Esileht Kodunurk teie kes juustu ei söö…küsimus

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: teie kes juustu ei söö…küsimus

Postitas:

kas sinna alla ka käib ka feta juust, kodujuust, toorjuust?
mul külla tulemas sugulane kes juustu ei söö ja mõtlen kas ja mis juust sinna alla käib?
enda arust oleks see tavaline juust aga peast käib läbi et kui ütlen et siin on kreveti-kodujuustu pirukas et äkki ei söö?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:42; 20.06 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleneb, miks ta ei söö. Kas lihtsalt ei maitse või on eriti tugev laktoositalumatus. Muidu talumatusega juust ikka sobib, aga mõnedele mitte.
Tee midagi muud, eriti nõme on pakkuda juustuga pirukat, kui tead ette, et külaline juustu ei söö. [/tsitaat]

jah, nii nõme ma ka pole et laktoositalumatuse párast juustu pakuks. inimene ei söö juustu kuna on teatud põhjused..MINU küsimus on inimestele kes juustu ei söö kas teie ka näiteks kodujuustu ei söö ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:42; 20.06 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga küsi sellelt sugulaselt, mida ta täpselt juustu all silmas peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minu lähisugulane ei söö juustu, sest tema ema töötas kunagi juustumeistrina:)

Edamit või parmesani talle loomulikult ei paku, aga toorjuustuga toite sööb, kuna veensime teda, et see on tegelikult kohupiim. No selline \”valge vale\”. Ja kodujuustu on ka meie peres alati kohupiimaks nimetatud, seega no problem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodujuust on juust. Feta juust on juust. Toorjuust on juust.
Sinu külaline ei söö JUUSTU!
Mis see küsimus täpsemalt oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, nii nõme ma ka pole et laktoositalumatuse párast juustu pakuks. inimene ei söö juustu kuna on teatud põhjused..MINU küsimus on inimestele kes juustu ei söö kas teie ka näiteks kodujuustu ei söö ?[/tsitaat]

no vot, siis nendest \”teatud põhjustest\” sõltubki, kas samad põhjused kehtivad ka kodujuustu puuhl või mitte. meie siin seda ei tea ju.

mina näiteks ei söö rasvast juustu, aga lahjat (10% rasva ja alla selle) söön, samal põhjusel söön ka kodujuustu, mille rasvaprotsent on 0-4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kodujuust on juust[/tsitaat]Kodujuustu varasem nimi on teraline kohupiim.
Kui küsimus on ainult maitses, siis juustu mittearmastav inimene võib kohupiima süüa küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no vot mina söön juustu, aga kodujuustu, toorjuustu, feta-juustu ja sinihallitusjuustu ei söö

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, nii nõme ma ka pole et laktoositalumatuse párast juustu pakuks. inimene ei söö juustu kuna on teatud põhjused..MINU küsimus on inimestele kes juustu ei söö kas teie ka näiteks kodujuustu ei söö ?[/tsitaat]

jeerum!
kodujuust on ka juust!
toorjuust on ka juust!

täiesti normaalne on küsimus, MIKS juustu ei söö.

Aga kui sa kala ei söö, kas sa siis forelli sööd?Või lesta? Haugi ikka äkki? Noh, kui seda ka ei söö, siis turska ikka? Tuunikala?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad võivad kõik juustud olla, aga nende maitsed on nii erinevad, et küsimus on õigustatud.
Juustu mittesööv inimene võib armastada kodujuustu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda tavalist juustu nii viilu kuus söön. Aga kodujuustu, fetat, toorjuustu, hallitusjuustu, suitsujuustu ei võta mitte suu sissegi.
Miks – sest minu jaoks ei ole need maitsed vastvõetavad lihtsalt. Ei niisama ega söögi sees. Mind häirib kohutavalt viimase aja komme igale poole toorjuustu sisse panna, nii ebameeldiva maitsega minu jaoks.
Kodujuustuga pirukat ma päris kindlasti ei prooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi sugulaselt. Tõsiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emm….mina ei söö ka juustu, sest sellel on mingi naljakas hapukas juustu maitse, nagu tõsiselt – keeruline on seletada, mis täpselt häirib. Ühesõnaga välistatud on kõik poes müüdavad need nö kollased või viilutatud juustud. Ja siis eriti koledad on määrdejuustud nagu merevaik jms, samuti igast hallitused – öäkk.

Aga teisest küljest kodujuustul, toorjuustul näiteks ei ole seda vastikut juustumaitset – ükskõik siis, mis see tootmise tehnoloogia on. Muideks mozzarellal ka ei ole. Seega neid jälle söön.

Seega, enne kui ei tea, mis probleem täpsemalt su sugulasel juustuga on, ei oska küll aidata – kui tal on see sama mure, mis mul, et lihtsalt juustu maitse on täitsa vastuvõetamatu – siis ma pakuks, et toorjuust koogi sees on ok ja mozzarella või kodujuustu salat samuti. Feta on kahjuks juba küsitav…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nad võivad kõik juustud olla, aga nende maitsed on nii erinevad, et küsimus on õigustatud.
Juustu mittesööv inimene võib armastada kodujuustu.[/tsitaat]
No just sellepärast, et mittesöömine on igaühel erinev, ei tea keegi teine vastata, kas teemaalgataja külalisele mingisugunegi juust sobib. Küsima peaks ikka külaliselt endalt või välistama igasuguse juustu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka jälle mured inimestel. Ma kujutaks ette sellist võõrustaja informeerimist, et ma ei söö seda teist ja kolmandat ette vaid tõsise tervisehäire puhul. Vastasel juhul kvalifitseerub see toiduga pirtsutamise alla, seega söögu selline inimene kõht kodus täis ja lootku külas kõige paremat. Võõrustajal on õigus pakkuda seda, mida tema maitsvaks peab. Samas, kui sulle on teatatud, ma ei söö seda, miks ime pärast pead pearoaks siis tegema just seda, mis võib mitte sobida? Kui mulle oleks öeldud, ma ei söö juustu, siis ma teeks süüa midagi sellist, millel ei ole juustuga mitte mingit pistmist. Kummalised inimesed ikka mõlemalt poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mariixen kirjutas:[/small]
[tsitaat]no vot mina söön juustu, aga kodujuustu, toorjuustu, feta-juustu ja sinihallitusjuustu ei söö[/tsitaat]
Sama siin. Mulle väga meeldib tavaline juust, aga mingit hallitanud või parmesani ma kohe üldse ei kannata. Kodujuustuga pirukas? Prrr

Teemaalgata, sa pead konkreetselt inimeselt küsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina nt ei söö mitte üht juustu niisama, ei tavalist, ei hallitanud, ei kodu- ega toorjuustu… aga ma söön juustu nt soojalt, pizza peal või kuumade võileibade peal 🙂 aga külmalt – ei! ja ise ma ka aru ei saa, miks ma ei söö, lihtsalt ei taha ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk teie kes juustu ei söö…küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.