Esileht Pereelu ja suhted Teie, kes te olete oma kaaslase teise pärast maha jätnud…

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Teie, kes te olete oma kaaslase teise pärast maha jätnud…

Postitas:

Ma olen endale teadvustanud, milline võib olla ja ilmselt ongi minu katkise suhete taust- lapsepõlves juhtus aeg-ajalt, et isa vägivallatses, ometigi otsisin alati tema heakskiitu. Minu teine suhe oli ilmne näide sellest, et valisin mehe, kes mingis osas sarnanes minu isaga ja see tunduski mulle teatud perioodil normaalne. Aga küsimusele, miks üldse lõin suhted inimestega, kellel leidus omadusi, mis minu nägemusega toredast kaaslasest kokku ei läinud.. Kallis inimene, kas oled märganud, et suhte algus on alati väga roosa ja lilleline? 🙂 Kõik on ideaalne, keegi ei näita oma tõelist palet. Ja kui ühel hetkel tundub, et teine on juba piisavalt \”peos\”, saabub hall argipäev ning tume tegelikkus tuleb välja.
Ma olen palju mõelnud oma purunenud suhetele ja lapsepõlvele ning näen seoseid ja sarnasusi, ma ei ole idioot, mul on analüüsivõime täiesti olemas. Samas ei saa ma eitada, et mu enesehinnang on tõesti kohati väga madal, kuid see on kõikuv. \”Ei\” suudan väga hästi öelda. Mõlemas suhtes venitasin seda mõttetut kummi täiesti teadlikult, sest lootsin, et asi paraneb. Sel ajal olin ma veel nii palju noor, et ei tahtnud tunnistada, et selline asi üldjuhul võimalik ei ole.
Praeguseks hetkeks olen juba mitu aastat koos mehega, kes erineb eelmistest kardinaalselt- ta ei solva mind, me ei tülitse (või noh, vähemalt mitte hullusti, aeg-ajalt väikest jagelemist tuleb ikka ette), arvestab minuga, ühesõnaga kõike seda, mis eelmistes suhetes puudus. Ma ei oleks osanud undki näha, et mulle selline mees sülle võiks kukkuda, samas ma usun, et siin on oma osa ka minu otsusel astuda välja sellest ringist, kus iga uus suhe sai rajatud eelmise varemetele. Ma võtsin aega, mõtlesin läbi kõik, mis olnud, leidsin vead oma otsustes ja tegemistes ning püüan need meeles pidada, et edaspidi targem olla. Tundub, et on siiani hästi välja tulnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 12:08; 04.06 14:03; 04.06 16:20; 07.06 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teema peale ütleks nii , et mul juhtus umbes sama lugu. Ainult , et maha jättis mees. See juhtus alles hiljuti. Meil oli kõik korras kuni eelmise teisipäevani. Meil polnud isegi tülisid vahepeal nääklemisi. Need lahenesid kiiresti. Kuid kolmap lihtsalt keeras ta ära ja kuni siiamaani. Koguaeg ütles , et armastab mind . Ta lihtsalt ütles , et olen vaba ja leian endale parema . Ning , et ei taha mulle haiget teha ja ta armastab mind. Kuid eile lihtsalt ütles , et tal on keegi teine . Ja armastab teda. Et tal on minu vastu suured tunded, ja olen talle ikkagi kalllis . Tore on see veel , et olen kolmandat kuud rase. Kuid ta ütles , et hoolitseb minu ja lapse eest ikka. Ning ma pole tema elust ega mõtetest kadunud . Ma lihtsalt ei mõista hetkel enam seda kuhu kadus üle öö tema armastus . Ta tutvus selle naisega suht alles hiljuti , selle kuu algul . Kuid mulle vannub , et ta ei vaadanud mitte kedagi ennem , kui mu maha jättis ja ta ei petnud mind kunagi . Kuid see ei saa olla loogiline . Ning et tutvus temaga alles peale seda kui mu maha jättis . Ta tõesti vist arvab , et a olen nii loll ja ei saa aru kui ta valetab ..

🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Teie, kes te olete oma kaaslase teise pärast maha jätnud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.