Esileht Ilu Teie iluproseduurid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Teie iluproseduurid

Postitas:

Mul on pühapäev alati nö pikem ja “pidulikum” enese eest hoolitsemise päev. Koorin, maskitan, kreemitan, eemaldan üleliigseid karvu ja teen vajadusel peduküüri/maniküüri. Igapäevaselt annan endast parima vaid pesu ja kreemitamisega.

Kuidas näevad välja teie ilurituaalid igapäevaselt ja kas teil on mõnel päeval nö eriline groomingu päev? Kas teil on ka tooteid, mida olete juba aastaid kasutanud ja neist kindlasti enam ei loobu? Või pigem proovite uusi kui eelmine totsik tühjaks sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen jooksvalt. Mõni päev näo koorimine ja mask, teine päev rohkem juuste eest hoolitsemine, kolmas päev kehahooldus või pediküür.

Igapäevaselt kreemitan ja tööpäevadel meigin.

Kosmeetikatooteid meeldib uusi katsetada ja vahetada. Ainus, mida ikka ja jälle uuesti ostan on Batiste original kuivšampoon, sest sel lihtsalt väga hea hinna-kvaliteedi suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ka jooksvalt. Ilmselt olen naine, kes võrdlemisi vähe kosmeetilistele protseduuridele aega kulutab. Üle päeva pesen pead. Duši all käin iga päev. Vahel kui meeles on, kreemitan ennast ja palun mehel selja peale ka kreemi panna. Meeles on harva, vähem kui korra kuus. Nägu ja silmi kreemitan küll korrapäraselt hommikul ja õhtul. Meigin harva. Jalakarvu raseerin ainult suvel. Küünte eest pean hoolitsema, kuna on haprad ja murduvad kergesti. Kõiki tooteid, nii hooldus kui ilukosmeetikat, pigem katsetan ja ostan erinevaid. Ega ma ka mingeid säilimisaegu ei jälgi. Kardan, et põsepuna on mul juba üle kümne aasta sama. Aga pole otsa saanud, pole ka hirmsat haigust tekitanud näol, seega kasutan.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike teen jooksvalt – siis kui on aega ja tuju. Tavatoimingud on nagunii peapesu ülepäeviti ja raseerimine 2x nädalas.
Kreemitamine hommikul ja õhtul.
Maskid ja koorimine vastavalt vajadusele. Tavaliselt enne mingeid üritusi, aga kui neid pole, siis nädalavahetusel mõnel vabal hetkel. Juukseid värvin kord kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen jooksvalt ning vastavalt vajadusele. Toode, mida olen juba 6+aastat kasutanud ja jätkan kasutamist, on Estel Prima Blonde Silver mask. Parim vahend blondidele juustele!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duši all käin igapäevaselt. Nii korra nädalas raseerin ja koorin keha (Bon Merite sügavniisutav koorija, kreemi pole pärast vaja), lõikan ja lakin varbaküüned, teen jalgadele niisutavat maski jne.
Muud protseduurid jooksvalt, vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grooming-päev viitaks justkui mingi tõukoera hoolitsusprotseduuridele

Perekoolikas hoolitseb enda eest ikka tunduvalt juhuslikumalt kui tõukoerte eest hoolitsetakse 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole protseduure, ilu ka muidugi pole, nii et minust ei tasu eeskuju võtta. Igal hommikul kitkun ja pügan kõige koledamad ja nähtavamad karvad ära ja kui nahk kuskilt väga kisub, mökerdan kreemi peale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juustepesu paar korda nädalas. Esteli tooteid ei kasuta, sest need on kräppi täis. Ei soovi juukseid koormata.
Näomask üle kahe päeva. Kas puhastav või hapniku või kollageeni, kuidas tuju parasjagu on. Meik tööpäeviti, praegu Jane Iredale puuder.
Maniküür – pediküür salongis.
Kehakoorija hetkel Elemis sea salt. Kehakreem sama vaheldumisi loccitane mingi kreemiga. Elemis sea salt dushigeel meeldib väga, aga peab tellima UK-st.

Kui kõik muu vahetub aeg-ajalt, siis aastaid on vankumatult kasutuses eucerin näokreem, Sensai 38 ripsmetush, loccitane shea kätekreem. Eraldi iluprotseduuride päeva ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Teie iluproseduurid