisivad üsna piiramatult või teevad seda väga tihti tihti.

Iga norrakas kulutab pereliikme kohta keskmiselt 500€ reisimiseks.
Üle poolte ameeriklastest pole riigist välja reisinud.

Ja totaalne põhjakiht eestlased, neist reisivad vaid 4,5 %

Enda unustamtu lemmik on Mehhiko, meeldis tasuta seks ilusa naisega.
Eesti naised võiks siin õppust võtta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reisi teeb parimaks ikkagi midagi muud kui sihtkoht. Mul on näiteks olnud üks nii parimatest kui ka kehvematest reisidest Tšehhi. Samuti olen leidnud kohtades, mis mulle üldse ei meeldinud (Amsterdam) pärast mitmekordset käimist, selle “miski”, mis Amsterdami minu jaoks meeldivaks tegi.
Parimad kohad:
* Tšehhi 🙂
* Šveits
* Itaalia
Linnadest: Viin.

Tagasi ei igatse: Tšiili, Bulgaaria.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parimat on raske määrata, sest iga reis on väga mitmetahuline. Olen ka vast keskmisest enam reisinud ja enamik kohti on olnud sellised, kuhu tahaks veel tagasi minna. Samas võib üks ja sama sihtkoht erinevate inimeste jaoks väga erinevana tunduda. Ma käin palju tööreisidel ja alati kasutan maksimaalselt ära nappe vabu tunnikesi, et ringi vaadata, avastada, elamusi koguda ja pildistada. Kolleegid on pärast minu pilte vaadates imestanud, et kuidas mina, kes ma ju kogu aeg nendega koos olin, selliseid kohti ja asju nägin ja miks nemad ei näinud.
Aga mingisugune top-list siis ka minu jaoks:
Reis, mis kõige enam hinge läks: Keenia (tööreis paari puhkusepäevaga)
Reis, mille kohta enam ei usugi, et see muinasjutt polnud: Kirde-Austraalia ja Singapur
Reis, mille jooksul sai lühidalt viibitud paljudes kohtades, millest igaühte tahaks vähemalt nädalaks tagasi minna: USA lääneosa (California, Arizona)
Reis, kuhu läksin väga skeptiliselt ja mis mind positiivselt üllatas: Tenerife
Ja kindlasti lisaks siia lõppu veel Briti saared: Inglismaa rannikud (eriti lõunas), Iirimaa, Šotimaa – kohad, kuhu tahaks ikka ja jälle tagasi minna

Please wait...
Postitas:
Kägu

1. Seišellid
2. Hawaii
3. Island

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõuna Prantsusmaa ja Tai (lemmik suurlinn Bangkok)
London
USA – Florida

Please wait...
Postitas:
Kägu

Endast hakkab nii hale, kui seda teemat loen. Inimesed käivad Iraanis, Amazonase ääres ja jumal teab, kus. Ma olen TÜ lõpetanud, töötan iga päev nagu ogar töökohal, mille konkursi võitsin 62 teise kandidaadi ees ja mul ei jätku palgast isegi arvete maksmiseks. Oh, jah.
Elu parim reis oli Inglismaale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu TOP:
1. Portugal
2.Holland
3.Egiptus

Konkurentsitult kõige halvem reis on olnud Taisse. Tai on riik, mis müüb ennast seksturismiga ja perel ei ole seal midagi teha, kõik need ladyboyd ja Euroopast kohale lennanud salapervode hulgad ajab lihtsalt südame pahaks. Egiptuses suhtuti väga hästi lastesse, me muidugi olime suhteliselt suletud linnas- El Gounas ja võib-olla oleks päris Egiptus ka olnud halb kogemus, aga El Gouna oli puhas, kaupmehed ei olnud eriti agressiivsed jne.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 123 )

Esileht Hobinurk Teie elu parim reis